KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. V zadní části je autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakl. Portál, Praha 2010. Pevná vazba s přebalem, stran 224 + 16 stran přílohy. Vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1956. Obálka, frontispice a záhlaví nakreslil Paul Hogarth. Graficky upravil Mil..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo: nakl BizBooks, Brno 2016
Výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Věnování Vl. Sainera! Předmět: mimoškolní vzdělávání. Dva texty z rukopisu Jak jsem se školil za ško..
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 168 x 230 mm. Signováno, číslováno 84/200.
Stav perfektní.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 82
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlí se skvrnkami a z koku mírně otřepená
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Litografie, 1958 - signováno. Rozměry: 170 x 113.
..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydalo nakladatelství Rybka Publishers, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 295 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 45 stran.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce ušpiněná. Podpis překladatele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydal Rastislav Michal, 1965.
Výborný stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Vyd. Jaroslav Šnirych, 1999. Stran 131 - tvořeno převážně fotografiemi. Rozměry: 23 x 21 cm.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem. Některé složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Výběr reprodukcí obrazů a kreseb z výstavy 60 let Václava Rabase v Alšově síni Umělecké besedy, r. 1..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal: Čs. spisovatel, Praha 1955
Dobrý stav, podpis autora !
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Soukromý tisk Josefa Hrachoviny. Praha 1939. S kresbou Cyrila Boudy! Volné archy v původní obálce, 8..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 136 x 206 mm. Signováno, číslováno 13/24.
Stav perfektní.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zákazníci sk












![Václav Rabas. Obrazy z let 1938-1945 (malířství, krajinomalba; věnování [Jiří Kotalík] a podpis Václav Rabas) Václav Rabas. Obrazy z let 1938-1945 (malířství, krajinomalba; věnování [Jiří Kotalík] a podpis Václav Rabas)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_433323_1-1024x1024.jpg)
![Zaváté stopy (edice: Spisy Karla Nového) [fejeton, mj. Vybledlé fotografie, Na chvíli ve Vídni, Z domova, Toulky Evropou [St. Pauli, Sarajevo, Paříž, Monte Carlo]; podpis Karel Nový) Zaváté stopy (edice: Spisy Karla Nového) [fejeton, mj. Vybledlé fotografie, Na chvíli ve Vídni, Z domova, Toulky Evropou [St. Pauli, Sarajevo, Paříž, Monte Carlo]; podpis Karel Nový)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-09-25-10-25-26-01-1024x1024.jpg)

