KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 175 x 252 mm. Signováno, číslováno 18/60.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Konfrontace, Curych 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 187 stran.
Velmi dobrý stav, přední i zadní předsádka počmáraná propisovačkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kolorovaný linoryt - podepsáno. Rozměry: 155 x 98.
..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Grafický list.
Stav velmi dobrý, list vlevo mimo tiskovou plochu ohlý a natržený
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Beletris, 2011. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 124
Stav pěkný, podpis Aleš Dostál
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 12, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 196, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis a dedikace autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní brož, 8°, 12 stran.
Dobrý stav, nepatrně pomačkáno v rozích (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Dřevořez / ruční papír. Rozměry tisku: 14 x 9 cm, 80. léta. Volný list. Signováno tužkou.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Balada o ženské zradě. Ze sbírky Bohyně – světice – ženy (vyd. 1915) od S. K. Neumanna (nar. 1875).
..
Velmi dobrý stav, vnitřek neopotřebovaný, na asi čtyřech listech malá skvrna od namočení u bočního ořezu; obálka lehce ohmataná a odřená, málo zřetelná skvrna od namočení; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 110 x 121 mm. Signováno, číslovánp.
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Věnování autora. Masarykova dělnická akademie, 1992. Původní brož, v textu lehce podtrháváno propisk..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grafický list. Signováno.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Československý spisovatel, Praha 1968. Druhé vyd., rozměry: 13,5 x 20,5 cm. Stran 176
Velmi dobrý stav, podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Originální celokožená vazba, zlacená horní ořízka, stran 139, rozměry: 16,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, rohy desek a hřbet jsou lehce odřené.
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Zdeněk Susa, Středokluky, 2004. Vydání první. Stran 110. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk
















