KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Železný Brod, PF 1938, akvarel (Vlastimil Rada)
Vlastimil Rada
Vlastimil Rada 1895-1962
Stav výborný
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Cestou
Zdenka Hásková (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 28, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a v dolní části natržená. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Texterritorium: v souřadnicích moderního francouzského písemnictví
Catherine Ébert-Zeminová (Kateřina Křičková) - podpis
Karolinum, Praha 2014. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 402
Výborný stav. Autorské věnování s podpisem
250Kč
Bez daně: 250Kč
Úprava knižních vazeb (podpis Ludvík Bradáč)
Ludvík Bradáč (podpis)
Převazba,, rozměry: 12 x 17 cm, 110 stran textu a obrazová příloha.
Dobrý stav, kniha je mírně prohnutá. Věnování s podpisem Ludvíka Bradáče. Uvnitř je stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zapomenuté housle (povídky, Jižní Morava; věnování a podpis Helena Procházková)
Helena Procházková
Vydala: Knihovna Jana Drdy, Příbram 2007
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
PF 87 (Alois Kračmar (1943), barevný lept)
Alois Kračmar (1943)
Barevný lept, 15/30; 1986 - signováno. Rozměry: 12,4 x 10,7cm. ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Král (lept, 1990, Olga Čechová)
Olga Čechová (podpis)
List. rozměr tiskové plochy: 120 x 137 mm. Signováno, číslováno 62/65.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Život Dantův (podpis Otto F. Babler)
Giovanni Boccaccio
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 62, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis O. F. Babler.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pod Hrubou skálou, Karel Vik (1883 - 1964), lept
Karel Vik (1883 - 1964)
Lept - podepsáno. Rozměry: 272 x 195. ..
 
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Maminka
Rudolf Krupička (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 83, rozměry: 19,5 x 31 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a na hřbetu potrhaná. Nerozřezáno.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Autostopem kolem světa, V. díl. Východní Evropa a severní Ázije
Jiří Svoboda
Nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ruku na srdce (podpis Dalibor C. Faltis)
Dalibor C. Faltis (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 45 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
První pražský velkoobchod s pavouky (dřevoryty a podpis Jaroslav Vodrážka)
Ladislav Stroupežnický, Josef Hladký
Měkká vazba s původní obálkou, 24 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je na okrajích zažloutlá a lehce otřepená. V tiráži je podpis Jaroslav Vodrážka.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Sonety do dlaní a pod polštář (poezie, podpis Svatava Mášová)
Svatava Mášová - podpis!
Vlastním nákladem, 2008. Původní brož, 12°, 34 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! Podepsáno autorko..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021