60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Československý spisovatel, Praha 1966. Edice Dílna, svazek 22.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a mírně zašpiněný (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Vydání první. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 252 stran, rozměr: A6.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha 1969. Světová četba, svazek 404. Původní brožovaná s přebalem, vydání první, 316 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal odřený, po okrajích otřepený a ve hřbetě zašpiněný. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Obálka a typo Josef Týfa. Čs. spisovatel, Praha 1966. Klub přátel poezie, výběrová řada, sv. 40. Nea..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
SNKLU, Praha 1965. 6. vyd.
Dobrý stav, přebal po okrajích odřený (viz náhled).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, SNKLU 1963, s. 71.
V dobrém stavu, knižní blok je lehce odlepen od obálky.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1967. Ilustroval a obálku navrhl Jiří Tůma. Vydání první, stran 220. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav velmi dobrý.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze, 1964. Vydání druhé. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 380 stran, množství ilustrací, rozměr: 12,5 x 17 cm.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Odeon, Praha 1968.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená, kraje obálky otřepené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Blok, Brno 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 142 stran
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Orbis,Praha 1963, edice Divadlo, svazek 43. Obálku navrhl Jaroslav Fišer. Stra..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Praha, SNKLU 1963, s. 86.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Severočeské nakladatelství, Liberec 1968, stran 261. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1957. Světová četba, svazek 147. Původní měkká vazba s přebalem. 194 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Přeložila Eva Formanová. Přebal a vazba Václav Sivko. Graficky upravil Jan Wild. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 257 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený, desky lehce zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
U příležitosti výstavy uspořádané Svazem českých výtvarných umělců v Galérii Československý spisovat..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1358 (85 stránek)
Zákazníci sk




![To královské (edice: Klub přátel poezie, sv. 40) [poezie; frontispis Přemysl Rolčík] To královské (edice: Klub přátel poezie, sv. 40) [poezie; frontispis Přemysl Rolčík]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_438076_1-1024x1024.jpg)

![Velký Burundun Burunda zemřel (edice: Soudobá světová próza) [novela, satira; obálka Zbyněk Sekal] Velký Burundun Burunda zemřel (edice: Soudobá světová próza) [novela, satira; obálka Zbyněk Sekal]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128991_1-1024x1024.jpg)




![Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra] Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_292471_1-1024x1024.jpg)

![Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna] Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731435-prevleky-edice-prozy-jiri-17334686481-1024x1024.jpg)


