KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hanah, Praha 1996. Edice Present, sv. 1. Sešito nití a volně vložení do obálky, rozměry: 23,5 32,5 stran 37
Pěkný stav. Podpisy František Vlach
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
České muzeum výtvarných umění v Praze 1995.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, 456 stran, 231 černobílých a 102 barevných obrázků, první vydání. Rozměr 22,5 x 29,5 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Součást učebních textů distančního vzdělávání "O kráse a umění". Olomouc, 1994. Původní brož, 12°, 4..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal: Fr. Borový, Praha 1935
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
K anatomii "kosmického věku". Čs. spisovatel, Praha 1980. Původní vazba s přebalem; 15 x 15 cm; 74 s..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 148 x 152 mm. Signováno, číslováno 1/110.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Třetí vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 101 stran. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný a v horní části mírně natržený. Podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lept - podepsáno. Rozměry: 80 x 60.
..
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Grafický list. Signováno.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Měkká vazba, rozměry: 12 x 17,5 cm, 110 stran.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka, hřbet je lepený. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Panorama, Praha 1988.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Edice Současné české poezie, Příbram 2005. Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 60 stran.
Výborný stav, podpis autora
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grafické umělecké závody a nakl. V. Neubert a synové, Praha 1936.
Stav uvnitř velmi dobrý, obálka zašpiněná( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 27.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce vyšisovaná, podpis autora.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Naše vojsko, Praha 1955, Živá minulost sv. 28. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 21..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Nizozemské malířství 15. a 16. století - Československé sbírky [Z obsahu: renesanční malba z Nizozemí a Belgie, malíři, Bruegel, Antverpy, manýristé, rudolfínské sbírky aj.] Nizozemské malířství 15. a 16. století - Československé sbírky [Z obsahu: renesanční malba z Nizozemí a Belgie, malíři, Bruegel, Antverpy, manýristé, rudolfínské sbírky aj.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700779-nizozemske-malirstvi-15-a-16977043951-1024x1024.jpg)












