PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Komentář k Ústavě a Listině
Karel Klíma a kol.
Aleš Čeněk, Plzeň 2009. Pevní vazby - vloženy do kartonového pouzdra, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 1441
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny veřejného práva v střední Evropě (právo)
Karel Kadlec
Pevná vazba, druhé pozměněné vyd., rozměry: 15 x 23 cm, stran 498
Stav velmi dobrý, signaturní razítko. V textu je podtrháváno tužkou a pastelkou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Dějiny evropského kontinentálního práva (právo)
kolektiv autorů
Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 816, čtvrté upr. vyd.
Stav velmi dobrý, v textu je zhusta podtrháváno zvýrazňovacími fixami
99Kč
Bez daně: 99Kč
StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu]
Adolf Rázek
Sešity, č. 6. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu, Praha, 2002. Původní brož, 294 stran..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
O původu mravního poznání
Franz Brentano
Naše vojsko, Praha 1993. 1. vyd.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Úvod do pozemkového práva (pozemkové právo)
Martina Franková a kol.
Město Beroun, 2014, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 239
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pracovní právo, ročník XVII., čísla 1-12/1938 [Příloha časopisu Odborové sdružení československé]
Jaromír Hlaváček
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 175
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Družstevník, ročník XXX./1938 (družstvo, družstva) / Právní rádce, ročník III./1912 (právo)
Emanuel Škatula (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 432. + v zadní části je vevázán Právní rádce, ročník III./1912, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sociálně-politický věstník, číslo 1./1919. Vzdělávací, informační a propagační příručky (pošk.)
Sešit, rozměry: 10 x 12 cm, stran 30.
Dobrý stav. obálka je ušpiněná a potrhaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sobota – Týdeník pro politiku, sociální otázky, hospodářství a kulturu. Ročník VII./1936
Karel Jíše (red.)
Majitel a vyd. Jar. Motyčka. Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nesmrtelný národ - České dějiny Od Bílé hory k Palackému
Kamil Krofta
Vydal Jan Laichter, Praha 1940. Celoplátěná vazba se zlacením, 698 stran, 8°.
Desky zašpiněny, hřbet desek zašpiněný a vyšisovaný. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Persuasion Edge (Účelová komunikace)
Dr.Richard J.Crawford
Legal Publishing, 1990.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis pro právní a státní vědu, ročník XIII./1910, číslo 1-10 (právo)
František Weyr
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 239
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Points of View: Readings in American Government and Politics
R.E.Diclerico, A.S.Hammock
Random House, New York 1989.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Můj rektorský rok. Z bojů o Karolinum a za práva Karlovy university (podpis Karel Domin)
Karel Domin (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, 491 str. s tabulkovými foto
Stav velmi dobrý, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021