DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
27 kostí
Jonathan Nasaw
Brána, Praha 2008. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hodiny (A. Christe, H. Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2000. Původní pevná vazba, 288 stran, vydání první, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Záhada Sedmi Ciferníků
Agatha Christie
Nakl. Knižní klub, Praha, 1995. Původní pevná vazba, 232 stran, první vydání, rozměr: A5.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nástrahy zubařského křesla (Christie, Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 208 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Případ ledových rukou (detektivka, Perry Mason)
Erle Stanley Gardner
Nakl. Riopress Praha 2002. Původní pevná vazba, 184 stran, vydání první, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cílová rovinka
Dick Francis
Překážkový jezdec na vrcholu kariéry Derek Franklin si právě léčí roztříštěný kotník, když se dozví,..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Operační centrum - Z popela (Tom Clancy)
Tom Clancy, Dick Couch, George Galdorisi
XYZ, Praha 2015. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 5,5 x 21 cm, stran 349.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nultá hodina (edice. Kobra, sv. 17) (detektivka, policista Battle)
Agatha Christie
Nakl. Orbis, Praha 1970. Vydání první. Edice Kobra, svazek 17. Původní brož, 184 stran, rozměr: 13 x 19 cm.
Dobrý stav (viz obr.), hřbet a hrany odřené, kniha zkosená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Do vody
Paula Hawkins
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2019. Původní brož, měkká vazba, stran 416, vydání druhé, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Netopýři létají za šera (krimi; detektivka)
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 173 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat poručíka Borůvky (Josef Škvorecký, Sixty-Eight Publishers, exil!)
Josef Škvorecký
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1981 (112. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 166 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Třikrát záhada pro Petra Duluthe (detektivka, detektivní román) - série: Petr Duluth
Patrick Quentin
Grafoprint-Neubert, Praha 1995. Stran 531. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou (série: Jan Rádl)
Marek Skřipský
Moba, Brno 2015. Pevná vazba, 423 stran, první vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oznamuje se vražda
Agatha Christie
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1969. První vydání. Původní brož, 15 x 21 cm, 220 stran.
Desky odřeny a po okrajích otřepeny, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zajatec představ (próza - milostný, detektivní i erotický thriller)
David Nemec
Akropolis 2016. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 272.
Stav výborný - nová kniha.
90Kč
Bez daně: 90Kč
The Temptation of the Night Jasmine
Lauren Willig
Penguin Group, 2009.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021