KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jan Halaška. Na cestě = on the road (fotografie, mj. Itálie, Švédsko, USA, Japonsko, Německo, Brazílie; podpis Jan Halaška)
D. Mrázková (text)
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav velmi pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Intimní Marx
P. Lafargue, W. Liebknecht, F. Lessner
Brožovaná, rozměry: 12 x 17 cm stran 93. Vyd. druhé.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Václav Rabas - Píseň míru. Cyklus nástěnných maleb a obrazů české krajiny z let 1945-1950 (malířství, krajinomalba; věnování a podpis Václav Rabas)
Václav Rabas
Cyklus nástěnných maleb a obrazů české krajiny, borožovaná knížka formátu A4 vypadlá z desek. Reprod..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Akt (suchá jehla, 1991, Jaroslav Klápště)
Jaroslav Klápště (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 90 x 150 mm. Signováno, číslováno 20/40.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jan Konůpek (1883 - 1950)
Lept - podepsáno. Rozměry: 159 x 107. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Můj hudební svět
Stanislav Tauber (podpis)
Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 15 x 21cm, 171 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Svíce nohám mým [Hrst podnětů k zamyšlení nad Starým zákonem]
Miloš Bič - podpis!
Vydala Evangelická církev metodistická, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 213, vydání první. S podpisem autora.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stesky a touhy (poezie, podpis Jan Hanský, typografie Method Kaláb)
Jan Hanský (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, 43 stran s barevnými iniciálami
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vějíř a pochodeň (tisk a podpis Jaroslav Picka)
Karel Šelepa (podpis)
Složky jsou volně vložen do obálky, rozměry: 13 x 22 cm, 58 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Studie a soupisy k starší pražské univerzitě
Josef Tříska - podpis
Univerzita Karlova, Praha 1980.
Velmi dobrý stav (viz foto). a obálce poznámky tužkou (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kouzlo hraček (beletrie, poezie, mj. Albert Pražák, Karel Chotek, Josef Hora, Fr. Halas, J. Seifert, podpis Vítězslav Nezval)
B. Vejrychová - Solarová
Vydal Nakladatel V. Naňka, Praha 1945. Vydání první, stran 25. Původní brož s originálním papírovým obalem.
Stav dobrý, obálka zašpiněná a lehce natržená(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mirny (podpis Tašo Andjelkovski )
Tašo Andjelkovski (podpis)
Agite / Fra 2010. Brožovaná, stran 112, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Born in ČSR aneb Vekslštůbe cimrfraj (román, biografie; podpis Zdeněk Zapletal; ilustrace Oldřich Hamera)
Zdeněk Zapletal - podpis!
AKROPOLIS, Praha 1994. Původní vazba s přebalem, 8°, 196 stran. Pěkný stav (viz foto)! S podpisem au..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Hrušky (Jiří Pálek. PF 2003)
Jiří Pálek (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 107 x 160 mm. Signováno.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Josef Liesler (1912 - 2005)
Litografie, 1974 - podepsáno. Rozměry: 262 x 192. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Fragment zastřeného osudu (Arthur Breiský - dekadence)
Jaroslav Podroužek (podpis)
Brožovaná s obálkou, stran 139, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou ušpiněné a odřené se skvrnami. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Kniha byla zřejmě politá - na okrajích stránek jsou v horní části hnědé skvrnky, j
149Kč
Bez daně: 149Kč
 
Valentinská © 2021