KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Řekneme ano!
Dean Reed (podpis)
Složky volně vložené do obálky. Stran 32. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka lehce odřená.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Koho sežere vlk?
Ester Stará (podpis), Milan Starý (podpis)
65. pole, 2017. Edice Políčko, sv. 15. Pevná vazba, stran 65, vyd. první, rozměry: 25,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, podpisy autorů.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Jak jsou v mé paměti (vzpomínky, bibliofilie; věnování a podpis Zdeňka Psůtková)
Zdeňka Psůtková - podpis !
Nakl. Albatros, Praha 1983. Vydání první. Stran 83. Jednotlivé složky listů uloženy v papírové obálc..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jiří Všetečka ... chodec s objektivem (podpis)
Jiří Všetečka 2015.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Robert  Brun (1948)
Kombinovaná technika; 1991; 5/200 - podepsáno. Rozměry: 238 x 173. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sobotecko - 8 původních litografií Václava Rykla (Václav Rykl) - Sobotka
Václav Rykl (podpis)
Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je ve hřbet přetržena.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ludmila Jiřincová - grafika (litografie + podpis) z cyklu Kytice (Erben)
Z Erbenovy Kytice
Litografie, 1951 - podepsáno. Rozměryt tiskové plochy obrazu: 315 x 203 mm. ..
 
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Antonín Sládek. Obrazy z let 1961-2005
Petr Volf
Nakl. BB/art, Praha 2006. Edice Album. Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 12,5 x 18 cm, 158 stran.
Velmi dobrý stav. Desky jsou na okrajích lehce vyšisované. Podpis A. Sládek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jak překročit Rubikon (podpis Marie Kubátová)
Marie Kubátová (podpis)
Československý spisovatel, Praha 1986. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 259, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Josef Dobrovský II
M.Krbec, M.Laiske
Otisk ze sborníku Pedag. fakulty university Palackého v Olomouci, Praha 1968.
Dobrý stav, obálka mírně zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lev Tolstoj: Tragedie sexuální (ed. Symposion) - podpis Josif Kallinikov
Josif Kallinikov (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 310 stran.
Dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet, autorské věnování s podpisem, některé složky jsou uvolněné
399Kč
Bez daně: 399Kč
Krajem Antonína Sovy (soubor 10 grafik/leptů - Pacov, okr. Pelhřimov.; podpis Alois Moravec)
Alois Moravec
Pacov, okr. Pelhřimov. Soubor 10 leptů z Pacovska. Vše podepsané autorem. Formát A4, volné listy v d..
Velmi dobrý stav.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Heraldika [znaky, erby, měst, šlechtických rodů, cechů, církve, teorie i znaková praxe, heraldické figury apod]
Zdeněk M. Zenger (podpis)
Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 22 cm, vydání první, stran 122.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cogitata (aforismy, morální filozofie, bibliofilie; SVU Užhorod; podpis Miloš Ludva)
Miloš Ludva - podpis!
Spolek výtvarných umělců, Užhorod 1938. Původní brož, 8°, 29 stran. S podpisem autora! Dobrý stav, l..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ada Wenig
Hodinový hotel
Dřevoryt - podepsáno. Stopy lepidla v rozích listu. Rozměry: 240 x 197. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021