KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 147 x 198 mm. Signováno, číslováno 68/110.
Stav perfektní.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Lept - podepsáno. Rozměry: 140 x 134.
..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Grafický list.
Stav dobrý, list je lehce zažloutlý s hnědými skvrnkami.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23,5 cm, 44 stran.
Stav velmi dobrý. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozvolněný na části, věnování a podpis autora
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s původní obálkou, 35 stran - čb. kresby v textu, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vyd. Josef Cipra, Kladno, 1969.
Uvnitř výborný stav, obálka má zvenku jen otřepenou část na hřbetu.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo: nakl. Fr. Borový, Praha 1936
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pekelná Galejáda. Nakl. knih Karla Viky, Praha, nedatováno. Původní brož, 12°, 306 stran. S podpisem..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 178 x 254 mm. Signováno, číslováno 19/60.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pevná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 16 x 23 cm, 200 stran textu
Velmi dobrý stav, věnování a podpis autora
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Lept s aquatintou - podepsáno. Rozměry: 116 x 114.
..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Volvox Globator, Praha 2010.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Polokožená převazba, druhé vyd., stran 173, rozměry: 14 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, podpis autora
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 44, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pistorius & Olšanská, 2015. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 160 stran.
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná v původní obálce, stran cca 20. Rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Podpis autora.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk






![Kvetoucí trnka (edice: České básně, sv. 13) [poezie; podpis Ladislav Stehlík] Kvetoucí trnka (edice: České básně, sv. 13) [poezie; podpis Ladislav Stehlík]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/ladislav-stehlik-kvetouci-trnka-podpis-autora-87541165-1024x1024.jpeg)







