KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Patnáctiletá. Obrázky z dívčího života (dívčí román; ilustrace Hogo Boettinger; secesní vazba)
Božena Kvapilová
Se 7 illustracemi Huga Böttingra. Vydalo nakl. Aloisa Hynka, Praha, nedatováno. Krásná původní celoplátěná vazba, 212 stran, třetí vydání. Uloženo v ochranném kartonovém přebalu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dobrodružství noci a vějíře (ed. Viola) - vazba kůže - polokožená
Vítězslav Nezval
Polokožená vazba se zlacením, rozměry: 12 x 16 cm, 20 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kašpar Lén mstitel / Nejzápadnější Slovan (2 v 1, vazba kůže - polokožená) - podpis Karel Matěj Čapek – Chod
Karel Matěj Čapek – Chod (podpis)
Polokožená převazba. Fr. Borový, Praha 1923 a 1921. Stran 246 a 110
Stav velmi dobrý, stránky Kašpara jsou lehce zažloutlé. Podpis Karel Matěj Čapek – Chod
300Kč
Bez daně: 300Kč
Světová válka a naše revoluce I.-III. (3 svazky)
Edvard Beneš
I. díl vydal Orbis, Praha 1930 a další 2 díly vydal Čin a Orbis, Praha 1931 a 1925. Pův. pevné vazby se zlacením a s přebaly, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 537, 612 a 685 stran.
Stav velmi dobrý, pouze přebaly jsou lehce odřené a mírně otřepené. Knihy jsou vloženy do ochranného pouzdra..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Říše hvězd, ročník 24., čísla 1-10/1948 (hvězdy, hvězdářství, astronomie) - časopis
Hubert Slouka akol.
Sešity, stran celkem 276, ,rozměry: 16,5 x 22 cm
Stav velmi dobrý, obálka I. čísla je lehce otřepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věčné Čechy - Obrazy a vidiny z českých dějin v německé poesii (orig. vazba z nakl. Toužimský a Moravec)
Pevná vazba - kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 121.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Zlatá brána, ročník I., čísla 1-14/1920. Časopis pro děti
Ferdinand Krch (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 18 x 26 cm, stran celkem 223
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sen knihkupeckého příručního Kužibetra
Vlastním nákladem Jan Živný, Praha 1941.
Velmi dobrý stav (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
12. Archy - Stará Říše na Moravě
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 12,5 x 16 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce otřepená a je na ní poznámka psaná propiskou, místy je v textu zatrženo propiskou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis Zlín, ročník VII./1938 (Baťa, staré noviny) - 12 kusů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm.
Stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Síla vůle a životní energie / Smrt (edice Otázky a názory) - vazba kůže - polokožená (2 v 1)
Richard Adamík / Maurice Maeterlinck
Polokožená vazba, 175 stran, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Divadlo, ročník 15, čísla 1-10/1964 (časopis) - komplet
Milan Lukeš a kol.
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 99-104 stran
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Reflektor, ročník II., číslo 1.-24./1926 (kompletní) - 1. republika, noviny, časopis
S. K. Neumann
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav velmi dobrý
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Dílo Karla Hlaváčka I. - III. (3 svazky) Sokolské básně a studie / Básně / Kritiky
Antonín Hartl (uspořádal)
Polopergamenové vazby, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, na přídeštích jsou nalepena ex libris: Bedřich Beneš Buchlovan. Desky jsou mírně vyšisované.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021