KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ze starých časů (2x grafika Max Švabinský)
Josefa Vejrychová
Brožovaná, volné složky v obálce - kniha je vložena do kartonového pouzdra, stran 77, rozměry: 17 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, hřbet je v horní a prostřední části natržený. Místy nerozřezáno.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Svatební cesta (poezie) Podpis!
Jaroslav Seifert
Původní brož, měkká vazba. Stran 68. Kniha s podpisem autora.
Obálka odřená, ve hřbetě natržená, volné stránky. Stav dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Zdenko Feyfar [Umělecká fotografie, sv. 37; fotograf - krajina, Praha, Krkonoše, Český ráj, portréty, mj. i Zrzavý, Sudek ad.]
Ludvík Souček, PODPIS ZDENKO FEYFAR
Odeon, Praha 1977. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Mysterium českých dějin od praotce Čecha po sv. Václava (podpis Radomil Hradil )
Radomil Hradil (podpis)
Vydalo nakladatelství Fabula, Hranice 2007. Vydání první. Stran 290. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
250Kč
Bez daně: 250Kč
Železný kruh: Samota Křešín (podpis Karel Nový)
Karel Nový (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 291.
Stav velmi dobrý. Podpis autora: Karel Nový. Uvnitř knihy jsou signaturní razítka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pražské portály
Emanuel Poche
Vydal V. Poláček, Praha 1947. Umělecké památky, II. řada, sv. 5. II. vydání. Původní vazba s přebalem, stran 38 a 76 tabulek s foto, 8°.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohlazení pro duši (psychologie, náboženství, podpis a věnování Miroslav Hrabica)
Miroslav Hrabica
Otrokovice, M. Hrabica 2010, s. 149.
Jako nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Josef Hampl (1932) Kokrhající kohout Lept; 1963
Josef Hampl (1932)
Lept; 1963; autorský tisk - podepsáno. Rozměry: 209 x 144. ..
 
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Král (lept, 1990, Olga Čechová)
Olga Čechová (podpis)
List. rozměr tiskové plochy: 120 x 137 mm. Signováno, číslováno 63/65.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kostlivec - Josef Istler (grafika, lept)
Josef Istler
Lept s aquatintou, 1995; 49/100 - podepsáno. Rozměry: 196 x 147. ..
 
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Paralipomena
Petr Bezruč (podpis)
Vydal Prokop Toman, Praha 1937. Edice Trianon, sv. IX. Měkká vazba - kniha je vložená dokartonového pouzdra, stran 58, rozměry: 16 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Knižní blok je rozlomený na dvě části.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kosmičtí ježci (podpis Lenka Valerie Valachová)
Lenka Valerie Valachová (podpis)
Zvláštní vydání, Brno 2004. Brožovaná. Rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 179.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autorky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Popelec: svět a kumšt (podpis Josef Hora)
Josef Hora (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 68 stran, 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, podpis autora. Některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pásmo - Zone (7x grafika Bohumil Žemlička - originální litografie) - podpis Žemlička a Dyrynk
Guillaume Apollinaire
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 28 cm, 48 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Purpurové stíny(poezie, bibliofilie, podpis Gustav Erhart; Originální, podepsaný lept se suchou jehlou a podpis Moucha)
Gustav Erhart (podpis)
Vydala Papírenská manufaktura Velké Losiny 2013. Šitá brožura v papírové obálce, 21 x 21 cm, 48 stran.
Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021