KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Materiálový tisk (strukturální grafika); 3/10; 1961 - podepsáno. Levý okraj listu potrhán - nezasahu..
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 244, vydání druhé, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Věnování s podpisem autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal Alois Klučík, Břeclav 1933. Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 12.
Velmi dobrý stav, na obálce je skvrnka
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
[Semily], Nákladem vlastním 1938, s. 262.
Pěkný stav (viz obr.)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, 144 stran, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav nepříliš dobrý, obálka je ušpiněná, otřepená a v horní části natržená. Autorské věnování s podpisem. Téměř po celé knize jsou na okrajích stránek skvrnky - nezasahují do textu - vše suché a čitel
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 18cm, 126 stran.
Stav velmi dobrý, podpis Jakub Deml
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, stran 188, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba. Rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 20.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Spolek českých bibliofilů v Praze, 1996. Sestavil V. Tesař, ilustroval Jiří Kolář. Doslov Fr. Dvořák, typografie Martin Dyrynk.
Dobrý stav, nepatrně ohnuté rohy.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 19 x 24 cm, stran 221. Zlacená horní ořízka.
Stav pěkný, podpis autora.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Štátne nakladatelství, 1935. Knižnica "Našej školy", sv. XIX. Původní celoplátěná vazba, 8°, 75 stra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha tvořená skládačkou uloženou v obálce - navíca vložena do kartonového pouzdra. Rozměry: 12 x 32 cm. Stran 19.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Akvarel - podepsáno. Rozměry: 340 x 200.
..
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Měkká vazba, stran 12, rozměry: 15 x 21cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1981 (104. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 253 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Česká grafická unie 1929, s. 235.
Dobrý stav (viz obr.)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk
















![Z dávnověku (pověsti, starověk, mytologie, mj. O zlatém rounu [zlaté rouno], O muži, který létal, O věrné lásce, O zázračném pěvci; věnování a podpis Vojtěch Zelinka] Z dávnověku (pověsti, starověk, mytologie, mj. O zlatém rounu [zlaté rouno], O muži, který létal, O věrné lásce, O zázračném pěvci; věnování a podpis Vojtěch Zelinka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134856_1-1024x1024.jpg)