KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Volné listy vložené v původní obálce, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Výborný stav. Obálka je nepatrně ušpiněná.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Složky volně vložené do obálky, stran 17, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav pěkný. Obálka a hřbet obálky lehce vyšisované, v zadní části podpisy.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydala Společnost přátel starožitností, Praha 1946. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 25,5 cm, 139 stran + obr. příloha. První vydání.
Dobrý stav,
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brož, 12°, 61 stran.
Částečně nerozřezáno, obálka u hřbetu lehce vyšisovaná, jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Dobrý stav (viz foto)!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dřevořez / ruční papír. Rozměry tisku: 14 x 9 cm, 80. léta. Volný list. Signováno tužkou.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jihočeské nakladatelství Růže, České Budějovice 1990. Původní brož, 8°, 173 stran. Velmi dobrý stav ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 74 x 155 mm. Signováno.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Akvarel - podepsáno na rubu. Rozměry: 210 x 105.
..
Velmi dobrý stav.
3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Grafický list.
Stav velmi dobrý, v dolní části lehce pomačkáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 167
Dobrý stav, spodní roh obálky je přehnutý, knižní blok je uvolněný z obálky, knižní blok rozvolněný. Věnování a podpis Jaroslav Vrchlický
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 18. Rozměry: 9 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celoplátěná převazba - obálka chybí, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet se skvrnkami. Podpis jednoho z autorů.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Otto Girgal, Praha 1928. Celokožená vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána, rozměry: 13 x 20 cm, 105 stran.
Stav pěkný, pouze mírně odřený hřbet, podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bubla 6315. Volné archy v původní obálce; 24 x 15,3 cm; 74 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, stran textu 8 + 8 stran vyobrazení - grafické listy (1 x podpis)
Velmi dobrý stav. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Prokop Toman v Praze, 1947. Edice Protos, sv. 9. Šitá brožura s volnou papírovou obálkou, 18 x 25 cm, 39 stran.
Pěkný stav, nepatrně opotřebovaný hřbet, jinak čistá zvenčí i uvnitř, částečně nerozřezané listy; viz foto.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zákazníci sk
















