KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Spolek českých bibliofilů 1991.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 40, vydání první.
Stav pěkný, věnování s podpisem autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Alois Srdce, Praha 1930. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, stran 102
Stav velmi dobrý, podpis autora, nerozřezáno
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Foibos Books, 2016.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní části u hřbetu natržená. Lehce zažloutlé okraje stránek. Autorské věnování s podpisem - Karel Konrád.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Výtvarných odbor Umělecké besedy, Praha 1942. 2. svazek edice Knihy nového umění.
Desky lehce zašpiněné a ve hřbetu mírně otřepené. Dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, stran 319, druhé vyd., rozměry: 13 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Raccolta Praghese di scritti di Luca Fieschi. Acta Universitatis Carolinae Philosophica et Historica..
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měkká vazba, stran 57, rozměry: 21,5 x 31 cm.
Výborý stav.
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Materiálový tisk (strukturální grafika); 1959 - podepsáno. Rozměry papíru: 372 x 480.
..
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Poloplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 163 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části natržená. Autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brno, Moravské kolo spisovatelů 1936, s. 133.
Velmi slušný stav (viz obr.). Uvolněný hřbet, obálka lehce odřená a ve hřbetu mírně natržená
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba - knihy je vložena do kartonového ochranného pouzdra, stran 55, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný, pouze dolní a horní část hřbetu je lehce odřená. Na první straně je autorské věnování s podpisem, v tiráži je podpis.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 80
Stav pěkný. Věnování s podpisem
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nakladatelství Žofie Stodolová, Moravská Ostrava, nedatováno. Původní brož, 8°, 94 stran. Dobrý stav (viz foto)! Podepsáno autorem.
Hřbet rozlepený a natržený, volné listy, obálka po okrajích natržena. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, stran 65
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk
















