60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 11. Obálku s použitím ..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Praha, Československý spisovatel 1957, s. 41.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten nepatrně zašpiněný a odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1968. 1. vyd.
Dobrý stav, zkrabacený hřbet, foliová vrstva z obálky částečně sedřená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Stran 76. Vydání první. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou lehce zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydání první. Stran 272. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, rozměry: 13 x19 ,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce zkosený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 494 stran, rozměr: 17 x 24 cm. Dobrý stav (viz foto)!
Přebal po okrajích natržený, vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Komedie o prologu, třech obrazech a epilogu. Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 17. Původní brož;..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Mladá fronta 1961, s. 40.
Původní brož, měkká vazba, s přebalem, ten po okrajích potrhán. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Orbis, Praha 1966. Filmy a tvůrci, sv. 5. Původní brož, 8°, 201 stran s čb. fotografiemi. Dobrý stav..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Druhé vydání, stran 132. Cloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1961. Světová četba, svazek 273. Měkká vazba s přebalem. Stran 248, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý, přebal je lehce otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1964. První vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 84 stran, rozměr: 17 x 27,5 cm.
Přebal je lehce odřený a ze spodní části podlpepovaný, uvnitř je stva velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Divadelní ústav, Praha 1971.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný a odřený.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Svět sovětů,Praha 1967.Ilustroval,přebal a vazbu navrhl a graficky upravil Jiří Svoboda.Vydání..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Vydání první, stran 402. Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a na hřbetu otřepená obálka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1359 (85 stránek)
Zákazníci sk

![O smíchu (edice: Otázky a názory, sv. 11) [literární věda, mj. Smích, Transendentální filosofie, Dějiny básnictví; ilustrace a obálka Honoré Daumier] O smíchu (edice: Otázky a názory, sv. 11) [literární věda, mj. Smích, Transendentální filosofie, Dějiny básnictví; ilustrace a obálka Honoré Daumier]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_369927_1-1024x1024.jpg)
![Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický] Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_145121_1-1024x1024.jpg)









![Žirafa nebo tulipán? [ilustroval Adolf Hoffmeister - koláže] Žirafa nebo tulipán? [ilustroval Adolf Hoffmeister - koláže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/658053-zirafa-nebo-tulipan-16484670191-1024x1024.jpg)



![Repertoár [o vztahu člověka k tvorbě a tvorby k světu] Repertoár [o vztahu člověka k tvorbě a tvorby k světu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753276-repertoar-o-vztahu-clovek-17597293231-1024x1024.jpg)