KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba s obálkou, stran 13 - tištěno na ručním papíru, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, na obálce jsou skvrnky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1923. Brožovaná, 67 stran, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Podpis autora. Některé složky uvolněné.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
12 litografií je volně vloženo do obálky, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav pěkný. Na zadní obálce je podpis Vladimír Jandejsek.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Toužimský a Moravec, Praha 1948. Obálka a titulní kresba Bohumil Krátký. Původní brož, 8°, 82 stran...
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Aula 2011, s. 180.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Litografie, 1948 - podepsáno. Rozměry papíru: 131 x 95.
..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 177 x 240 mm. Signováno. Číslováno 101/110
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, stran 70 se 6 litografiemi a obálkou Josefa Lieslera. Rozměry: 18,5 x 23,5 cm, vyd. první
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka, podpis autora, nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Suchá jehla - podepsáno. Rozměry: 179 x 245.
..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 22 cm, stran 28. Vydání první.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 85 stran. Vydání první.
Stav pěkný, věnování a podpis Jiřina Hauková
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní složky vložené do knižní obálky, 25 stran. velikost 14 x 21 cm.
Pěkný stav. Místy nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství GMA 91, Praha 1993. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, 250 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý, podpis a věnování autora
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva čs., Praha 1928. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 427 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra, stran 31, rozměry: 20 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je zažloutlá.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Čs. spisovatel, Praha 1953. Původní brož, 8°, 332 stran. Knižní blok vytržen z obálky, rozlámán na č..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk










![Paříž [2 x grafika Josef Kábrt - dva lepty a další ilustrace, podpis Petr Kábrt] Paříž [2 x grafika Josef Kábrt - dva lepty a další ilustrace, podpis Petr Kábrt]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/580655-pariz-15995728051-1024x1024.jpg)





