KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: cca 28 x 40 cm. Stran každý 4-8
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Polokožená vazba, 269 a 272 stran, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1923 a 1924. Původní celoplátěné vazby se zlacením - knihy jsou vložené do kartonového pouzdra. Stran 364 a 540.
Stav velmi dobrý. Přední desky II. dílu se uvolňují od vazby.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Polokožená vazba, stran 384. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydal: Odeon, Praha 1966
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 40 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Prodromus Gloriae Pragenae.
Vetero-Pragae: Typis et Impensis Wolffgangi Wickhart, Archi..
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1551 + Věstník, stran 92
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien jako 45. sv. edice Aventinum. Celokožená umělecká pozlacená vazba, stran 48, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet lehce vyšisovaný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Přeložené složky, každý cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav velmi dobrý. Obálky a hřbety jsou lehce odřené.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha, 1835. Kožená tlačená vazba, zlacení na hřbetu, listy zažloutlé,zlatá barva z titulního listu prosakuje až na str.5, 51 stran.
Dobrý stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stran celkem 951.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce otřepené, obálka 2 čísla je utržená od hřbetu, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Vydal Vesmír, Praha 1926. Polopergamenová vazba se zlacením na hřbetu (svázal A. Tvrdý), 186 stran, rozměry: 16,5 x 24,5 cm
Pěkný stav, pouze desky jsou v horní části zažloutlé.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha, Aventinum 1926, s. 767.
Velmi slušný stav, ošoupaná vazba
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Toužimský a Moravec, 1938. Polokožená vazba, 8°, 677 stran.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1443 + Věstník, stran 120
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Zákazníci sk





![Tajemné dálky. Stavitelé chrámu (edice: Skvosty, sv. 46) [poezie; ilustrace Vladimír Tesař; vazba kůže] Tajemné dálky. Stavitelé chrámu (edice: Skvosty, sv. 46) [poezie; ilustrace Vladimír Tesař; vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-04-11-06-00-01-1024x1024.jpg)


![Zahraniční politika 1929 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1929 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741832-zahranicni-politika-1929--17447017601-1024x1024.jpg)




![In memoriam Jana Heidlera (Jan Heidler) - Jeho politický boj za války a po válce [bibliofilie - vazba polopergamenová TVRDÝ] In memoriam Jana Heidlera (Jan Heidler) - Jeho politický boj za války a po válce [bibliofilie - vazba polopergamenová TVRDÝ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702856-in-memoriam-jana-heidlera-17006402001-1024x1024.jpg)
![Dějiny světa (edice: Knihovna naučných spisů Aventina) [historie, Egypt, Řecko, Řím, Čína, polokožená vazba - vazba kůže] Dějiny světa (edice: Knihovna naučných spisů Aventina) [historie, Egypt, Řecko, Řím, Čína, polokožená vazba - vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-02-10-10-13-41-01-1024x1024.jpg)

![Zahraniční politika 1927 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1927 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741837-zahranicni-politika-1927--17447029361-1024x1024.jpg)