KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soukromý tisk Josefa Hrachoviny. Praha 1939. S kresbou Cyrila Boudy! Volné archy v původní obálce, 8..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 145 x 210 mm. Signováno, číslováno 46/200.
Stav perfektní.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Pevná vazba s obálkou, 207 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce pomačkaná obálka, podpis Miroslav Horníček
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Mědirytina - signováno. Rozměry: 60 x 38.
..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Grafický dvojlist. Signováno.
Stav pěkný.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 25,5 cm. 60 stran.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora. Knižní blok je uvolněný z obálky
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Pevná vazba, 75 stran. Rozměry: 15 x 21 cm. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, podpis autorky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Panorama, Praha 1988, edice Dramatická umění. Původní brož, 8°, 174 stran s obr. přílohami. Vepsáno ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha, SNKLU 1964, s. 105.
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Josef Hladký, Hranice na Moravě 1928. Knihomilské edice Amfora sv. 6. Původní brož, 8°, 33 stran. Čí..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 296 x 210 mm. Číslováno 3/200.
Stav perfektní.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 96 stran. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný a mírně odřený. Podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Suchá jehla - signováno. Rozměry: 135 x 83.
..
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Grafický list. Signováno.
Stav pěkný.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Původní měkká vazba, rozměry: 15 x 24 cm, 24 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Mladá fronta, Praha 1997.
Dobrý stav (viz foto). Nepatrně zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk









![Maniok je hořký. Vietnamská lidová poezie [Vietnam Viet-nam] (Podpis ! Jan Noha) Maniok je hořký. Vietnamská lidová poezie [Vietnam Viet-nam] (Podpis ! Jan Noha)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-12-12-09-36-21-01-1024x1024.jpg)
![Vraždící pianola: Pět povídek (edice: Knihomilská edice Amfora, sv. 6) [bibliofilie; podpis Miloš Jirko; podpis František Mervart [graf.úprava]) Vraždící pianola: Pět povídek (edice: Knihomilská edice Amfora, sv. 6) [bibliofilie; podpis Miloš Jirko; podpis František Mervart [graf.úprava])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_288578_1-1024x1024.jpg)




![Nikde [1x grafika Josef Liesler; podpis František Halas] Nikde [1x grafika Josef Liesler; podpis František Halas]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/748954-nikde-1x-grafika-josef-li-17541181701-1024x1024.jpg)
