KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Povodeň hlouposti (podpis Bedřich Bělohlávek)
Bedřich Bělohlávek (podpis)
Sešit, rozměry: 11 x 17 cm, 50 stran. Druhé vydání.
Stav dobrý, obálka je otřepená, zadní roh obálky je se ztrátou. Autorské věnování s podpisem. Stránky jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nepřítel zákonů (Knihy dobrých autorů)
Maurice Barrés
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 110 stran.
Stav dobrý, lehce odřená obálka, Hřbet je v horní i dolní části natržený. Podpis pův. majitele. Část knižního bloku je uvolněná z obálky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Negropolis aneb Irracionálno dobyto
Viki Schock - podpis
Protis, Praha 2003.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Šetřte starečka (podpis Vojtěch Martínek)
Vojtěch Martínek (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 13 x 20 cm, stran cca 12.
Stav velmi dobrý, podpis Vojtěch Martínek a Vilém Wümsche.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Po novém roce jaro (poezie, bibliofilie, věnování a podpis František Hrubín, dřevoryt Orest Dubay)
František Hrubín
Vydal Československý spisovatel 1959. Šitá brožura v papírové obálce, 21 x 26 cm, 23 stran.
Velmi dobrý stav, obálka jen mírně opotřebovaná, viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Druhý exil
Aleš Macháček, Jane Kirwan (podpis)
Novela Bohemica, Praha 2011. Brožovaná, stran 107, rozměry: 12 x 19 cm.
Pěkný stav. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nezvaný host a jiné hry (sborník, divadelní hry, mj. KOntrola nemocného, Kryt čili Úkryt, Domácí představení; věnování a podpis Vlastimil Venclík)
Vlastimil Venclík - podpis!
G plus G, Praha 2002. Původní vazba s přebalem, 8°, 248 stran. Přebal na horním okraji nepatrně natr..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tajemná pomoc odjinud
B. Stárová (podpis), J. Hruša
Bohumila Stárová, 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 246 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování Květě Fialové s podpisem autorky.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Svlékající se, kombinovaná technika, Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Bohumil Čížek (1913 - 1989)
Kombinovaná technika; 1964; autorský tisk - podepsáno. Rozměry: 388 x 298. ..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Přítmí (podpis Jaroslav Kvapil)
Jaroslav Kvapil (podpis)
Měkká vazba, stran 13, rozměry: 14 x 20 cm..
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Josef Kajetán Tyl (podpis Bohumil Vavroušek)
Bohumil Vavroušek (usp.) - podpis
Nakl. J.Otto, Praha 1926. Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 261
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Královna ostrova Ugu (edice: Knihovna českých spisovatelů) [román, podpis a věnování Josef Adler]
Adler, Josef - podpis!
Praha, Borský a Šulc, 1929, s. 174.
Velmi slušný stav (viz foto)! Přebal nepatrně zašpiněný, jedna z jeho záložek odtržená
380Kč
Bez daně: 380Kč
Poutník, koláž (Jaroslav Koch) - 2001
Jaroslav Koch
2001
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Návrat (ilustroval Karel Svolinský)
Edvard Valenta (podpis)
Brožovaná v původní obálce, stran cca 20. Rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Podpis autora.
150Kč
Bez daně: 150Kč
ŽIVOT, roč. XIX, 1943-1944 (1-6 komplet ; litografie V. Sedláček, podpis) Studie o výtvarné práci a umělecké kultuře (časopis, mj. Jacob Burckhardt - O renesanční společnosti; V. Hofman - Antické motivy na divadelní scéně; Josef Kaplický, Edvard Munch)
Studie o výtvarné práci
Vydal výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1944. 6 časopisů, 209 stran, 21 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou mírně opotřebované (mírně zažloutlé na okrajích, natržený hřbet), viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Ostrov vyhnanců (vazba kůže - polokožená, podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, stran 86, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis Jiří Karásek ze Lvovic. Lehce odřený a mírně vyšisovaný hřbet.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021