KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
S poutnickou holí (podpis Leontina Mašínova, úprava Ladislav Sutnar, ilustrace František Bílek)
Leontina Mašínová (podpis)
Vyd. Čs. grafická Unie, Praha 1936. Knihovna Nové obzory, sv. 15. Původní poloplátěná vazba, 8°, 73 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)
450Kč
Bez daně: 450Kč
Španělsku (Španělsko,1937) - podpis Vincenc Kramář (vydal Výbor pro pomoc demokratickému Španělsku - Španělská občanská válka)
V. Mandler, F. Nechvátal, A. J. Patzáková, J. Seifert
Brožovaná, stran 141, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je zažloutlá, otřepená a svisle přehnutá. Místy je v textu podtrženo a vpisky tužkou, některé složky jsou uvolněné.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Hovory o životě a umění (edice: Pourova edice, sv. 26) (úvahy, Smysl života, Člověk, Puškin, Lermontov, Rusko; ilustrace Václav Mašek; věnování a podpis František Springer)
N. V. Gogol; Fr. Springer - ed. (podpis!)
26. svazek Pourovy edice, vydal V. Pour, Praha 1947. Kresba od V. Maška! Úprava O. Menhart. Původní ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Salon, jaro 1971 (album rytin) - 6x grafika: Ludmila Jiřincová, Karel Laštovka, Jaroslav Šerých
Ludmila Jiřincová, Karel Laštovka, Jaroslav Šerých
2 strany textu + 6x grafika - vše vloženo do celokožených desek, rozměry: 7,5 x 11 cm (rozměry listů 6,5 x 10,5).
Perfektní stav. Vloženo do kartonových ochranných desek.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Na rozloučenou (dřevoryt)
Josef Hodek (1888-1973)
Dřevoryt - podepsáno. Rozměry: 145 x 98. ..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Legionářské a jiné humoresky (podpis autora!)
Jaroslav Mácha
XVII. svazek knihovny Obrození, Praha 1922. Původní brož, 140 stran. Obálka odtržena od knižního blo..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Otázky literárního překladu
Jiří Pechar - podpis
Čs. spisovatel, Praha 1986.
Dobrý stav, přebal lehce odřený a zašpiněný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Od Islandu po Madeiru (podpis Dagmar Vaněčková)
Dagmar Vaněčková (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 127 stran. Vydání první
Stav výborný, autorské věnování s podpisem
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kroky na dlažbě (podpis Marie Glabazňová)
Marie Glabazňová (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 79 stran, rozměr: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jan Halaška. Na cestě = on the road (fotografie, mj. Itálie, Švédsko, USA, Japonsko, Německo, Brazílie; podpis Jan Halaška)
D. Mrázková (text)
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav velmi pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Adolf Wenig (Režisér - scénograf) - scénografie, kostýmy, divadlo, podpis Adolf Wenig ml.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 19,5 x 21,5 cm, 85 stran s množstvím fotografií.
Velmi dobrý stav. Věnování a podpis Adolfa Weniga ml., 1912-1980.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Borek Bayer - malíř a sochař (výstavní katalog, Vyškov, sochařství, malířství; věnování a podpis Borek Bayer)
Ctibor Bayer
Sdružení MAC, Praha 2002. Původní vazba; 21 x 21 cm; 153 stran, množství reprodukcí. Velmi dobrý sta..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sonety paní (1x litografie Jan Bauch)
Jan Bauch (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 130 x 190 mm. Signováno.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jan Konůpek (1883 - 1950)
Lept - podepsáno. Rozměry: 157 x 110. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zpívající hlídka (podpis Jaroslav Zavadil)
Jaroslav Zavadil (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 71, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a z boku mírně natržená, věnování autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Poezie hlubin (Příbram)
Jan Čáka (podpis)
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, v dolní části se skvrnkou. Sešit, stran 18 + deset garfických listů - volně vloženo do obálky.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021