KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Katalog k výstavě. Katalog vydalo Ministerstvo kultury České republiky v roce 1991 k výstavě ve sbír..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit. Stran 24 - včetně vyobrazení, rozměry: 16,5 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nová tiskárna Pelhřimov, 2015.
Výborný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1968 jako 37. svazek edice České dějiny. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem. 255 stran, 349 reprodukcí.
Velmi dobrý stav, jen přebal po okrajích otřepený.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Publikace ke stejnojmenné výstavě konané v Klatovech (9. 4. -14. 6. 1998) a Litoměřicích (22. 5.-28...
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 26,5 cm, stran 53 - množství reprodukcí.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400- 1550. II. díl - Brno. Katalog a monografie z rozsáhlé v..
2 799Kč
Bez daně: 2 799Kč
Bez daně: 2 799Kč
Katalog k výstavě. Koncepce výstavy Claudine Končinská a Jiří Kornatovský. České muzeum výtvarných u..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
New York 1966.
Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměr: 21 x 21 cm, cca 56 stran.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Národní galerie v Praze 1980, edice Výstavy 45. Počet stran 87. Původní brož, měkká vazba, s přebalem.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Aurora Art Publishers, Leningrad 1981.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Academia, Praha 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Obrazy a kresby. Edícia Slovenské výtvarné umenie, zväzok 14. Slovenské vydavatelství krásnej litera..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Středočeská galerie, Praha 1988. Brožovaná s obálkou, rozměry: 16,5 x 24 cm, 68 stran + obrazová příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog k výstavě. Hledání tvaru, plastiky z let 1960 - 1996. Katalog vydalo České muzeum výtvarných..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk







![Od gotiky k renesanci II- Brno- Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400-1550 [Brno, Jihlava, Znojmo - nástěnná, desková a knižní malba, sochařství, architektura, náhrobní kameny, města, hrady, kláštery, kostely apod] Od gotiky k renesanci II- Brno- Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400-1550 [Brno, Jihlava, Znojmo - nástěnná, desková a knižní malba, sochařství, architektura, náhrobní kameny, města, hrady, kláštery, kostely apod]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/437621-od-gotiky-k-renesanci-ii--17303900321-1024x1024.jpeg)

![Ohlédnutí [Eduard Valdhans] Ohlédnutí [Eduard Valdhans]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/748573-ohlednuti-eduard-valdhans-17537090001-1024x1024.jpg)


![Stolničení a výtvarné umění pěti staletí [Katalog k výstavě - obrazy, stolování v novověku] Stolničení a výtvarné umění pěti staletí [Katalog k výstavě - obrazy, stolování v novověku]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/661545-stolniceni-a-vytvarne-ume-16517290361-1024x1024.jpg)
