AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ot. Štorch-Marien, Praha 1925. Lidová knihovna Aventina, sv. 15. Původní brož; 17 x 11 cm; 81 stran ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 61, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad v Praze roku 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 142 stran, rozměr: 12,5 x 17 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 108. Rozměry: 11 x 17,5 cm. Třetí vydání.
Stav dobrý, obálka lehce odřená a ze spodní části podlepovaná. Uvnitř knihy je signaturní razítko.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydal Orbis, Praha 1950. Vydání první. Stran 158. Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 158.
Stav dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka je u hřbetu v horní i dolní části natržená, autorské věnování s podpisem.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1934.
Desky odřené, uvnitř dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Melantrich, Praha 1929. Celoplátěná vazba, 8°, 236 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná. Vydalo Zátiší, Praha 1920. Klikova sbírka původní prosy, sv. I. Rozměry: 9,5 x 14 cm, 111 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená, hřbet natržený. knižní blok uvolněn z obálky
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, spodní roh obálky nese stopu po přeložení.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20 cm, 64 stran.
Stav výborný.
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
...Román Německa. Edice "Romány, které psal život". Autorizované vydání. Přeložil Hugo Kosterka. Pův..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Orbis, Praha 1953.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Rudolf Škeřík, Praha 1928 jako 7. svazek edice Plejada. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 1..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, 265 stran.
Dobrý stav. Nesouvisející věnování, v horní části obálky je signaturní razítko.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Umělecká publikace vydaná k výstavě kreseb a soch Otto Gutfreunda.
Vyd. Arbor vitae, Praha ..
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 22 cm, 32 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a ušpiněné. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk

![Jak vzniká divadelní hra a průvodce po zákulisí (edice: Lidová knihovna Aventina) [Divadlo; ilustrace Josef Čapek; graf. úprava Karel Teige] Jak vzniká divadelní hra a průvodce po zákulisí (edice: Lidová knihovna Aventina) [Divadlo; ilustrace Josef Čapek; graf. úprava Karel Teige]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_282336_1-1024x1024.jpg)







![Zlom. Kniha veršů 1923–1928 - 4x ilustrace Karel Teige [avantgardní kompozice; edice Odeon] - výborný stav - perfect condition Zlom. Kniha veršů 1923–1928 - 4x ilustrace Karel Teige [avantgardní kompozice; edice Odeon] - výborný stav - perfect condition](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/566304-zlom-15782207141-1024x1024.jpg)

![O sovětském plakátu [obsahuje vyobrazení politických plakátů: Sovětský svaz, SSSR, Rusko, Stalin, komunismus, stachanovci, propaganda, stalinismus, socialistický realismus, plakát] O sovětském plakátu [obsahuje vyobrazení politických plakátů: Sovětský svaz, SSSR, Rusko, Stalin, komunismus, stachanovci, propaganda, stalinismus, socialistický realismus, plakát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/549259-o-sovetskem-plakatu-obsah-17520709111-1024x1024.jpg)
![Hra v kostky (edice: Plejada) [poezie; obálka Jindřich Štyrský, graf. úprava Vít Obrtel] Hra v kostky (edice: Plejada) [poezie; obálka Jindřich Štyrský, graf. úprava Vít Obrtel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_287776_1-1024x1024.jpg)

![Otto Gutfreund – Kresby a sochy [kubismus, expresionismus, sochař, moderní sochařství, kresba, abstrakce] Otto Gutfreund – Kresby a sochy [kubismus, expresionismus, sochař, moderní sochařství, kresba, abstrakce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/707618-otto-gutfreund-kresby-a-s-17054904381-1024x1024.jpg)
