KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sedící akt (lept, 1998, Jiří Pálek)
Jiří Pálek (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 88 x 127 mm. Signováno.
Stav perfektní.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Tkáno z kopřiv (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 12, rozměry: 15 x 21cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
pf 1977 Jaroslav Pergl
Cyril Bouda (1901 - 1984)
litografie, 1976 - signováno. Rozměry: 109 x 159. ..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sekyra (podpis Ludvík Vaculík)
Ludvík Vaculík (podpis)
Brožovaná, 204 stran, rozměry: 12 x 19 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, věnování a podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Až v nás (edice Atlantis)
Antonín Trýb (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. V zadní části je autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Historici mezi domovem a světem. Studie - články - glosy - rozhovory (sborník, historie, mj. Josef Petráň, Josef Pekař, Josef Šusta, Josef Macek, Ivan Hlaváček, František Šmahel, R. J. W. Evans)
Jaroslav Pánek (podpis)
šVydala Univerzita Pardubice, 2013. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 26 cm, stran 797.
Stav pěkný. Autorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Od dubna od dubna (povídky, eseje; věnování a podpis Jiří Tichý; fotografie Iren Stehli)
Jiří Tichý - podpis!
Kovalam, Praha 1998. Původní brož, 8°, 171 stran. S věnováním a podpisem autora! Velmi dobrý stav (v..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Symposion o problémech pleistocenu (paleontologie, antropologie, paleolit, Morava; věnování a podpis Jelínek)
Jelínek, Jan
Symposion über die Probleme des Pleistozäns || Symposion o problémech pleistocenu. Anthropos Nr. 14 ..
 
780Kč
Bez daně: 780Kč
Zkosené hranoly (materiálový tisk, 1992, Lubomír Přibyl)
Lubomír Přibyl (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 168 x 230 mm. Signováno, číslováno 84/200.
Stav perfektní.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Živý kruh (podpis Rudolf Medek) - poezie
Rudolf Medek (podpis)
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 58
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Novoročenka P.F.1958
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, 1957 - signováno. Rozměry: 102 x 166. ..
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Česká kocovina (podpis Jaroslav Spurný)
Jaroslav Spurný (podpis)
Vydalo nakladatelství Rybka Publishers, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 295 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mluva věcí (podpis O. F. Babler)
Friedrich Deml
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 45 stran.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce ušpiněná. Podpis překladatele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Pavučina
Vikentij Veresajev
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2005. Vydání první, stran 200. Přeložila Alena Morávková. Původní brož, měkká vazba. Podpis překladatelky.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Člověčina / Smell of Life. Fotografie 1982-199?
Michal Bartoš (podpis)
Vyd. Jaroslav Šnirych, 1999. Stran 131 - tvořeno převážně fotografiemi. Rozměry: 23 x 21 cm.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem. Některé složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021