KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dva mezi námi (biografie, korespondence; věnování a podpis Josef Dvořák; obálka Josef Hochman)
Josef Dvořák - podpis!
Fr. Borový, Praha 1940. Původní brož, 8°, 93 stran. S věnováním a podpisem autora! Mírně zašpiněno, ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Shakespeare (rytina, 1964, Karel Svolinský)
Karel Svolinský (podpis)
Rozměry tiskové plochy: 2,5 x 4 cm, rozměry listu: 14,5 x 14 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Labuť
Josef Liesler (1912 - 2005)
Kresba; 1959 (1954?) - signováno vpravo dole. Rozměry papíru: 296 x 420. ..
 
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Francesco Trevisani v Čechách - Žamberský obraz a jeho autor [italský barokní malíř - východní Čechy, baroko] podpis Neumann
Jaromír Neumann (podpis)
Brožovaná s přebalem, 60 stran textu + obrazová příloha. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části mírně natržený. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Večerní hovory knihomila Rubricia a starotiskaře Tympána
Oldřich Menhart
Volní archy v obálce, 50 stran. Rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Zdeněk Hajný - obrazy a grafika (malířství, výstavní katalog; podpis Zdeněk Hajný)
Luboš Hlaváček
Z poznámek k tvorbě Zdeňka Hajného. Původní dvoustránka s podpisem autora. Stav pěkný. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha (lept Václav Sivko)
Jaroslav Seifert
Volné složky v papírové obálce, rozměry: 20 x 28 cm, 58 stran.
Dobrý stav, obálka jen nepatrně odřená a v horní části lehce natržená. Hřbet je odřený.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Rabín, dřevoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
400Kč
Bez daně: 400Kč
Exil: Realita a imaginace
K.Kunešová - podpis!
Gaudeamus, 2015.
Stav výborný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Pěšiny srdce (Básně) - podpis V. V. Roštínský, dřevoryty Jaroslav Donrovolský
V. V. Roštínský (podpis)
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 74.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. V tiráži podpis výtvarníka Jaroslava Dobrovolského. Autorské věnování s podpisem autora.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Loučení
Karel Žitný (podpis)
Brožovaná. Stran 301, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Podpis autora.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Panenky (podpis Jaroslav Durych, vazba kůže -polokožená, kresby Josef Šíma)
Jaroslav Durych
Polokožená vazba. Druhé vyd. Stran 84. rozměry: 24,5 x 32,5 cm.
Pěkný stav. Podpis autora.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Naděje chodí po špičkách. Soubor povídek českého autora vypráví o lidech s tělesným postižením (povídky; ilustrace a podpis Filip Facincani)
Ivan Jergl
Soubor povídek českého autora vypráví o lidech s tělesným postižením, o nesnázích, které zdravý člov..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Našim maminkám
Ladislav Máčal (podpis)
Dvojlist je vložen do oálky - svázáno provázkem, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Alois Moravec (1889 - 1987)
Tři selky
Lept; 1941 - podepsáno. Rozměry: 107 x 164. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
K pathologii slovenského nacionalismu [Slovensko]
František Tichý (podpis)
Sešit, 41 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený a je na něm název knihy napsaný fixou. Na obálce je věnování autora. Stránky jsou lehce zažloutlé, na někol
360Kč
Bez daně: 360Kč
 
Valentinská © 2021