KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hrušky (Jiří Pálek. PF 2003)
Jiří Pálek (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 107 x 160 mm. Signováno.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Josef Liesler (1912 - 2005)
Lept, 1946 - podepsáno. Rozměry: 244 x 172. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Fragment zastřeného osudu (Arthur Breiský - dekadence)
Jaroslav Podroužek (podpis)
Brožovaná s obálkou, stran 139, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou ušpiněné a odřené se skvrnami. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Kniha byla zřejmě politá - na okrajích stránek jsou v horní části hnědé skvrnky, j
149Kč
Bez daně: 149Kč
Zpěv z potopy (edice: Současné poezie, Cesty, sv. 53) [poezie, překlad a podpis Josef Hiršal]
Hans Magnus Enzensberger
Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm, 124 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Perlový závěs
Ferdinand Stočes (podpis)
Brožovaná, stran 173, rozměry: 12 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná, podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vějíř Boženy Němcové (podpis Jaroslav Seifert)
Jaroslav Seifert (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 56 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
380Kč
Bez daně: 380Kč
Smutný muž (Konfrontace, exilové vydání)
Jaroslav Válek (podpis)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 92 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Tam tichou nad Lužnicí: Básně (podpis František Kašpar, exlibris Josef Váchal)
František Kašpar (podpis)
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, 66 stran. Vyd. Družina literární a umělecká v Olomouci, 1941.
Dobrý stav, obálka je odřená, hřbet v horní i dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky.. Tiráž chybí, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Exlibris je lehce ušpiněné a pomačkané.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Moje povolání (edice: Divadelní edice. Knihovna loutkářských souborů) (Biografie, loutky, loutkové divadlo, loutkoherci, Rusko; podpis S.V.Obrazcov)
S.V.Obrazcov
Nakl. Orbis, Praha 1955.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jezero Bodamské (obálka Kamil Lhoták, podpis Stanislav Dygat )
Stanislav Dygat (podpis)
Poloplátěná vazba s původní obálkou, 259 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená, autorské věnování s pdopisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zastřená tvář (poezie, bibliofilie; podpis Marie Komancová)
Marie Komancová - podpis!
Nákladem vlastním, Praha 1946. Původní brož, 8°, cca 30 stran. S podpisem autorky! Dobrý stav (viz f..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vladimír Komárek - 70 let (grafika - suchá jehla)
Vladimír Komárek (podpis)
List je vložený do obálky.
Výborný stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Karel Tondl (1893 - 1980)
Třetí věta Schopinovy Klavírní sonáty
Dřevoryt, 1920 - podepsáno. Rozměry: 96 x 145. ..
 
240Kč
Bez daně: 240Kč
Závorky (pro S./F.) [ilustrace a podpis Martin Balcar]
Kristián Suda
Vyd. Prostor, Praha 1998. Celoplátěná původní vazba s obálkou. Listy jsou dvojité. Rozměry: 14 x 21,5 cm, 25 listů.
Výborný stav. Obálka je z boku nepatrně zažloutlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Čirikloro (edice: Favia Fiesta) [povídka, podpis Jiří Medek]
Jiří Medek
Praha, Nakl. Favia International 1991, s. 82.
Velmi dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Penelopa (typografie Vojtěch Preissig, 1x grafika T. F. Šimon)
Teréza Dubrovská
Vydal F. Topič, Praha 1931. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 39 stran.
Velmi dobrý stav. Na obálce je malá skvrnka - kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
 
Valentinská © 2021