KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 1935. Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 54 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem i podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Praha, 1939. Brožura s papírovou obálkou, 21 x 28 cm, asi 20 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, 282 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
2. pozměněné vydání. Nákladem Důchodů obce hlav. města Prahy, 1929. Původní brož, 8°, 27 stran. Dobr..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Deset veselých lékařských ex libris, z nichž mnohá hledají svého majitele (podpis Jaroslav Vodrážka)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. V tiráži je podpis autora.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Barevná litografie; 1946 - podepsáno. Rozměry: 325 x 505.
..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 135.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, otřepená a na hřbetu a v horní a boční části natržená. Autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, 12 listů obr. přílohy. Rozměry: 23 x 33 cm
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka, podpis autora a výtvarníků
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Kresba - signováno, vpravo dole. Rozměry: 240 x 277.
..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Celokožebá vazba se zlacením, rozměry: 10,5 x 16 cm, 66 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Jan Hlavsa 1884-1936
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou lovně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 35 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, podpis autorky a ilustrátora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1994. Vydání první, stran 224. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydavatel neuveden; 15 leptů v plátěných deskách (desky mají velikost 30 x 35 cm).
Velmi dobrý stav, desky jsou mírně zašlé a na okrajích odřené.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 54, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Vydal Jan Vicher, Petřvald, 1935. Dobrá edice. Brožura v papírové obálce, 13 x 19 cm, 38 stran.
Velmi dobrý stav, obálka mírně zaprášená, uvolněná vazba, vnitřek čistý; viz foto.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 2446 (153 stránek)
Zákazníci sk













![Velitel stíhacího letectva. Josef Duda [letectví] Velitel stíhacího letectva. Josef Duda [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728065-velitel-stihaciho-letectv-17296634881-1024x1024.jpg)


![Oheň, válečné črty (edice: Dobrá edice, sv. 3) [próza, bibliofilie, válka, podpis a linoryt Josef Kudělka] Oheň, válečné črty (edice: Dobrá edice, sv. 3) [próza, bibliofilie, válka, podpis a linoryt Josef Kudělka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_397860_1-1024x1024.jpg)