ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba, 297 stran, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné, hřbet je potrhaný. Kniha je lehce zkosená, knižní blok se uvolňuje z desek. Očtená, lehce ušpiněná vazba.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lípa, 1991. Brožovaná, stran 117, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 12,5 x 17 cm, 75 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, hřbet mírně natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala knihtiskárna Garmond v Praze 1946. Obrázky a obálku kreslila Alena Brabcová. Počet stran 172. Původní poloplátěná vazba.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ústřední dělnické knihkupectví a nakl. Ant. Svěcený, Praha 1928. Stran 210. Poloplátěná převazba. Rozměry: 16 x 21,5 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, na deskách a uvnitř knihy množství nádherných ilustrací. Rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 106.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části natržený, knižní blok se uvolňuje z desek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kamélie 1994. Pevná vazba, stran 200, rozměry: 145 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 22 x 27,5 cm, stran 136 - množství vyobrazení.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Aurora, Praha 2003. Vydání první, stran 319. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ikar, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 22 x 24 ,5 cm, stran 259
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Vojtěch Šeba, s. 128.
Desky lehce zašpiněné, nepatrně volnější hřbet. Dobrý stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno, šesté vydání. Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 238 stran.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stran 192, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Leopold Mazáč 1925, s. 289.
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2011. Ilustroval Jaroslav Weigel. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Knižní klub, Praha 2014. Pevná vazba s obálkou, 463 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk
















