KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hvězdy na nebi (podpis Jan Čarek)
Jan Čarek (podpis)
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, 51 stran
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, autorské věnování s podpisem. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Na titulním listu je v dolní části skvrnka, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Někdy někde (poezie; číslovaný výtisk; podpis Marcela Burdová, Břetislav Ditrych)
Marcela Burdová, Břetislav Ditrych - podpisy!
M. Burdová - obrazy, B. Ditrych - slova. Titanic, Praha 2012. Původní brož; 19,5 x 19,5 cm; cca 30 s..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tvář cherubína (edice: Atom, sv. LXVII) [román, podpis Ferdinand Škorpil]
Ferdinand Škorpil
Praha, Václav Petr 1935, s. 179.
Velmi dobrý stav, poloplátěná vazba, pův. obálka je všita do knižního bloku
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letokruhy (povídky, Doudleby nad Orlicí; podpis Vladimír Labský)
Vladimír Labský - podpis
Podpis autora. Doudleby nad Orlicí, 1996. Původní brož, 95 stran + fotopříloha, rozměr: A5.  ..
Velmi dobý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hlava (lept 1997, Josef Istler)
Josef Istler (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 113 x 158 mm. Signováno, číslováno 68/110.
Stav perfektní.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Dobrodružstvo prekladu (podpis Blahoslav Hečko) - text slovensky
Blahoslav Hečko (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 368
Stav velmi dobrý, celostránkové věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Novoročenka p.f. 1959
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, 1958 -  signován. Rozměry: 170 x 113. ..
 
700Kč
Bez daně: 700Kč
Maryčka Magdonova (podpis Petr Bezruč)
Petr Bezruč (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, 14 strany, rozměry: 22,5 x 31 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní i dolní části lehce natržená. Podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sekyra (podpis Ludvík Vaculík)
Ludvík Vaculík (podpis)
Brožovaná, 204 stran, rozměry: 12 x 19 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Portugalské listy
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 53 stran.
Stav velmi dobrý, v tiráži je podpis ilustrátora.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vrátka do ticha (podpis Vladimír Křivánek) - poezie
Vladimír Křivánek (podpis)
Aleš Prstek, Olomouc 2016. Vyd. první, pevná vazba s obálkou, stran 856, rozměry: 15 x 22 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Demokracie dnes a zítra
Edvard Beneš
III. (II. české vydání). ČIN, Praha 1946. Původní brož, 8°, 349 stran. ..
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lyrika (edice: Světová četba, sv. 9) [poezie; překlad a podpis Petr Křička]
M. J. Lermontov
Vydalo: nakl. Svoboda, Praha 1948
Velmi slušný stav, ošoupaná obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vztah sv. Šimona a Judy k českému národu i k...
Michael Ludvík - podpis!
... jeho osvobození. Zvláštní otisk ze sborníku Antonína Šorma. Mělník nad Labem, 1928. Původní brož..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021