KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oscar Wilde: Básně v prose
Bibliofilie. Vydala Moderní revue v Praze roku 1908.
&nbs..
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Katalog k výstavě. Kresby, ilustrace, karikatury, studie. Pořádá Svaz českých výtvarných umělců, Gal..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Volné složky v papírové obálce, rozměry: 20 x 28 cm, 58 stran.
Velmi dobrý stav, obálka jen nepatrně odřená a na okrajích lehce pomačkaná.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Jiří Šindler 1922-2015
Stav velmi dobrý
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Složky jsou volně vložené do obálky - kniha vložena do papírového pouzdra. Stran 67, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá. Podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní poloplátěná vazba se zlacením,19 stran úvodní text + 100 stran reprodukcí. Rozměry: 20,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, podpis Zuzana Švabinská a Antonín Matějček.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Eseje na rozhraní. Vydal Ermat, Praha 2005. Stran 158. Vydání první. Původní brož. Stav perfektní(vi..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 56. Vydání první.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lept - podepsáno.
Rozměry: 160 x 214.
..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm; 58 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis autora
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
1908-1941. Obsahuje původní grafickou přílohu podepsanou autorem! Soubor obrazů, kreseb a plastik ve..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Kartonová vazba, stran cca 24, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, desky v horní části a hřbet jsou vyšisované. Hřbet je odřený a v dolní části lehce natržený.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Celoplátěná měkká vazba se zlacením, rozměry: 16 x 21,5 cm, stran 28. Zlacená ořízka.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 120 stran, vydání 1., rozměr 15x23 cm.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněný a na hřbetu lehce natržený přebal. Autorské věnování s popisem.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydal F.J.Müller, Praha 1935.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná (viz foto).
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Zákazníci sk










![Dílo Václava Rabasa 1908-1941 (edice: Knihy nového umění, sv. 2) [Václav Rabas, malířství; grafická příloha a podpis Václav Rabas] Dílo Václava Rabasa 1908-1941 (edice: Knihy nového umění, sv. 2) [Václav Rabas, malířství; grafická příloha a podpis Václav Rabas]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_184182_1-1024x1024.jpg)



