PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kruh, Hradec Králové 1969. Záznamy knih smolných města Pardubic. Autentické záznamy z výpovědí vyšetřovaných právem útrpným v 15. a 18. století. Vydání první. Stran 173. Původní celoplátěná vazba, roz
Stav dobrý, bez přebalu.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba, stran 380, rozměry: 13 x 17 cm
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 692.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Beckovy mezioborové učebnice. Nakladatelství C. H. Beck, Praha 2010. Původní brož, vydání třetí, roz..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Autor, šéfredaktor německého časopisu Quick se věnuje okolnostem založení tohoto důležitého vyšetřov..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba - zabalená do průhledného obalu, rozměry:15 x 21 cm, stran 104
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praktický průvodce v otázkách daňových, správních, soudních, obchodních, živnostenských, finančních ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba - část původní obálky je nalepená na obálku, stran 221, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Orac, Praha 1995. Původní vazba, vydání první, rozměry: 16 x 22 cm, 269 stran. Velmi dobrý stav (viz..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpráva Komise pro globální žízení. Vyd. Rada pro mezinárodní vztahy, 1995. Původní brož, 8°, 426 str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká asociace orální historie, 2009. Původní brož, 8°, 351 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 64, rozměry: 14 x 19 cm
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená, mírně pomačkaná s podpisem pův. majitele. Lehce potrhaný hřbet
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vídeň 1872
Stav zachovalý viz foto.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Poloplátěná dobová převazba, 8°, 286 a 412 stran.
Dobrý stav (viz foto).
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, 415 stran.
Stav výborný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Ministerstvo školství a národní osvěty, Praha 1929.
Uvnitř dobrý stav, obálka silněji zašpiněná, kraje obálky otřepené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk


![Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání] Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742540-dnes-a-zitra-henry-ford-a-17455649721-1024x1024.jpg)





![Bosna a Hercegovina po stránce práva mezinárodního (právo mezinárodní) [vydáno po anexi Bosny Rakouskem r. 1908] Bosna a Hercegovina po stránce práva mezinárodního (právo mezinárodní) [vydáno po anexi Bosny Rakouskem r. 1908]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/698914-bosna-a-hercegovina-po-st-16957953761-1024x1024.jpg)




![Zákonník říšský pro království a země v radě říšské zastoupené. Rok 1872 [sbírka zákonů] Zákonník říšský pro království a země v radě říšské zastoupené. Rok 1872 [sbírka zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/700688-zakonnik-rissky-pro-kralo-16976333781-1024x1024.jpg)

