KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Atelier (lept, 1994, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 125 x 172 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Dialog mezi filozofií a literaturou: Sborník přednášek pro doktorandský seminář Ústavu bohemistiky Filozofické fakulty Jihočeské univerzity (podpis Daniela Hodrová)
V. Broučková, V. Faktorová, J. Martinek, D. SKalický
Brožovaná, stran 93, rozměry: 18,5 x 18,51 cm, vydání první
Pěkný stav, podpis a věnování Daniela Hodrová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Buňka, strukturální grafika, Lubomír Přibyl (1937)
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1963 - podepsáno. Rozměry: 721 x 545. ..
 
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Pláč - z cyklu Válka, linoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Václav Vydra (podpis Josef Träger)
Josef Träger (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 117. První vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Cizí papírová platidla na československém území 1938 - 1945 (podpis Jan Bajer)
Jan Bajer (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 59 stran s množstvím vyobrazení
Velmi dobrý stav. Podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stín máje
Zdeněk Kubka (popis)
Měkká vazba - složky volně vložené do obálky, stran cca 46, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Réva na zdi
Josef Knap - podpis!
IX. vydání. Novina, Praha 1940. Polokožená převazba se zlacením na hřbetu, 4°, vevázána původní obálka, 123 stran.
Pěkný stav (viz foto). Věnování a podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hladiny tůní (edice: Lyrika, sv. 5) [poezie; věnování a podpis Kamil Bednář; ilustrace Josef Liesler, graf. úprava Jaroslav Šváb]
Kamil Bednář
Vydal: Václav Petr, Praha 1943 Stav: dobrý, brož. vydání, uvolněné stránky, desky lehce zašpiněné..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Poznámky k českému historismu (edice: Svazky úvah a studií, sv. 45) [historismus, literární věda; věnování a podpis Vítězslav Tichý]
Vítězslav Tichý - podpis
Věnování autora! Svazky úvah a studií, sv. 45. Nakl. Václav Petr, Praha, 1940. Původní brož, lehce o..
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jazzová tanečnice (lept, 1984, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 135 x 188 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Stěhování
Josef Liesler
Kresba uhlem, signováno, vlevo dole. Rozměry: 580 x 310. ..
 
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Povolání textařka
Jiřina Fikejzová (podpis)
Academia, Praha 1999. Brožovaná, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm, 243 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Středozemní zrcadlo (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Brožovaná s obálkou, stran 56. Rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Krásná pastýřka (1x grafika Alex Adolf Jelínek, podpis)
A. J. Alex - Alex Adolf Jelínek
Pevná vazba, rozměry: 19,5 x 26 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce prohnuté, autorské věnování s podpisem
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vzpomínání (autobiografie, překladatelka; věnování a podpis Dagmar Steinová)
Dagmar Steinová - podpis!
Najk. G plus G, Praha 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021