KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražské portály (Praha)
Emanuel Poche
V. Poláček, Praha 1947. Umělecké památky, II. řada, sv. 5. II. vydání, brožovaná vazba s obálkou. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Stran 38 a 76 tabulek s fotografiemi.
Stav dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záhada štěstí. Psychologická zkoumání o lidské blaženosti (edice: Filosofická bibliotéka) (filozofie, psychologie, mj. Účel bytí, kletba bytí, Já a svět, Pudy, Žádostivost, Chtění; překlad a podpis Josef Král)
Gustav Adolf Lindner
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1931. Stran 154. Původní měkká vazba. Rozměry: 16 x 25 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce zažloutlé a mírně ušpiněné, podpis původního majitele (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jan Bauch - Obrazy z let 1967-1969 (podpis Jan Bauch)
Jan Bauch (podpis)
Sešit, rozměry: 24 x 24 cm. Stran 24 - včetně reprodukcí.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stáčení podzimu (Poezie, podpis Alois Volkman; doslov Jaroslav Med)
Alois Volkman - podpis!
Blok, Brno 1994. Původní brož, 8°, 87 stran. S podpisem autora. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z knih: Jana Rudolfa Bečáka (Jan Konůpek)
Jan Konůpek (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 84 x 135 mm. Signováno.
Stav perfektní.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jan Konůpek (1883 - 1950)
Lept - podepsáno. Rozměry: 157 x 108. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Návrat k samotě (poezie)
Martin Švestka (podpis)
Brožovaná s obálkou. Stran 45. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav pěkný, podpis autora.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiří Melantrych Rožďalovický z Aventýnu. Jeho život, dílo a poměry knihtisku v XVI. století [knihtisk, knihtiskárna, česká kniha za renesance, staré tisky, humanismus]
František Rachlík (podpis)
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, 150 stran s celou řadou původních ilustrací, knižních ukázek a dalších příloh.
Stav horší, obálka je lehce odřená s mírnou ztrátou. Přední i zadní část obálky je utržená od hřbetu, hřbet je potrhaný se ztrátou. Věnování autora na patitulu. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvoln
249Kč
Bez daně: 249Kč
Pět hříšníků U velryby (obálka vevázána Josef Čapek, podpis Josef Kopta)
Josef Kopta (podpis)
Celoplátěná vazba (původní obálkou, stran 121, rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav. Obálka je vevázána (lehce oříznutá) na konci knihy, podpis autora. Stránky jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jabloň se strunami pavučin (podpis Jaroslav Seifert)
Jaroslav Seifert (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 20,5 cm, vydání první, 59 stran.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Života krajíc [5x grafika Cyril Bouda, litografie, ilustrace, podpis Jaromír Rašín]
Jaromír Rašín (podpis)
Vyšlo 250 nečíslovaných výtisků na Pannekoeku. Složky volně vložené do obálky, 29 stran, rozměry: 15 x 24 cm.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Železné koště (podpis Václav Lacina, poezie)
Václav Lacina (podpis)
Brožovaná, 88 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem. Hřbet je v horní části lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Horror Hill...jako zrnko písku (román, emigrace USA)
Blanka Kubešová - podpis!
... jako zrno písku. PRIMUS, Praha 1994. Původní vazba, 8°, 231 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jan Bauch - 95 let (signovaná grafika)
Jan Bauch (podpis)
Dvojlist s textem + signovaná grafika. Rozměry: 22 x 30 cm
Výborný stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Josef Liesler (1912 - 2005)
Lept, 1948 - podepsáno. Rozměry: 156 x 116. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Mys Býk (dřevoryty Jiří Marek)
Vladimír Lidin
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 54 stran, rozměry: 15 x 24 cm.
Pěkný stav. V tizáži jsou podpisy, podpisy jsou i před titulním listem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021