60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 234 stran.
Přebal lehce odřený, potrhaný a pomačkaný (viz foto), dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Orbis,Praha 1962, edice Divadlo, svazek 32. Obálku navrhla Alena Bruderhausová. Stran 98+6.Dru..
Brožovaná kniha, měkká vazba, ve hřbetě natržena a odřena. Stav dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 669 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stran 88 a 3 přílohy. Původní měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části u hřbetu nepatrně natržená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Svobodné slovo - Melantrich, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 332 stran.
Velmi slušný stav, přebal po okrajích mírně otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Světová četba, sv. 224. Původní brož s přebalem, 252 stran, rozměr: A6.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 60 stran
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. Edice Kapka, svazek 84. Obálku a grafickou úpravu navrhl Jaroslav Š..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Řídí Vojtěch Cach. Vydal Svaz československých spisovatelů a Ministerstvo školství a kultury, Praha ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná. Vydání první, stran 221. Rozměry: 13,5 x 20 cm
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, spodní roh přehnutý, na první straně je razítko - vyřazeno z fondu knihovny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 21 x 14,5 cm, stran 12.
Stav velmi dobrý, brožura je z boku lehce pomačkaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1961. Vydání první, stran 172. Původní poloplátěná vazba.
Desky po okrajích odřený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Původní brož s přebalem, rozměry: 11 x 17 cm, 188 stran, vydání druhé, v SNKLHU první.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 72 stran - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, knižní blok se lehce vytrháá z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Orbis, Praha 1965. Edice Divadlo, sv. 80. Původní brož; 19 x 12 cm; 115 stran. Pěkný stav (viz foto)..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Přeložili Luba a Rudolf Pellarovi. Rozmnožila DILIA, Československé divadelní a literární jednatelst..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1359 (85 stránek)
Zákazníci sk


![Antigona a ti druzí. Tragédie, hra o třech dějstvích (edice: Divadlo, sv. 32) [divadelní hra, drama, druhá světová válka, koncentrační tábor; obálka Alena Bruderhausová] Antigona a ti druzí. Tragédie, hra o třech dějstvích (edice: Divadlo, sv. 32) [divadelní hra, drama, druhá světová válka, koncentrační tábor; obálka Alena Bruderhausová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_167190_1-1024x1024.jpg)
![Tragédie I. [Shakespeare, divadelní hry Romeo a Julie, Troilus a Kressida, Coriolanus, Titus Andronicus, Timon Athénský, Julius Caesar] Tragédie I. [Shakespeare, divadelní hry Romeo a Julie, Troilus a Kressida, Coriolanus, Titus Andronicus, Timon Athénský, Julius Caesar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755799-tragedie-i-shakespeare-di-17628135001-1024x1024.jpg)




![Fiesta (edice. Kapka, sv. 84) [román, prvotina, Španělsko; obálka Jaroslav Šváb] Fiesta (edice. Kapka, sv. 84) [román, prvotina, Španělsko; obálka Jaroslav Šváb]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_389464_1-1024x1024.jpg)






![Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie] Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_391148_1-1024x1024.jpg)
![Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie] Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_179395_1-1024x1024.jpg)