KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1981 (104. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 253 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Česká grafická unie 1929, s. 235.
Dobrý stav (viz obr.)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celokožená vazba, rozměry: 22 x 31 cm, stran 47
Stav pěkný, kniha je vložena do kartonového pouzdra
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, 128 stran + příloha, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, autorské věnování s podpisem autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 291.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Jan Kanzelsberger, Praha, 1991. Původní celoplátěná vazba s obálkou, podpis J. Kohouta, 272 stran textu, 24 stran příloh, vydání první.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 224.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepeno ex libris. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
album s reprodukcemi grafik, vyšlo 1988, A4, desky, uvnitř sedm listů, z toho na dvou reprodukovaný ..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
List. Rozměr tiskové plochy: 48 x 67 mm. Signováno ¨- iniciály.
Stav pěkný. Pouze spodní roh listu je přehnutý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Kombinovaná technika - podepsáno. Rozměry: 247 x 313.
..
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 24 cm, 95 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, mírně odřená a v dolní části u hřbetu natržená. Podpis autora a na první straně je podpis - Jan Řezáč (ředitel Odeonu).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, stran 107.
Velmi dobrý stav, nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 14 x 19 cm, 48 stran. Třetí vydání.
Stav velmi dobý. S podpisem autora na titulním listu.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 127, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a v dolní části mírně otřepené. Stránky jsou lehce zažloutlé. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
2012
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 27, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 193 až 208 z 2450 (154 stránek)
Zákazníci sk


![Z dávnověku (pověsti, starověk, mytologie, mj. O zlatém rounu [zlaté rouno], O muži, který létal, O věrné lásce, O zázračném pěvci; věnování a podpis Vojtěch Zelinka] Z dávnověku (pověsti, starověk, mytologie, mj. O zlatém rounu [zlaté rouno], O muži, který létal, O věrné lásce, O zázračném pěvci; věnování a podpis Vojtěch Zelinka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134856_1-1024x1024.jpg)




![Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] + podpis Marie Černá Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] + podpis Marie Černá](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/670922-strucne-dejiny-knihtisku--16620209741-1024x1024.jpg)




![Legenda o Cidu Campeadorovi (edice: Dobré dílo, sv. 118) [legenda, Cid Campeador, vojevůdce; Stará Říše, ilustrace a podpis Michael Florian] Legenda o Cidu Campeadorovi (edice: Dobré dílo, sv. 118) [legenda, Cid Campeador, vojevůdce; Stará Říše, ilustrace a podpis Michael Florian]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/756811-legenda-o-cidu-campeadoro-17638313171-1024x1024.jpg)



