KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zpráva o místech (podpis Petr Král)
Petr Král (podpis)
Torst, 2008. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, stran 199, první vydání.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Legenda o svatém Husovi (bibliofilie, Jan Hus; ilustrace Jaroslav Hrubý; věnování a podpis A. B. Kohout)
Rectus
Vydavatelství Žlutý stůl, majitel A.B.Kohout, 1938. Vydání první.
Stav velmi dobrý( viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Noční vise (dřevoryt Jaroslav Dobrovolský)
Růžena Roubíčková
Měkká vazba, stran 8. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Než zajde poutník (beletrie, mj. V Kokořínsku, Z Polabí, Veltrusy, Na Valdštejně, Na Kozákov, Motiv ze Sychrova, Krajem Otokara Březiny, Smetanova Vltava; věnování a podpis Antonín Veselý)
Antonín Veselý - podpis!
Nakl. Atlas, Praha 1943. Původní poloplátěná vazba s přebalem, menší 4°, 249 stran. Vepsáno věnování..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Po stopách dětství (biografie, vzpomínky, bibliofilie, podpis a věnování František Kožík)
František Kožík
Praha, Albatros 1979, s. 34.
Velmi dobrý stav. obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Synci. Od kolébky k oltáři (křesťanská výchova, křesťanská víra, pastorální teologie; podpis a věnování Antonín Huvar)
Antonín Huvar
Mytice Cyrilometodějská, Olomouc 1996. Původní brož, stran 239, rozměry: 14 x 20 cm. Velmi dobrý sta..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kristus v předpeklí (Jaroslav Dajč)
Jaroslav Dajč (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 68 x 125 mm. Signováno, číslováno 3/200.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Salome. Drama o jednom dějství (dřevoryt T. F. Šimom)
Oscar Wilde
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 16 cm, 90 stran.
Stav pěkný, nerozřezáno
600Kč
Bez daně: 600Kč
E.S.
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Suchá jehla - signováno. Rozměry: 50 x 50. ..
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Tatry  vícebarevný dřevoryt Slovensko KAREL VIK
KAREL VIK
Grafický list.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Nesmrtelný národ - České dějiny Od Bílé hory k Palackému (podpis Kamil Krofta)
Kamil Krofta (podpis)
Celoplátěná vazba se zlacením, 698 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav. Podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Básně (10x litografie Drahomír Tůma; podpis Mikulášek)
Oldřich Mikulášek
Složky jsou volně vložené do obálky, strany nečíslovány, rozměry: 12,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá se skvrnkami. V tiráži je autorské věnování s podpisem autora.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Spodní proudy (poezie) - podpis Jiřina Hauková
Jiřina Hauková (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 155 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet vyšisovaný. Autorské věnování s podpisem
450Kč
Bez daně: 450Kč
Ach, ty Češky! (ženy, národní mentalita, biografie, mj. Adina Mandlová, Věra Čáslavská, Růžena Vacková; věnování a podpis Mariusz Surosz)
Mariusz Surosz
Mladá fronta, Praha 2017. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15 x 22 cm, 304 stran, 16 stran přílohy. První vydání.
Stav velmi pěkný, autorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
J. C. Vondrouš - Grafické zjevy I. (1x grafika, podpis J. C. Vondrouš)
Složky jsou sešité nití a volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 28 cm, stran 20.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Literatura a anticipace; Aspekty řeči v dramatickém textu (edice: Uměnovědné studie, sv. 2) (literární dílo, struktura a kompozice textu, divadlo; podpis Zdeněk Mathauser, Miroslav Procházka)
Zdeněk Mathauser, Miroslav Procházka
Ústav teorie a dějin umění ČSAV, Praha 1980. Původní brož. Rozměr 17 x 23 cm, 202 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021