KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Anita a dravci (podpis Josef Reyl)
Josef Reyl (podpis)
Poloplátěná vazba se zlacením, rozměry: 15,5 x 20.5 cm, stran 282. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné a v dolní části vyšisované, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Světobol (podpis Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister (podpis)
Svázané archy vložené do původní obálky, rozměry: 15 x 21 cm, 115 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet v dolní části mírně odřené. Podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sběratelské epištoly (podpis Prokop Toman, Max Švabinský)
Prokop Toman (podpis)
Složky jsou svázané nití a jsou volně vložené do obálky - kniha je v papírovém ochranném pouzdru, 117 stran. Rozměry: 20 x 29 cm.
Pěkný stav, v zadní části jsou podpisy: Prokop Toman a Max Švabinský.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Pohádka o princezně žábě a spravedlivém čaroději
Jaroslav Nauman (podpis)
Sešit, stran 36, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený a v dolní části mírně natržený. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Když sloni pláčou. Emocionální svět a citový život zvířat (příroda, zvířata, psychologie, slon; podpisy J. Masson, Adolf Born, Marta Kubišová, Radkin Honzák, Jiří Šebánek)
J. M. Masson, Susan McCarthyová - podpisy!
Emocionální svět a citový život zvířat. Rybka Publishers, Praha 1999. Původní vazba s přebalem, 8°, ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
K 50. narozeninám Josefa Runštuka (1987, Jindřich Pileček)
Jindřich Pileček (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: průměr 89 mm. Signováno, číslováno.
Stav perfektní.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Josef Liesler (1912 - 2005)
Barevný lept, 1988; 21/60 - podepsáno. Rozměry: 250 x 176. ..
 
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
O tzv. nesmrtelnosti díla básnického (úprava Vít Obrtel)
F. X. Šalda
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a odřené. Některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pozdravy z Lysé (podpis Petr Bezruč)
Petr Bezruč (podpis)
Původní měkká vazba, cca 16 stran, rozměry: 16 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Návrat vzdělanců II. (náboženství, podpis autora)
Josef Krlín
Brožovaá, stran 180, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Nesouvisející věnování. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jedináček Damian (1x litografie Cyril Bouda a podpis)
Josef Kopta
Volné archy v původní obálce, rozměry: 12 x 18 cm, 103 stran, tištěno na Maršovském ručním papíře. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Řeka nezapomnění (podpis František Hrubín)
František Hrubín (podpis)
Nakl. Práce, Praha 1946. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav. Podpis autora
240Kč
Bez daně: 240Kč
Pérák
Petr Stančík - podpis!
Vydalo nakl. Druhé město, Brno 2008. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 150 stran, vydání první. Podpis autora!
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Malířovo mládí (malířství, biografie, Beskydy, Soláň; podpis František Podešva a Marie Podešvová; fotografie Eva Fuková, Zdeněk Voženílek)
F.a M.Podešvovi - podpisy!
Krajské nakl. v Ostravě, 1963.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stopy v písku času (podpis J. B. Foerster)
J. B. Foerster (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, 56 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená se skvrnkami, spodní roh nese stopy po přehnutí. Uvnitř je stav velmi dobrý, podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021