KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vlny vzpomínek (podpis Pavel Spunar)
Pavel Spunar (podpis)
Academia, Praha 2010. Edice Paměť, sv. 29. Pevná vazba, vydání první, 312 stran , 14 x 21 cm.
Pěkný stav. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
List sv. Pavla apoštola Filemonovi (podpis Otto F. Babler)
Jan Hejčl (překlad)
Měkká vazba, stran 21, rozměry: 12 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka, Podpis Otto F. Babler
199Kč
Bez daně: 199Kč
Píseň dalekého míru. Kantáta (poezie, podpis Kamil Bednář, frontispis Zdeněk Mlčoch)
Kamil Bednář - podpis!
Kantáta. Václav Petr, Praha 1948. Původní brož, 8°, 28 stran. S podpisem autora!  ..
Pěkný stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na přelomu 1936
Ladilslav Kučera (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 31, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená. Autorské věnování s podpisem, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Některé názvy básní jsou zatržené perem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pouť do Betléma, suchá jehla (Emilie Tomanová)
Emilie Tomanová
Emilie Tomanová 1933-1994
Stav výborný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Make War Not Love
Michal Cimala - podpis
The Chemistry Gallery, Praha 2013.
Výborný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rozhraní času. Verše z let 1940-1946 (edice: Sad, sv. 5) (poezie; věnování a podpis Zdeněk Spilka; obálka, frontispis a ilustrace Václav Mašek)
Zdeněk Spilka-podpis!
Družstvo Moravského kola spisovatelů, Brno 1947.
Stav uvnitř dobrý, obálka zašpiněná(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na Hradě a u Hradu (podpis a grafika Karel Müller) [soubor, litografie, mj. Pražský hrad, Praha, Malá Strana, Vikářská ulice, Mihulka, Míčovna, Zlatá ulička]
Karel Müller (podpis)
Vydáno v roce 1946. 20 volných listů A4 v papírové obálce, to celé v pevných plátěných deskách.
Pěkný stav, grafiky jsou čisté, pevné desky jsou nepatrně opotřebované; viz foto.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bouře nad Karašahrem (východoturkestánská legenda) - VAZBA KŮŽE - Ciprův tisk Lis knihomilův
Xaver Růžička (podpis)
Polokožená vazba, 350 stran, rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav pěkný, hřbet je nepatrně odřený. Podpis autora.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Jaroslav Lukavský (1924 – 1984)
Krampík
Lept - podepsáno. Rozměry: 208 x 168. ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Zápisy (poezie, podpis Jaroslav Med)
František Daniel Merth
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 88, rozměry: 20 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Věnování a podpis Jaroslav Med.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Skupina apoštolů (podpis Otto. F. Babler)
Paul Claudel
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 46 stran.
Stav velmi dobrý, podpis Otto. F. Babler
399Kč
Bez daně: 399Kč
Snové město, Jan Souček (1941 - 2008), lept
Jan Souček (1941 - 2008)
Barevný lept, 1982 - podepsáno. Rozměry: 183 x 133. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Píseň Kunhutina
F. Tichý (podpis)
Volné archy v papírové obálce, rozměry: 18 x 26 cm, 28 nečíslovaných stran.
Velmi dobrý stav. V zadní části jsou podpisy.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Gotický portál, dřevoryt (Michael Florian)
Michael Florian
Michael Florian 1911-1984
Stav výborný
240Kč
Bez daně: 240Kč
Slzy a krůpěje života (podpis Vojtěch Trapl)
Vojtěch Trapl (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 18, rozměry: 12 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021