KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražský podzim 89 (litografie, Milan Erazim)
Milan Erazim (podpis)
6 listů je volně vloženo do obálky, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav výborný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Ptáče, Lubomír Přibyl (1937), strukturální grafika
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika); 1960 - podepsáno. Rozměry papíru: 547 x 420. ..
 
5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Postele bez nebes (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Nakl. Fr. Borový, Praha 1939. Žatva, sv. 23. Brožovaná, stran 237 rozměry: 14 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, v horní části je poznámka psaná propiskou. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Koně mého otce (poezie, podpis Vlasta Bakalová)
Vlasta Bakalová (podpis)
Marek Belza, 2011. Brožovaná, stran 69, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Výborný stav, nesouvisející věnování s podpisem autora.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Všední den (podpis Jan Fait, poezie, avantgarda)
Jan Fait (podpis)
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 25 cm, stran 33.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Žně. Cyklus původních litografií z Českomoravské vysočiny (podpis Alois Pitrmann)
Alois Pitrmann
Velkoformátové album litografií A. Pitrmanna (reprodukce uhlových kreseb). Deset listů na polokarton..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Hrad smrti (podpis Jakub Deml)
Jakub Deml (podpis)
Brožovaná, stran 41. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, podpis autora
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Hollar, sborník grafické práce, ročníky I-XXXIII (1923-1964) VAZBA KŮŽE - KOMPLET včetně PŘÍLOH [grafika kresba malba lept litografie dřevoryt výtvarné umění]
Konůpek, Kobliha, Preissig, Lada, Šimon, Švabinský, Bouda, J
KOMPLET VČETNĚ VŠECH PŘÍLOH. První polovina svázaná v kůži, druhá volně v sešitech. PRO VÍCE..
 
29 999Kč
Bez daně: 29 999Kč
Hudba na náměstí (obálka Josef Čapek, podpis Jindřich Hořejší) - poškk.
Jindřich Hořejší (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 22 cm, 56 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, v horním rohu se ztrátou. Hřbet je potrhaný výrazněji. Autorské věnování s podpisem- Jindřich Hořejší. Stránky jsou uvolněné a zažloutlé, jinak je uvnitř stav ve
999Kč
Bez daně: 999Kč
Křest Svatého Vladimíra. Legenda z historie Ruské (poezie, Rusko, ilustrace a podpis Adolf Hoffmeister)
K. Havlíček Borovský
Vydal V. Petr, Praha, 1930. Polopergamenová vazba se zlacením, 19 x 25 cm, asi 40 listů.
Velmi dobrý stav, desky jen mírně ohmatané a zahnědlé od slunce, vnitřek je neopotřebovaný a čistý; viz foto.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Tvůrcové a epigoni (podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Brožovaná, stran 202, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Podpis autora. Na zadní obálce jsou skvrnky - zřejmě od vody.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dódekamerón juristický, aneb, Tucet povídek proti dobrým mravům (edice: HU+SA) (povídky, satira; věnování a podpis Václav Lacina)
Václav Lacina (ed.) - podpis!
Aneb Tucet povídek proti dobrým mravům. Podle čelných tu- i cizozemským spisovatelům uspořádal Václa..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Elixír života (4x grafika Jindřich Pileček - lept)
Karel Žižkovský
Složky jsou svázány nití a volně vložené do obálky, stran 29, rozměry: 25,5 x 35 cm.
Stav knihy je velmi dobrý. Pravý dolní roh je naražen a listy jsou tam ohnuté.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Ptačí strom, Lubomír Přibyl (1937), strukturální grafika.
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika); 1959 - podepsáno. Rozměry papíru: 592 x 434. ..
 
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Řečtí idylikové (podpis Prokop Laichter)
Rudolf Kuthan
Brožovaná, stran 97, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části u hřbetu natržená. Podpis s věnováním.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jařmo millionů. Román útisku národního a sociálního (román, podpis a věnování Ant. Nečásek)
Ant. Nečásek - podpis!
Román útisku národního a sociálního. F. Šimáček, Praha 1906. Dobová poloplátěná převazba se zlacením..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021