60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Růže, České Budějovice, 1969. Původní brož s obálkou B. Konečného! 191 stran, ilustrace.
Obálka ve hřbetě nepatrně odřená. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1961. Ilustrovala, obálku navrhla a graficky upravila Zdenka Macků. Vydání první, stran 69. Původní brož, obálka lehce zašpiněná. o
Stav dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů, Praha 1958. Obálka a gra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 96 stran. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný a mírně odřený. Podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, SNKLU 1962, s. 101.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. Stran 243+6 příloh. Vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1968. Vazbu navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Vydání druhé, v Odeonu první. Počet stran 174. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený a podlepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta,Praha 1969. První vydání.
Stav dobrý, mírně zašpiněný přebal.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Původní divadelní program Divadla Petra Bezruče (režie E. Němec, překlad K. M. Walló). Sezóna 1959/1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů, Praha 1958. Obálka a gra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
První vydání, stran 154. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20,5 cm
Stav dobrý. Přebal je lehce odřený, mírně otřepený a na hřbetu natržený s lehkou ztrátou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Odeon 1969, s. 140.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 68, rozměry: 8 x 10,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Měkká vazba, stran 396, příloh 32 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části odřená, knižní blok se v zadní části uvolňuje z obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Orbis, Praha 1968, edice Divadlo, svazek 121. Obálku navrhla Jana Sigmundová. Stran 108. První vydání. Brožovaná kniha, měkká vazba.
Obálka mírně odřená, dolní roh přehnutý. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1967. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1357 (85 stránek)
Zákazníci sk










![Divadlo - říjen/1958 (časopis, mj. I. Vojtěch - Současník Janáček; Z. Heřman - Pavel Kohout; Divadelní výpravy Jana Zrzavého [Zrzavý]; obálka Libor Fára) Divadlo - říjen/1958 (časopis, mj. I. Vojtěch - Současník Janáček; Z. Heřman - Pavel Kohout; Divadelní výpravy Jana Zrzavého [Zrzavý]; obálka Libor Fára)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_244134_1-1024x1024.jpg)

![Neónová divočina (edice: Soudobá světová próza) [povídka, USA, druhá světová válka; obálka Hugo Demartini] Neónová divočina (edice: Soudobá světová próza) [povídka, USA, druhá světová válka; obálka Hugo Demartini]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_127896_1-1024x1024.jpg)



