KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové noviny, Praha 2017. Původní pevná vazba s obálkou. Stran 272, rozměry: 13 x 21 cm
Stav výborný, věnování a podpis autora
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pacov, okr. Pelhřimov. Soubor 10 leptů z Pacovska. Vše podepsané autorem. Formát A4, volné listy v d..
Velmi dobrý stav.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Spolek výtvarných umělců, Užhorod 1938. Původní brož, 8°, 29 stran. S podpisem autora! Dobrý stav, l..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Ústřední nakladatelství Josef Rašín, Praha 1919
Flek na horní části desek, zřejmě od polití, zasahuje do cca 20 prvních stran, jinak dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dřevoryt - podepsáno.
Stopy lepidla v rozích listu.
Rozměry: 240 x 197.
..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
List. Rozměry leptu: 143 x 130 mm. SIgnováno.
Stav pěkný.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 94, druhé vyd.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Litografie - podepsáno. Rozměry: 231 x 160.
..
Papír je mírně opotřebovaný.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka je ušpiněná, odřená a v dolní části se ztrátou. Hřbet je utržený a zcela chybí, přední i zadní desky jsou od hřbetu utržené. Na několika místech je v textu podtrháváno perem.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, 187 stran.
Stav dobrý, první strana knihy je vytržená. Podpis autorky. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Institut umění - Divadelní ústav 2015. Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, cca 70 nečíslovaných stran - převážně fotografie.
Stav pěkný, podpis Vladimír Soukenka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 80 stran + obrazová příloha.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet odřené, otřepené a potrhané. Uvolněné složky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Básník a dílo. Vydal autor (nákladem vlastním), Praha 1937. Původní brož, 8°, 60 stran. Volný hřbet,..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
fy Europrinty s.r.o., Břeclav, 2011, neprodejné, výtisk č. 47
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Materiálový tisk - podepsáno.
Rozměry papíru: 267 x 242.
..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zákazníci sk





![Jablko s klína (edice: České básně, sv. 50) [poezie; ilustrace a obálka Eduard Milén] - podpis Jaroslav Seifert Jablko s klína (edice: České básně, sv. 50) [poezie; ilustrace a obálka Eduard Milén] - podpis Jaroslav Seifert](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/761142-jablko-s-klina-edice-cesk-17706262571-1024x1024.jpg)







![Omyly. Drobné prózy (bibliofilie, podpis Vlasta Dyrynková-Kubínová] Omyly. Drobné prózy (bibliofilie, podpis Vlasta Dyrynková-Kubínová]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/18.4.2013- 008-1024x1024.jpg)
