KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Od hordy k řádu
Igino Giordani
Brožovaná, 16 x 22 cm, stran 218
Stav dobrý, lehce odření obálka i hřbet, hřbet je v dolní části natržený s lehkou ztrátou. Věnování a podpis překladatele - Jana Brechensbauera. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Přítelkyně, litografie, podpis, Max Švabinský (1873 - 1962)
Max Švabinský (1873 - 1962)
Litografie - podepsáno. Rozměry: 181 x 121. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jižní mosaika (podpis F. A. Springer)
F. A. Springer (podpis)
Celoplátěná vazba, stran 94, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, v tiráži jsou podpisy. Na přídeští je nelepeno ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Noc bez hlavy (podpis Veronika Riedlbauchová) - poezie
Veronika Riedlbauchová (podpis)
Brožovaná, 107 stran . Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Proměny
Jindřich Hilčr (podpis) Zenek Kudělka (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 12,5 cm, 6 stran.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Chceš-li rozesmát pánaboha (podpis Michael Třeštík)
Michael Třeštík (podpis)
Nakl. Gasset, Praha 2013. Stran 208. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čvrt kila střepin
Karel Vaněk (podpis)
Nákladem vlastním, tiskem Grafie v Praze 1925. Brožovaná v původní obálce, stran 231, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené se skvrnkami. Složky uvolněné, místy skvrnky od stáří, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vladimír Novák (podpis)
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, strany nečíslovány - množství reprodukcí.
Stav pěkný. Podpis Vladimír Novák.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Verše tajného básníka (poezie, bibliofilie, mj. Řádky, Večery, Mysterion, Stíny; ilustrace, lept a podpis Jaroslav Šerých)
Hermor Lilia; Jaroslav Šerých
K 10. výročí básníkovy smrti vybral, uspořádal a průvodním slovem opatřil Ivan Slavík. Obálku navrhl..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Veselé chvíle (edice: Veselé knihy, sv. XII) [povídky, humor, podpis Otakar Auředníček]
Otakar Auředníček
Praha, Česká grafická Unie 1929, s. 124.
Velmi dobrý stav, obálka je vlepena do knižního bloku
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Noty
Litografie; 1958 - podepsáno. Rozměry: 158 x 102. ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Barevný lept (1999, Jiří Pálek)
Jiří Pálek (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 162 x 216 mm. Signováno.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Tkáno z kopřiv (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 12, rozměry: 15 x 21cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Námluvy - Dřevoryt -
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Rozměry: 125 x 71, signováno ..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Žermanice (podpis Petr Bezruč)
Petr Bezruč (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 8.
Stav pěkný, podpis autora.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Těžký časy
Charles Bukowski
Vydalo nakladatelství PRAGMA, Praha 2003, brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 200stran.
Pěkný stav, podpis překladatele
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021