KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Shakespearovy ženy a dívky (8 x litografie Ludmila Jiřincová + podpis) - Pickův tisk
Heinrich Heine
Volné složky v původní obálce, rozměry: 11 x 18 cm, 81 stran.
Stav výborný.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Tři podoby literární vědy [literární teorie a historie, proudy, osobnosti, poezie a próza, kritika] - podpis Zdeněk Pešat
Zdeněk Pešat (podpis)
TORST, Praha 1998. Původní vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19,5 cm, 304 stran, vyd. první.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Parta - obálka Josef Čapek
Francis Carco
Vydal Čin, Praha 1925. Brožovaná, v původní obálce, rozměry: 15 x 20 cm, 178 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné. Některé složky uvolněné. Věnování překladatele.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bouřlivý rok 1848 očima našich krajanů (Kladno, podpis Stanislav Krajník)
Stanislav Krajník (podpis)
Sešit, stran 32, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obrazy - krajiny - hry
Jan Riedlbauch - podpis!
Muzeum středního Pootaví Strakonice, 2008. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 173 stran s ilu..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zrcadlo hokeje. Názorná metodika ledního hokeje (lední hokej, příručka, pravidla)
Václav Frýzek
Vydalo: Sportovní a turistické nakl., Praha 1961
Velmi slušný stav, mírně zašlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Věž hradu Bradlce
Litografie; 1959 - podepsáno. Rozměry: 170 x 105. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rudolf II. (lept, 1997, Olga Vychodilová)
Olga Vychodilová (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 118 x 157 mm. Signováno, číslováno 68/110.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sud kulatý - Cadus rotundus
E.Brikcius, P. Šrut
Vydal Čs.spisovatel, Praha 1993. Brožovaná s přebalem, rozměry: 16 x 18 cm, 152 stran. Ilustrace Jiří Načeradský.
Velmi dobrý stav, věnování a podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dvě písně (Hudební Edice) [noty, Otokar Březina - Úsměv života, Nálada; podpis a věnování Jaroslav Jeremiáš]
Jeremiáš Jaroslav
Hudební Edice Praha 1929. Podpis autora! Úsměv života-Nálada. Stran 15. Původní sešit, stav velmi do..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Visiony (podpis Jindřich Beránek)
Jindřich Beránek (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky. Vydání první. Rozměr 13 x 16 cm , 42 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná. Autorské věnování s podpisem.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stará dáma se baví (podpis Ludvík Vaculík)
Ludvík Vaculík (podpis)
NLN - Nakladatelství Lidové noviny 1991. Pevná vazba, stran 105. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Proměny
Jindřich Hilčr, Zenek Kudělka (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 12,5 cm, 6 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis Zdeněk Kudělka.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Vladimír Komárek (podpis Jiří David)
Jiří David (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 23,5 x 22 cm. Stran 32 + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně otřepená obálka. Věnování s podpisem Jiřího Davida.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sileziaj poemoj (Slezské písně) (Poezie, Esperanto; podpis Petr Bezruč; překlad a podpis Vladimír Adamík)
Petr Bezruč - podpis!
Vlad. Adamík, Michálkovice 1927. Původní brož, 8°, 23 stran. Obě části obálky odtrženy od knižního b..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
TGM. Malé historky o velkém muži (Tomáš G. Masaryk; podpis a věnování Ivan Herben)
Ivan Herben
Praha, Melantrich 1947, s. 140.
V dobrém stavu, frontispis byl odstřižen, bez obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021