KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Obrácení Ferdyše Pištory (obálka Josef Čapek)
František Langer (podpis!),
Komedie. II. vydání. Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1929 jako 218. svazek edice Aventinum. Obá..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
U branky, lept, Eva  Janíčková (1935)
Eva Janíčková (1935)
Barevný lept; 20/200 - podepsáno. Rozměry: 173 x 127. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Arno Nauman. Grafické zjevy III. (3x grafika a podpis)
Vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha, 1941. Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, 10 stran textu + 3 garfické listy + 12 stran obr. přílohy, rozměry: 20 x 28 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená a lehce ušpiněná. Hřbet je ušpiněný a lehce potrhaný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pověsti sladké Francie (podpis Otto František Babler)
Otto František Babler (podpis)
Pevná vazba, stran 35. Rozměry: 12,5 x 16 cm.
Pěkný stav. Podpis Otto František Babler.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Josef Istler (1919 - 2000) - grafika, barevný lept
Josef Istler
Rozměry: 168 x 117.
Velmi dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Praha karmelitská, lept (Karel Votlučka)
Karel Votlučka
Karel Votlučka 1896-1963
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pan Oton a Cvoček v chlupatém uchu
Vladimír Sainer (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 55 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem. Do knihy je vložen dopis.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Zrození barokového básníka
Vilém Bitnar (ed.)-podpis!
Edice Jitro, Praha 1940. Původní brož, 21x14 cm, 621 stran, nerozřezáno.
Velmi slušný stav, přední strana obálky zcela odtržená od hřbetu, obálka zašpiněná, hřbet odřený(viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Moravský kumšt v košili (podpis Oldřich Lasák)
Oldřich Lasák
Měkká vazba, rozměry: 21 x 21 cm, stran 59.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Raffael neboli Moc ducha (edice: Topičovy bílé knihy) (Rafael Santi, malířství, renesance; podpis Fred Bérence; pergamenová vazba - vazba kůže)
Fred Bérence (podpis!);
Dřevoryty a grafická úprava Cyril Bouda. F. Topič, Praha 1936. Edice Topičovy bílé knihy. Podepsá..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jindřich Pileček  (1944)
Akt s kartami a kuželkami
Lept; 1997; 8/110 - podepsáno. Rozměry: 218 x 155. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXIII./1951 (přílohy)
Jan Loriš a kol.
Brožovaní, rozměry: 21 x 28,5 cm, 183 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka I. a III. čísla je z boku lehce ušpiněná a otřepená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Aucassin a Nicoletta - Starofrancouzská povídka (podpis Otto F. Babler, podpis Karel Němec)
Otto F. Babler (podpis)
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, 77 stran, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno. Věnování a podpis Otto F. Babler, podpis Karel Němec
999Kč
Bez daně: 999Kč
Litografie, Cyril Bouda (1901 - 1984)
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie; 158/200 - podepsáno. Rozměry: 267 x 180. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Dřevěné stavení, dřevoryt (Karel Těšínský) - 1935
Karel Těšínský
Karel Těšínský 1926-2005
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Cinkvoko
Vladimír Sainer (věnování s podpisem)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. 134 stran. Vydání první.
Stav pěkný. Věnování Vl. Sainera!
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021