KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Krajina her (podpis Emil Juliš) - poezie
Emil Juliš (podpis)
Mladá fronta, Praha 1967. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 96, vyd. první, rozměry: 12,5 x 17 cm
Velmi dobrý stav. Pouze přebal je lehce oddřený. Autorské věnování s podpisem
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ludmila Jiřincová - grafika (litografie + podpis) z cyklu Kytice (Erben)
Polednice (Erbenova Kytice)
Litografie, 1951 - podepsáno. Rozměryt tiskové plochy obrazu: 310 x 194 mm. ..
 
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Co zbylo v paměti (Edice Paměť - Academia) Dagmar Steinová podpis!
Dagmar Steinová (podpis)
Vydala Academia, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 129 stran. Edice Paměť, sv. 72.
Pěkný stav. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez křídel
Václav Šťovíček (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 96, vydání první, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sága rodu Vejvodů (podpis Milan Koukal) - [slavná muzikantská tradice rodu Vejvodů]
Milan Kouka (podpis)
Petrklíč, 2005. ​Původní pevná vazba s přebalem, 255 stran. Rozměr 15 x 21,5 cm.
Výborný stav, signaturní razítko. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hořící keř
Otokar Fischer podpis
Edice Aventinum, Praha 1926. Vydal O.Štorch-Marien, Praha.
Dobrý stav. Přední strana obálky oddělená, obálka lehce odřená, podpis autora a věnování
180Kč
Bez daně: 180Kč
Cogitata (aforismy, morální filozofie, bibliofilie; SVU Užhorod; podpis Miloš Ludva)
Miloš Ludva - podpis!
Spolek výtvarných umělců, Užhorod 1938. Původní brož, 8°, 29 stran. S podpisem autora! Velmi dobrý s..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Světla a stíny. Povídky (Národní směna, Slavný máj, Zničený život; podpis Václav Franěk)
Václav Franěk
Vydal: Václav Franěk, Praha 1948, Výtisk č. 340
Velmi slušný stav, mírně zašlá, otřepené okraje
60Kč
Bez daně: 60Kč
Židovský hřbitov S. Schwarzová
S. Schwarzová
Lept, 1993; autorský tisk - podepsáno. Rozměry: 203 x 154. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Adria (lept, 1995, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 120 x 163 mm. SIgnováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sobotecko - 8 původních litografií Václava Rykla (Václav Rykl) - Sobotka
Václav Rykl (podpis)
Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je ve hřbet přetržena.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ludmila Jiřincová - grafika (litografie + podpis) z cyklu Kytice (Erben)
Z Erbenovy Kytice
Litografie, 1951 - podepsáno. Rozměry tiskové plochy obrazu: 314 x 196 mm. ..
Dobrý stav, v rozích stopy po zavěšení.
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Die Stifter der grossen Religionen
Emma Brunner-Traut - podpis
Herder Spektrum, 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stromy z Vysočiny, litografie (Vladimír Šindler)
Vladimír Šindler
Vladimír Šindler 1891.1961
Stav výborný
700Kč
Bez daně: 700Kč
Zasvětil jsem život míru
Edward B. Hitchcock (podpis)
Pevná vazba se zlacením, stran 341, druhé vydání, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Die Verkaufte Braut (Prodaná nevěsta, noty, opera)
Bedřich Smetana
Edition Peters, Nr.4403. Nedatováno.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a lehce odřená( viz obr.).
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021