60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Smrt a zrození mladého muže (edice: Klub přátel poezie, sv. 22) [poezie, obálka Zdenek Seydl]
Ivo Fleischmann
Praha, Československý spisovatel 1964, s. 84.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Blázniví vynálezci - kapitoly z dějin nesmyslů
Ludvík Souček
Vydal Albatros, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba se zlaceným vlisem a přebalem, 4°, 227 stran. Grafická úprava Libor Fára. Dobové ilustrace.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Halleyova kometa
Jaroslav Seifert
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 123 stran, druhé rozšířené vydání.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Oldřich Šimáček (divadlo, scénografie)
Divadelní ústav, Praha 1971. Původní brož s přebalem, z větší části tvořeno scénickými fotografiemi, 86 stran.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, vazba ve hřbetě rozlepena.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Nadsamec (ilustroval Kamil Lhoták)
Alfred Jarry
Vydal Odeon, Praha 1968. Vazbu navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Vydání druhé, v Odeonu první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten nepatrně odřený a natržený, 174 stran, rozměr: 15 x 1
Dobrý stav (viz obr.).
270Kč
Bez daně: 270Kč
Filip II Tragédie o třech dějstvích (edice. Divadlo, sv. 21) [divadelní hra, drama; obálka Božena Bruderhansová]
Émile Verhaaren
Vydal Orbis, Praha 1962, edice Divadlo, svazek 21. Obálku navrhla Božena Bruderhansová. Stran 87 + 4..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Naďa (edice: Život kolem nás, sv. 48) [román pro ženy; obálka Zdenek Seydl]
Anton Hykisch
Praha, Československý spisovatel 1964, s. 108.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Povídky malostranské ( Neruda, Praha, Malá Strana)
Jan Neruda
Původní poloplátěná vazba s obálkou, 281 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a v horní části natržená obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Panna a cikán a jiné povídky (Světová četba, sv. 372)
David Herbert Lawrence (Světová četba, sv. 372)
Nakl. Odeon, Praha 1966. Původní brož s přebalem, 226 stran, vydání v Odeonu první, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, otřepený a ve hřbetě zažloutlý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Spoluúčast při mém konci
Martin Walser
Vydala Mladá fronta v Praze, roku 1967. Edice Bílá řada moderní prózy. Přebal a vazbu navrhl Václav Sivko, graficky upravil Jan Wild. Stran 216. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlatotiskem
Přebal výrazněji potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hrdina Západu (edice: Divadlo, sv. 10) (divadelní hra, drama , Irsko; obálka Jiří Balcar)
John Millington Synge
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 10. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 80 + 6 stran. Dobrý stav (viz ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Albatros. Měsíční variace (edice: České básně, sv. 209) [poezie; obálka Jaroslav Fišer]
Oldřich Mikulášek
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961. Edice České básně, svazek 209. Obálku a vazbu navrhl a..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pozvání k soudu (edice: Boje, sv. 133) [povídky, obálka Jiří Rathouský]
Jaroslav Putík
Praha, Mladá fronta 1964, s. 104.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Poesie luny (Světová četba, sv. 218)
Giacomo Leopardi
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Měkká vazba s přebalem, 220 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jeroným na pouti
Petr Pujman
Vydal Československý spisovatel, Praha 1968 v edici Život kolem nás jako její 33. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 132 stran, vydání první.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Svatí
Antonín Robek
3 archy jsou volně vloženy do obálky, rozměry: 10 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021