BIBLIOFILIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Diabolo. Báseň noci.
Vítězslav Nezval
Brožovaná, v původní obálce, cca 32 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav knihy je horší, desky jsou zašlé, vzadu jsou rohy ohnuté a mají oslí uši.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Symbolická povídka 1939
Eduard Fiker
Brožovaná s původní obálkou, stran 37. Rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Le bonheur de ce monde - Štěstí tohoto světa
Christophe Plantin
Volné složky vložené v deskách, 24 stran textu. Rozměry: 21,5 x 30 cm
Pěkný stav, nepatrně pomačkaná obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hovory okamžiků (obálka Josef Čapek)
Arne Novák
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 178 stran.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet odřené a otřepené. Hřbet potrhaný a v horní části lepený, uvolněné složky. Podpis původního majitele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
150,000.000. Revoluční epos (edice: Atom, sv. XVI) (poezie, obálka a kresby Václav Mašek, avantgarda)
Vladimir Majakovskij
Revoluční epos. Přeložil Boh. Mathesius. Vydal V. Petr, Praha 1925. Edice Atom. Kresby a obálka Václ..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Proměny
Jindřich Hilčr, Zenek Kudělka (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 12,5 cm, 6 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Deset dřevorytů Františka Bílka (10x dřevoryt František Bílek)
František Bílek
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav perfektní.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Historie proslulého kazatele Fray Gerundia de Campazas alias Zotes (Edice klasických románů) (církevní dějiny, Španělsko)
Don Francisco Lobon de Salazar
... de Campazas alias Zotes. Ladislav Kuncíř, 1927. Edice klasických románů, sv. 3. Původní brož, 8°..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pestré osmero (obálka Josef Čapek)
Benjamin Klička
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, 62 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce vyšisovaná, v dolní části otřepená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Symfonie války (ed. Knihy dobrých autorů)
Otto Pick (ed.)
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, 173 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Hřbet je v horní i dolní části natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sedm vybraných básní (poezie, mj. Kukaččino volání, Skřivan, Cirkus, Palma, Rozmluva, Zulské dívky, Karpatský bouhar; ilustrace Ivo Rublič)
Stanislav K. Neumann
Vydal F. J. Müller, Praha 1946. S dřevoryty I. Rubliče. Devátý svazek sbírky "7 vybraných básní". Pů..
Desky lehce zašpiněné (viz foto), dobrý stav!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příklad Ninony de Lenclos, milovnice (obálka Karel Teige)
Jean de Tinan
Brožovaná s původní obálkou a průhledným obalem, stran 97, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
První noc u mrtvoly (litografie Antonín Strnadel, Pourova edice) - vazba
Jakub Arbes
Převazba - původní obálka je vevázána - kniha je vložena do kartonového pouzdra. Rozměry: 13 x 21 cm. Stran 50.
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rastislav Michal - Dessins (Kresby / + podpis)
Rastislav Michal
Vydal Rastislav Michal, 1965.
Výborný stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Má vlast
Marie Majerová
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 22 x 31 cm 86 stran s kresbami C. Boudy.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části cca 5 cm se ztrátou. Volnější vazba.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Loupežník [Karel Čapek; avantgardní obálka; ed. Lidová knihovna Aventina] - Teige, Mrkvička
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 16,5 cm, 83 stran. Čtvrté vydání.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021