AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svět nic neví (úprava a obálka Ladislav Sutnar)
Miloslav Nohejl
Celoplátěná vazba, stran 277. Rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Červen (obálka Josef Čapek)
Fráňa Šrámek
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Louka, č. 18. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý. Složky jsou volně vložené do obálky, zažloutlé stránky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Ze života mučedníků (obálka Josef Čapek, podpis Georges Duhamel)
Georges Duhamel (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka je ušpiněná, odřená a v dolní části se ztrátou. Hřbet je utržený a zcela chybí, přední i zadní desky jsou od hřbetu utržené. Na několika místech je v textu podtrháváno perem.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Růžový ostrov (ilustrace Toyen)
Charles Vildrac
Vydal Odeon Jan Fromek, Praha, 1930. Druhé ilustrované vydání. Brožovaná - v průhledném obalu, rozměry: 15 x 21 cm, 175 stran.
Stav pěkný. Kniha je v průhledném obalu, na titulním listu je podpis pův. majitele
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zápas o svobodu v zrcadle československé lit. ...
J. B. Čapek; Ladislav Sutnar (neuvedeno)
Zápas o svobodu v zrcadle československé literatury. K tradici československé brannosti. Občanská kn..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vyučování vlastivědě
Norbert Černý
XXIX. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu). Moderní jednobarevná obá..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Anarchie v nejmladší české poesii
František Götz
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 209 stran. II. vydání.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a otřepené. Podpis původního majitele. Některé složky jsou uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Zelené mládí (obálka Toyen)
Jean Giono
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 243 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a v horní části s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Brody (obálka Toyen)
Benjamin Klička
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 262 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a ze spodní části podlepovaná
120Kč
Bez daně: 120Kč
Půlnoční zpověď (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Brožovaná s původní obálkou. stran 105, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Život, který jsem ti dala (obálka Josef Čapek)
Luigi Pirandello
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 48 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbbte v dolní části mírně natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Věnování překladatele.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Umělecká fotografie
= Chudožestvennaja fotografija = La photographie artistique = artistic photography = Kunstfotografie..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kmen, časopis pro moderní literaturu - roč. 1., 1927 - (1-12 s obálkami)
Julius Fučík red.
Kompletní ročník časopisu, svázaný do dobové celoplátěné vazby. Všech dvanáct čísel je svázáno ..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
10 let diktatury proletariátu 1917-1927 [Sborník Komunistické strany Československa k desátému výročí Říjnové revoluce] [SSSR, Sovětský svaz, Rusko, říjnová revoluce, komunismus, komunisté]
Jiří Mach (redigoval)
Brožovaná, stran 445 + rozkládací mapy, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená se skvrnkami. Knižní blok je z obálky uvolněný. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
 
Valentinská © 2021