BIBLIOFILIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Panence (Schediasmatum Farrago Nova 1598)
Pavel z Jizbice
Měkká vazba, stran 24, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Listy Otokara Březiny Anně Pammrové
Otokar Březina, Anna Pammrová
Měkká vazba, stran 160 stran s obr. přílohami, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Most
Vítězslav Nezval
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, druhé vydání, 147 stran.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Galaktická soustava
Karel Kešner
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 59 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený na tři části.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Předměstské povídky (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části s nepatrnou ztrátou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Malá romance o knížeti Oldřichovi a jeho Boženě
Jaroslav Seifert; V. Sychra; J. Štyrský
Původní brož, 8°, 13 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
240Kč
Bez daně: 240Kč
Baladická barkarola (4x grafika Jaroslav Novák - litografie)
Vítězslav Novák
Bibliofilie, hudebnina. Kniha formátu A4, volné složky v obálce, celkem 28 stran, tištěno je 9 stran..
 
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Budha žije (obálka fotomontáž)
Paul Morand
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 146.
Stav dobrý. Obálka je z boku otřepená, hřbet v horní i dolní části natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Tři indické prosy
Jan Kohout (překlad)
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, 20 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, v dolní části se skvrnkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jehan Rictus (edice: Prokletí básníci, sv. 3) [básně, verše, poezie; překlad Jindřich Horejší; vazba Vít Obrtel]
překlad Jindřich Hořejší
Rudolf Škeřík, Praha 1929. Původní brož, 8°, 59 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sedm kantát (obálka a ilustrace František Hudeček)
Jiří Kolář
První vydání. Volné archy v původní obálce, 22 stran. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, mírně odřená a v horní části se ztrátou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Vesnička na suchopáru (Dobré dílo, Stará Říše)
M. Florian (Stará Říše)
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 13 x 20 cm, stran 53.
Stav velmi dobrý, pouze na obálce jsou malé skvrnky
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Saisona v bajích (Dekadence)
Hugues Rebell
Brožovaná, stran 107. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné a mírně odřené. Hřbet v horní části lehce natržený. Na první straně poznámky propiskou a číslo červenou pastelkou. Složky uvolněné. Knižní blok uvolněný z obá
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Knižní obálky Josefa Čapka (1934) Josef Čapek
Ladislav Sutnar (upravil)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 23 x 33 cm, cca 40 stran.
Výborý stav, pouze nepatrná část obálky je v dolní části ušpiněná.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Nepřítel zákonů (Knihy dobrých autorů)
Maurice Barrés
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 110 stran.
Stav dobrý, lehce odřená obálka, Hřbet je v horní i dolní části natržený. Podpis pův. majitele. Část knižního bloku je uvolněná z obálky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021