KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba, stran cca 24, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav pěkný. V tiráži jsou podpisy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Barevný lept, 1982 - podepsáno. Rozměry: 183 x 133.
..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 26 cm, 12 nečíslovaných stran.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Mario Stretti 1910-1960
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 18, rozměry: 12 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Parolaart, Jihlava 2000.
Výborný stav(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem a průhledným obalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 259.
Stav dobrý, přebal je potrhaný se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovácká edice v Břeclavi, sv. I. Břeclav 1947. Ilustrace, obálka a grafická úprava Ruda Gajdoš. Pův..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
ISMC BOHEMIA, 2009.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
66. svazek Edice Atlantis, Jan V. Pojer v Brně, 1947. Druhé vydání. Původní brož, zcela volný hřbet,..
Dobrý stav (viz obr.).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, šitá, s původní obálkou, stran 39, rozměry: 20 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, jen na první a druhé straně je malá skvrnka.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Převazba, rozměry: 16 x 21,5 cm, stran 215 a 303
Velmi dobrý stav, podpis Jan Filip. Na deskách je nálepka.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Lept, 1938 - podepsáno. Rozměry: 314 x 248.
..
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Jan Hlavsa 1884-1936
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21,5 cm, stran 55.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Naše vojsko, Praha 2005. Pevná vazba, stran 229 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk









![Kašpar noci (edice: Atlantis, sv. 66) [poezie, bibliofilie; grafika - lept a podpis Václav Zykmund] Kašpar noci (edice: Atlantis, sv. 66) [poezie, bibliofilie; grafika - lept a podpis Václav Zykmund]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_241597_1-1024x1024.jpg)





![Velitel stíhacího letectva [letectví, letadla] Velitel stíhacího letectva [letectví, letadla]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727998-velitel-stihaciho-letectv-17295807021-1024x1024.jpg)