KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Světlo (Obálka Josef Čapek)
Duhamel, Georges, obálka: Josef Čapek
Původní. brož., Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha; překlad J. Hrdinové, „Knihy dnešku“, sv. 2., ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Rozpuk (podpis M. B. Böhnel)
M. B. Böhnel (podpis)
Celoplátěná vazba, stran 286, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
U stolu, kresba tuší (Josef Molín)
Josef Molín
Josef Molín 1912-1983
Stav výborný
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
PF A. Buriánek
A. Buriánek (podpis)
Dvojlist vložený do obálky a převázaný stužkou. Rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
O grafice a grafických technikách (grafika, grafické techniky, podpis Jan Dočekal)
Jan Dočekal (podpis)
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 69 + obr. příloha
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je potrhaný, autorské věnování s podpisem. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ovidiovy "Proměny" v moderním rouše (edice: Knihovna Literárního kruhu, sv. 19) (Ovidius, poezie, antika; podpis Otakar Palán)
Otakar Palán-podpis!
Literární kruh-Moravská Ostrava. 1935.
Velmi slušný stav, ušpiněná a odřená obálka, knižní blok vytržen z vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přízraky (edice Blíženci) (5x grafika Eva Bednářová - lept)
Ivan Sergejevič Turgeněv
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 47, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Výborný stav, kniha je vložena do kartonového ochranného poudra.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Robin a Marion (edice: Klub 777 bibliofilů, sv. 7) (bibliofilie, drama; podpis a dřevoryty Emil Kotrba; číslovaný výtisk)
Adam de la Halle
Dramatická pastorela ze 13. století. Vyšlo jako 7. svazek edice Klub 777 bibliofilů. Vydal Rudolf Km..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Shakespeare (rytina, 1964, Karel Svolinský)
Karel Svolinský (podpis)
Rozměry tiskové plochy: 2,5 x 4 cm, rozměry listu: 14,5 x 14 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Barry
Rue Galande
Kolorovaná akvatinta - podepsáno. Rozměry: 145 x 110. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kontemplace (podpis Jiří Havlíček)
Jiří Havlíček (podpis)
Brožovaná, stran 124, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý. Autorrské věnování s podpisem.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jan Kristofori (malířství, koláže, sochařství, ilustrace; podpis a věnování Jan Kristofori)
Miroslav Klivar
Podpis autora, (viz obr. 5).Victoria publishing, Praha 1995. Původní pevná vazba, 155 stran s velkým..
Velmi dobrý stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Krise v životě umělcově (pergamenová vazba, podpis A. Steffen)
A. Steffen (podpis)
Pergamenová vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14 x 20 cm, 73 stran.
Stav pěkný. Podpis autora.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
K poctě L. Zívra, lept (Petr Minka) - 2009
Petr Minka
Petr Minka 1961
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Slyš mě!
Karel Konrád (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 41 rozměry: 12 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zpěv rodné zemi (poezie, bibliofilie, ilustrace a podpis Libor Wagner)
Josef Hora
Vydal Památník národního písemnictví, Praha 1968. Vydáno k 50. výročí samostatnosti Československé republiky a k výstavě Soukromé tisky Josefa Cipry (Kladno). Volné složky v papírové obálce, 21 x 30
Velmi dobrý stav, obálka mírně ohmataná, na zadní straně zašpiněná, viz foto.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021