PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rakouský řád živnostenský a jiné důležité zákony, nařízení a předpisy, vztahující se ku provozování živností, k poměru pracovnímu a učňovskému a ku zřízení společenstevnímu
Vít Pavlík, Bohumil Bělík
Převazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 304
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně vyšisované desky
650Kč
Bez daně: 650Kč
Poštovní provozní předpisy A/5
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 486.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené se skvrnkami.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Výslech třetího stupně. Román ze soudní síně (obálka fotomontáž)
J. S. Strange
Román ze soudní síně. Toužimský a Moravec, nedatováno. Původní brož, 8°, 169 stran. Obálka ve hřbetu..
 
95Kč
Bez daně: 95Kč
Právo, zákonodárství a svoboda
F. A. Hayek
Vydala Academia, Praha 1998. Stran 415. Původní brož
Stav velmi dobrý (viz obr.). Rozměry: 17 x 24 cm.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lékařská etika
Helena Haškovcová
Nakl. Galén, Praha 2002. Původní pevná vazba, 272 stran. Rozměr 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu] (Případ Babice, Třebíčsko)
Adolf Rázek
Sešity, č. 6. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu, Praha, 2002. Původní brož, 294 stran..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příruční kniha pro vesní rychtáře (1847)
OBENTRAUT, Maxmilian
Příruční kniha pro wesnj rychtáře: k seznánj důležitosti swé služby a k poučenj o powinnostech gim p..
 
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Zpráva Komise pro globální řízení. Naše globální sousedství (globalizace, mezinárodní vztahy, politika, ekonomika)
Vydala Rada pro mezinárodní vztahy, Praha 1995. Původní brož, vydání první, 426 stran. Rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav (viz foto), na straně poslední poznámky tužkou, podtrženy pastelkou a zvýrazňovací fixou!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Veřejná volba a řízení veřejných výdajů (studie, veřejný sektor, ekonomie)
F.Ochrana
Nakl. Ekopress, Praha 2003.
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ústava České republiky v otázkách a odpovědích
Jiří Nolč
Computer Press, Brno 2004. Brožovaná, stran 133, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav pěkný
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha pozemková (právo) - 1911
Mojmír Lepař
Převazba,592 stran, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jednání obchodní a živnostenské komory v Praze+přívazky (živnostenská komora, Rakousko Uhersko)
Nákladem obchodní a živnostenské komory, Praha 1912-1915.
Lehce odřené desky, jinak dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Moderní stát, ročník X., číslo 12/1937. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní (časopis)
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 259-296, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
První císař [Obsah: čínský císař Čchin, Čína]
J. Malina
Nakladatelství Albert, Boskovice, Svoboda, Praha 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 343 stran. Vydání první. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021