60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 121 stran, druhé vydání.
Přebal odřený (viz foto). Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Obálku a vazbu navrhl Zdenek Seydl. Typograficky upravil Oldřich Hlavsa. Vydal Československý spisov..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydala Mladá fronta, edice Boje, svazek 133, Praha 1964. Vydání první. Stran 104. Obálku a vazbu nav..
Původní celoplátěná vazba s přebalem. Pěkný stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1967. Vydání páté, v Odeonu první, stran 320. Měkká vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 20 cm. První vydání, nestránkováno.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Vydání první. Brožovaná s přebalem, 204 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Odeon, Praha 1966. Původní brož s přebalem, 240 stran, rozměry: 12 x 17 cm, vydání první.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1960. České básně, sv. 198. Vydání II.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vratislav Hugo Brunner (1886–1928) byl český typograf, ilustrátor, grafik, karikaturista, autor hrač..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
Původní celoplátěná vazba s obálkou, ta nepatrně zašpiněna a po okrajích potrhána. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 99-104 stran
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Jazzpetit č. 29. Pův. brož. Grafická úprava Joska Skalník. Vydala Jazzová sekce, 194 S., 8°.
..
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1960. Původní poloplátěná vazba s Burianovou ilustrací, 251 stran s ilustracemi Z. Buriana! Třetí vydání.
Desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, svazek 184. Původní měkká vazba s přebalem, vydání první, 312 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal mírně ušpiněný a po okrajích otřepený (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Jazz Petit, č. 18. Přeložil Patrik Ouředník. Grafická úprava Joska Skalník. 1985. Původní brož, 141 stran.
Velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Sbírka poesie. Krajské nakl., Gottwaldov 1958. Linoryty vyzdobil Vladislav Vaculka! Původní brož, 8°..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1359 (85 stránek)
Zákazníci sk


![Anděl na kolečkách (edice: Život kolem nás, sv. 34) [cestopis, USA; obálka Zdenek Seydl] Anděl na kolečkách (edice: Život kolem nás, sv. 34) [cestopis, USA; obálka Zdenek Seydl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_392647_1-1024x1024.jpg)
![Pozvání k soudu. Kniha zpovědí (edice: Boje, sv. 133) [povídky; obálka Jiří Rathouský] Pozvání k soudu. Kniha zpovědí (edice: Boje, sv. 133) [povídky; obálka Jiří Rathouský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_183108_1-1024x1024.jpg)

![Kaligramy - Jaša David [typografická knižní novoročenka SNKLHU] Kaligramy - Jaša David [typografická knižní novoročenka SNKLHU]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/116705-kaligramy-16117595301-1024x1024.jpg)










