KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství V. Šmidt, Praha 1946, jako 9. svazek knihovny Krásné dětské knihy. Ilustroval ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit vložený do obálky, stran 12, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a svisle přehnutá, autorské věnování s podpisem. První strana je z poloviny zažloutlá.Na jednom místě je zatrženo pastelkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Lept - podepsáno.
Rozměry: 221 x 146.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 22 cm, 30 stran.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce ušpiněné, autorské věnování s podpisem. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 103, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, věnování a podpis Jaroslav Vocelka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, 170 stran. Rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný, na titulním listu je podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Alšova jihočeská galerie Hluboká nad Vltavou, 2011-2012.
Stav výborný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 383, vyd. první
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s přebalem, 60 stran textu + obrazová příloha. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený. Autorské věnování s podpisem.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav velmi pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry:15,5 x 21 cm, stran 152.- včetně vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřený, otřepený a potrhaný přebal. Na titulním listu je podpis autroa.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ikar, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, 8°, 302 stran. Pěkný stav (viz foto)! S podpisem autorky..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 100 x 128 mm. Signováno.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Lept - podepsáno.
Rozměry: 156 x 107.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit + 10 listů - vše vloženo do papírové obálky, stran 15, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, v horní části natržená a ze spodní části podlepovaná. Podpis autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, 76 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk








![Francesco Trevisani v Čechách - Žamberský obraz a jeho autor [italský barokní malíř - východní Čechy, baroko] podpis Neumann Francesco Trevisani v Čechách - Žamberský obraz a jeho autor [italský barokní malíř - východní Čechy, baroko] podpis Neumann](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/709204-francesco-trevisani-v-cec-17074666061-1024x1024.jpg)





