60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie]
Arthur Miller
Brožovaná, rozměry: 12 x 19,5 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Modrý pták (Světová četba, sv. 301)
Maurice Maeterlinck
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Vyd. 2., v SNKLU 1. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 162 stran.
Dobrý stav. Přebal mírně odřený a zašpiněný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poézia (ilustrace Adolf Hoffmeister- koláže) - 1967
Lautréamont Isidore Ducasse
Ilustrace Adolf Hoffmeister, typografie Lubomír Krátký Vydal Slovenský spisovatel, Bratislava 196..
 
950Kč
Bez daně: 950Kč
Franz Kafka (Liblická konference 1963)
Eduard Goldstucker, František Kautman
Československé akademie věd, Praha 1963. Grafickou úpravu, obálku a vazbu navrhl Josef Prchal. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 289 stran.
Dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Modrý květ (pohádky, mj. C. Brentano - Kokeš a Puťka; O. Wilde - Šťastný princ; Hans Ch. Andersen - Pahorek lesních žínek; Ch. Dickens - Čarovná rybí kostička; ilustrace Vladimír Tesař)
Kolektiv autorů
Praha, Státní nakladatelství dětské knihy 1967, s. 220.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten potrhán. Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Básně (Květy poezie sv. 73)
Paul Valéry
Pevná vazba s průhledným obalem, 182 stran, rozměry: 10 × 15 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jehňátko & grandi (edice: Boje, sv. 131) [povídky, psychologie]
Jaroslava Blažková
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm. Vydání první. Stran 164
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vršovický Ezop
Jiří Kolář
Vydala Mladá fronta ,nakladatelství ČSM, Praha 1966, mimo edici. První vydání.
Přebal natržený a odřený, stav dobrý (viz obr.).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pistole a cesta
Z. K. Slabý
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1962. 1. vyd.
Dobrý stav, desky nahoře ve hřbetě natrženy (viz náhled).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Šestý den (román, Egypt; obálka Jiří Balcar)
Andrée Chedidová
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1962, s. 128.
Stav pěkný
40Kč
Bez daně: 40Kč
Plechový bubínek
Günter Grass
Přeložil Vladimír Kafka, verše přeložil Josef Hiršal. Nakl. Mladá fronta, Praha 1969. Graficky upravil Jan Wild. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 516 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Desky vyšisovány. Stav dobrý (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na Charónově člunu aneb známky stárnutí (beletrie, čas, stárnutí)
Gyula Illyés
Původní celoplátěnná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, stran 162. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Katilinovo spiknutí. Válka s Jugurthou (Světová četba sv. 292)
Gaius Sallustius Krispus
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1962. Světová četba, svazek 292. Původní brož, 215 stran, rozměr: A6.
Obálka přilepená k deskám. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zlato na Espaňole (Karavana, č. 4)
Jiří Hronek
Sešit, rozměry: 24 x 29,5 cm, stran 72.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proutěná křesla
Dominik Tatarka
Vydal Československý spisovatel v Praze 1963 v edici Ilustrovaných novel, svazek 94. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. Vydání druhé, české první, stran 152. Původní celoplátěn
Přebal po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kořeny (edice: Divadlo, sv. 12) [divadelní hra, drama; obálka Jaroslav Fišer]
Arnold Wesker
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 12. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 81 + 10 stran. Dobrý stav (viz..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021