KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
List. Rozměry leptu: 128 x 184 mm. Signováno. Číslováno 17/60.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celokožená vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána, stran 134, rozměry: 14 x 20 cm. Čtvrté vydání
Stav velmi dobrý. Podpis Vladislav Vančura
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Barevná litografie, 15/17; 1964 - podepsáno. Rozměry: 413 x 590.
..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 30 + obr. příloha, rozměry: 19 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je v horní části natržená, v dolním rohu se ztrátou. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Na titulním listu je podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jiří Šindler (25. května 1922 Polička – 4. června 2015 Brno) byl český výtvarník, grafik, malíř, ilustrátor, kaligraf, středoškolský a vysokoškolský učitel.
Stav výborný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal Čin, Praha 1923. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 113 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené. Autorské věnování s podpisem. Některé složky jsou uvolněné.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Nakl. Torst, Praha 2000. Brožovaná, rozměr: 11,5 x 19,5 cm, 131 stran.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Alois Srdce, Praha 1926.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná, v krajích lehce otřepená (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, strany nečíslovány. Rozměry: 12 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je ušpiněná. Podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Vilém Šmidt v Praze v roce 1936. Šitá brožura v papírové obálce, 19 x 28 cm, asi 12 listů.
Velmi dobrý stav, obálka lehce potrhaná kolem hřbetu, viz foto.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo: nakl. SAKKO, Praha 1991
Velmi slušný stav, fleky na obálce, zašlá
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dřevoryt - signováno. Rozměry: 17 x 9,8cm.
..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
List. rozměr tiskové plochy: 72 x 57 mm. Signováno, číslováno 53/55.
Stav perfektní.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sfinx – Bohumil Janda, 1930. Pevná vazba, stran 58 + obr. příloha, rozměry: 18 x 64,5 cm. Vyšlo 300 číslovaných výtisků, tento má č. 236
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé mírně ušpiněné desky. Věnování a podpis Bohumila Rosenkrancová
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Materiálový tisk (strukturální grafika) - podepsáno. Rozměry: 512 x 405.
..
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Brožovaná - obálka chybí, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 96 stran + obrazová příloha.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk






![Nová Oresteia [obálka a ilustrace Jiří Kroha] - divadelní hra Nová Oresteia [obálka a ilustrace Jiří Kroha] - divadelní hra](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/541530-nova-oresteia-15416855591-1024x1024.png)








![Akvarel [edice Škola umění a řemesel - malba, obrazy - Historický vývoj. Technika. Barvy. Podklady. Štětce. Palety. Pomocné náčiní. Laky. Uschovávání akvarelů. Restaurování. Školení akvarelistovo] Akvarel [edice Škola umění a řemesel - malba, obrazy - Historický vývoj. Technika. Barvy. Podklady. Štětce. Palety. Pomocné náčiní. Laky. Uschovávání akvarelů. Restaurování. Školení akvarelistovo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/577993-akvarel-podpis-jan-rambou-15943029111-1024x1024.jpg)