60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů, Praha 1961. Obálka a gra..
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. 3. vydání, stran 303. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, nepřečtený exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, rozměry: 10 x 19 cm, stran 129, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Edition Supraphon, Praha-Bratislava 1968.
Uvnitř stav dobrý, přebal odřený, zašpiněný a natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Východočeské nakl., Havlíčkův Brod 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12°, 273 stran, první vydání.
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mladá fronta, Praha 1963. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1963. 1. vyd.
Lehce zkosený hřbet, jinak velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých divadelních umělců, Praha 1961. Obálk..
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Edice Soudobá světová próza, svazek 202. Graficky upravila Jiřina Járová. Obálku a vazbu navrhl Jan Kotík. Vydání první, stran 156.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený, mírně zažloutlý a na hřbetu potrhaný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, SNDK 1965, s. 706.
V dobrém stavu
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1957. Ilustroval Kamil Lhoták. Druhé vydání, stran 222, s 49 kresbami v textu a s 16 šestibarevnými přílohami. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu.
Desky odřeny a mírně zašpiněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Československý spisovatel pro Klub přátel poezie (výběrová řada, svazek 34), Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 118 stran stran.
Přebal po okrajích mírně natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1964. Otázky a názory, sv. 50. Původní brož; 19,5 x 10,5 cm; 133 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena a natržena, obálka zašpiněna, ochranná fólie popraskaná. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1957. Čtvrté vydání, 70 stran s barevnými obrázky...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1960. Obálku a vazbu navrhl Karel Teissig. Graficky upravila Silva Hofman..
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1359 (85 stránek)
Zákazníci sk
















