60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Černá bedýnka
Ludvík Aškenazy
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1960. Vydání první. Stran 232 - černobílé footgrafie. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, ušpiněný a odřený přebal, na deskách skvrny, asi od plísně ( viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Veselé pohádky z kouzelných hor
Josef Spilka
Svět sovětů, Praha 1968. 2. vyd.
Dobrý stav, mírně zkosený hřbet.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obrana historie aneb Historik a jeho řemeslo
Marc Bloch
Edice Otázky dějin. Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1967. Původní měkká vazba, rozměry: 12 x 20 cm, 182 stran. Vydání první.
Dobrý stav, obálka je odřená a otřepená, hřbet je odřený, v horní části natržený a v dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Artefakty (pošk.)
Jorge Luis Borges
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Edice Soudobá Světová próza, svazek 254. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Houska. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, s
Stav dobrý. Přebal je odřený, potrhaný a lepený, klopa přebalu je utržená a vložená do knihy. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prázdná židle a jiné prózy  (Světová četba, sv. 335)
Richard Weiner
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Vydání první. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 204 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně odřený. Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Světová literatura 1969/1, roč.14 (soupis)
Ludmila Dušková (red.)
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, vazba uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Incident ve Vichy (edice: Divadlo, sv. 86) [divadelní hra, nacionalismus]
Arthur Miller
Orbis, Praha 1965. Edice Divadlo, sv. 86. Původní brož, 8°, 65 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tybergův dům (povídky, mj. Stará silnice, Poslední flám svobodného mládence, Před sobotním zvoněním, Zástupce pastora; obálka Václav Sivko)
Tage Aurell
Výbor z díla švédského prozaika obsahuje rozsáhlejší novelu Tybergův dům a několik povídek. Přeložil..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Konec masopustu (Josef Topol, divadlo)
Josef Topol
Obálka J. Zelenka! Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963 jako 52. svazek edice Divadlo.
Dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená (viz foto). Stránky zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prohlášení nosorožce [verše, básně, edice Cesty současné poezie]
Helmut Heissenbüttel
Původní celoplátěná vazba s přebalem. První vydání,stran 120. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Patnáctiletý kapitán
Jules Verne
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1960. Edice Podivuhodné cesty, svazek 3. Přeložil Václav Netušil. Mapky nakreslil Jaromír Vraštil. Graficky upravil Josef Prchal. Třetí vydání, stran
Desky po okrajích odřený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
U nás je klid (edice: Mladé cesty, sv. 8) (povídky; obálka a graf. úprava Jiří Rathouský)
Karel Misař
Obálku navrhl a graficky upravil Jiří Rathouský. Vydala Mladá fronta, Praha 1964 v edici Mladé cesty..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Moderní básnické směry (poezie, mj. Baudelaire, Březina, Hlaváček, Šrámek, Sova, Tzara, Breton)
Vítězslav Nezval
Výklad a rozbor moderních básnických směrů, které se od počátku 20. století do 30. let objevily v na..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
 
Valentinská © 2021