KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
A včely se vyrojily (román, humor; věnování a podpis Ondřej Neff)
Ondřej Neff
Vydalo Středočeské nakl. a knihkupectví, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 224 stran. Na titulním listu věnování autora!
Přebal mírně zažloutlý. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Epigramy a aforismy (etika, filozofie; podpis a věnování Ant. Fiebiger)
Ant. Fiebiger - podpis!
Praha, Nákladem vlastním 1930, s. 76.
Pěkný stav (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bouřlivé jaro (podpis Josef Hora )
Josef Hora (podpis)
Pevná vazba se zlacením. Stran 67, rozměry: 12,5 x 20 cm. Druhé vydání.
Stav pěkný. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Masky I., koláž (Jaroslav Koch) - 1996
Jaroslav Koch
1996
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cifrklauni (podpis Ludvík Kundera)
Ludvík Kundera (podpis)
Šest obrázků volně vložených do obálky, rozměry: 10 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem autora.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Vteřinové smrti
Antonín Brousek-podpis!
Nakl. Český spisovatel, Praha 1994. Edice České básně.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plující andělé, letící ryby (Jaroslav Vejvoda, exil, 68 Publishers)
Jaroslav Vejvoda (podpis, věnování)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1974 (8. publikace).Brožovaná, 302 stran, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, razítko původního majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Samota Křešín (edice: Živé knihy, sv. 9) (román; věnování a podpis Karel Nový)
Karel Nový - podpis!
Román. Družstevní práce, Praha 1927. Původní celoplátěná vazba, rozměr 14x19 cm, 378 stran. Dobrý st..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dívka v kroji (litografie, Karel Svolinský)
Karel Svolinský (podpis)
Rozměry tiskové plochy: 6 x 9 cm, rozměry listu: 10 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Víly, materiálový tisk, podpis Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Stopy materiálu - podepsáno. Rozměry: 388 x 300. ..
 
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Svatý Václav (podpis Stanislav Lom)
Stanislav Lom (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 149.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou lehce zažloutlé, místy nerozřezáno. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zpívající memoáry aneb Když archiv zakuká (podpis a kresba Jan Vodňanský)
Jan Vodňanský (podpis)
Nakl. BRÁZDA, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 176 stran + f24 stran příloha
Velmi dobrý stav. Podpis autora + na první straně je kresba propiskou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stanislav Vajce (výstavní katalog, malířství; podpis Stanislav Vajce)
Nina Dvořáková - Karel Sýs
Původní sešit, nestránkováno, (cca 21 x 21 cm), cca 20 stran, čb. i barevné reprodukce. Pěkný stav (..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dřevoryty (podpis E. J. Popera)
E. J. Popera (podpis)
Původní kartonová vazba, rozměry: 17,5 x 21 cm, cca 30 nečíslovaných stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Balvan, linořez (František Hodonský) 1988
František Hodonský
1988
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021