KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Společnost nevolnosti (podpis Václav Bělohradský)
Václav Bělohradský (podpis)
Vydalo Sociologické nakladatelství, Praha 2007. Vydání první. Stran 300. Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav pěkný, věnování a podpis autora
120Kč
Bez daně: 120Kč
Chatrč, Václav Sivko (1923 - 1974), lept
Václav Sivko (1923 - 1974)
Lept, 1951; 182/300 - podepsáno. Rozměry: 237 x 294. ..
 
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Literatura a filosofie
František Kautman (podpis)
Brožovaná, stran 141, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a zažloutlé, autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zázrak míjí nás (podpis Herma J. Svozilová)
Herma J. Svozilová (podpis)
Složky svázané zlatou nití, stran 19, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autorky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Múzy (6x grafika, barevný lept, Olga Vychodilová)
Olga Vychodilová (podpis)
Volné listy, rozměry: 15,5 x 20,5 cm. (rozměr tisku 84 x 115 mm)
Stav perfektní. Poznámka od pův. majitele psaná propiskou.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Sebastian Melmoth (1905) [úvaha - Oscar Wilde; Originální, podepsaný lept se suchou jehlou a podpis Miloslav Moucha]
Hugo von Hofmannsthal
Vydala Papírenská manufaktura Velké Losiny 2014. Šitá brožura v papírové obálce, 21 x 21 cm, 32 stran.
Výborný stav.
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Viktor Stretti (podpis)
Jindřich Čadík
Měkká vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran textu 40 + obr. příloha.
Stav dobrý, lehce odřený hřbet, knižní blok je uvolněný z obálky. Podpis Viktor Stretti.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu. I. část (Jinošství) (vzpomínky, malířství, podpis Vladimír Komárek)
Vladimír Komárek
Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu. I. část (Jinošství). Jako přílohu OKNA vydal..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984) Hlava T. H. Wolfe Dřevoryt, 1936
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Dřevoryt, 1936 - podepsáno. Rozměry: 75 x 50. ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Postava (serigrafie, Jan Hrubý)
Jan Hrubý
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 200 x 285 mm. Číslováno VI./XX.
Stav perfektní.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ševc a čert (Švec a čert) - Stará prostonárodní pohádka (podpis Miloš Liška)
Miloš Liška (podpis)
Pevná vazba - pův. obálka je vevázána, 103 stran, rozměry: 12 x 19 cm
Pěkný stav, věnování a podpis autora
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rybáři pod Vyšehradem, Vincenc Beneš (1883 - 1979), litografie, podpis
Vincenc Beneš (1883 - 1979)
Litografie - podepsáno. Rozměry: 333 x 507. Skvrna na listu. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Gazely a kola (podpis Václav Daněk)
Václav Daněk (podpis)
Vydalo Středočeské nakl. a knihkupectví, Praha 1989. Typo H. Blažejová. Stran 133, rozměry: 17 x 12 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Stav pěkný, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bílý akt - edice Gemini (ilustrace Josef Bartuška - Linie)
Růžena Žižková (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, 22 stran.
Výborný stav.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Motivy z amfor
Neprakta
Vydala: Mladá fronta, Praha 1960. Pevná vazba, 136 stran, rozměry: 20 x 20 cm
Velmi dobrý stav. Věnování Neprakta.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021