KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bratru Janu Žižkovi z Kalichu, zprávci lidu táborského (Jan Žižka, husitství; ilustrace a podpis Alois Moravec)
A. Moravec - výzdoba
Bratru Janu Žizkovi z Kalichu, zprávci lidu táborského, v naději boží. Dodatek k Listům a řádu vojen..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vazby (lept a mezzotinta, 1995, Jaroslav J. Králík)
Jaroslav J. Králík (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 103 x 125 mm. Signováno, číslováno 1/200.
Stav perfektní.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Obrázky pro kavárnu i dům (podpis Jiří Slíva)
Jiří Slíva (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 21,5 cm. 119 stran
Stav pěkný, věnování a podpis Jiří Slíva
199Kč
Bez daně: 199Kč
Motýl
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Suchá jehla - signováno. Rozměry: 60 x 70. ..
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Canadian Shield (ofset)
Grafický list.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
František Kaván (malířství, realismus, symbolismus, krajinomalba) - podpis Karel Vancl
Karel Vancl (podpis)
Původní celoplátěná vazba s přebalem: 24,5 x 17 cm; 70 stran + čb. i barevné reprodukce.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části natržená. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Z rosy zrozená (podpis Vít Obrtel)
Vít Obrtel (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 58. Rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Literatura ve filmu (podpis Marie Mravcová)
Marie Mravcová (podpis)
Melantrich, Praha 1990. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, 188 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rady snoubencům udílené strýčkem Romualdem (beletrie; věnování a podpis Jaromír John; ilustrace Petr Dillinger)
Jaromír John - podpis
Nakl. J. Otto, Praha, 1940.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cestou let... (poezie)
Ivan Sabinov (podpis)
Složky jsou sešité nití a volně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 14.
Stav velmi dobrý, podpis autora. Obálka je lehce vyšisovaná, v zadní části mírně ušpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Více zlého
Pavel Nauman - podpis!
Vydal Evropský literární klub, Praha 1942. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 286 stran.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Země milovaná (bibliofilie, poezie, podpis autora, podpis výtvarníka)
Martin Strouhal
Ostrava, Kroužek bibliofilů DKP Vítkovic 1982, s. 28
Velmi dobrý stav, stránky nejsou sešity.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bohdan Kopecký. Obrazy a kresby (výstavní katalog, malířství, abstrakce; podpis Bohdan Kopecký)
Císařovský Josef, text
Katalog k výstavě. Okresní galerie výtvarného umění, Most 5. září - 31. října 1991. Stran cca 32. Pů..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Černá díra (suchá jehla, Jan Kristofori)
Jan Kristofori (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 112 x 148 mm. Signováno.
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Arnošt Czech Czechenherz. Životopisná a literární studie (podpis Karel Kovář)
Karel Kovář (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 28
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021