EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Im Verlage bei J. G. Ritter von Mösle's sel. Witwe 1834, váz., XV+472 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na pár místech trochu odřené, na většině stránek jsou velmi staré poznámky a podtržení tužkou či perem.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bruxelles: Palais des Beaux-Arts 1990, brož., 438 s., 4° (24 x 30 cm)
Obálka opotřebovaná, na horní ořízce menší stopy prachu; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
London - New York: G. P. Putnam's Sons, Ltd. 1920, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, x+306 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
okraje desek odřené, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Praha, Národní politika 1929.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 360 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Österreichische Handeslkammer in Prag 1931. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu , 12+12+14+8+16+10+8+12+10+47+14+12 stran s černobílými obr., 2° (23 x 30 cm)
Knihov. exemplář, některé listy lehce natržené, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Prag - Wien - Zürich: Die Neue Weltbühne 1933. Sešit s titulem na přední desce, strany 725-756, 4° (14,5 x 21,5 cm)
Hřbet odřený, listy lehce zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Prokop Grégr 1908
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená. Hřbet je z poloviny utržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brno-Praha, Lidové noviny 1930
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Některé strany jsou lehce ohnuté. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
London, Allen Lane 2002, s. 282.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hannover: Verlag von Carl Meyer (Gustav Prior) 1944, pův. brož, VIII+171 stran, 8° (15 x 21 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag - Zürich: Die Neue Weltbühne 1933. Sešit s titulem na přední desce, strany 849-880, 4° (14,5 x 21,5 cm)
Hřbet odřený, rezavé drátky sešívačky, listy lehce zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Prokop Grégr 1907
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je povolená. Hřbet je z poloviny utržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha, Lidové noviny 1933
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Berlin: Handelsvertretung der UdSSR in Deutschland 1932. Poloplátěná vazba, 95 stran s černobílými obr., 8° (14 x 20 cm)
knihov. exemplář, vzadu vevázaná původní obálka, obálka lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
The 2nd International Conference on Trade Union Unity Against the Transnational Corporations, Toronto, Canada, October 29-30, 1983. Prepared by Labor Research Association. New York: International Publ
Velmi dobrý stav. Desky vpředu lehce odřené a vzadu trochu vybledlé, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1777 až 1792 z 2452 (154 stránek)
Zákazníci sk

![Commercial Advertising: Six Lectures at the London School of Economics an Political Science (University of London) lent term 1919 with Additions, including Introduction and Appendix ... [reklama, hospodářství, ekonomika] Commercial Advertising: Six Lectures at the London School of Economics an Political Science (University of London) lent term 1919 with Additions, including Introduction and Appendix ... [reklama, hospodářství, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748155-commercial-advertising-si-17531042481-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1929 ročník XLVII (září-říjen) [noviny, deník, první republika, mj. Podzimní veletrh v Praze [Veletržní palác], Napětí - Palestina, Tisíciletí - sv. Václav, Den rozhodnutí 28. října, Vzducholoď Graf Zeppelin] Národní politika 1929 ročník XLVII (září-říjen) [noviny, deník, první republika, mj. Podzimní veletrh v Praze [Veletržní palác], Napětí - Palestina, Tisíciletí - sv. Václav, Den rozhodnutí 28. října, Vzducholoď Graf Zeppelin]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/738656-narodni-politika-1929-roc-17413507511-1024x1024.jpg)
![Základy veřejných financí [první republika, veřejné finance, ekonomika, daně] Základy veřejných financí [první republika, veřejné finance, ekonomika, daně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/454700-zaklady-verejnych-financi-14504336111-1024x1024.jpg)

![Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 15. Juni 1933. Nr. 24 [týdeník] Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 15. Juni 1933. Nr. 24 [týdeník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/721324-die-neue-weltbuhne-wochen-17213158231-1024x1024.jpg)

![Lidové noviny 1930, roč. 38 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Pražská ZOO [O. Sekora], K. Čapek - Případ s vodou, Agrárníci ženou koalici do krise, Indický odboj [Gandhí],Trianon) Lidové noviny 1930, roč. 38 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Pražská ZOO [O. Sekora], K. Čapek - Případ s vodou, Agrárníci ženou koalici do krise, Indický odboj [Gandhí],Trianon)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/761966-lidove-noviny-1930-roc-38-17719420261-1024x1024.jpg)

![Der Großhandelskaufmann. Betriebswirtschaftslehre des Groß- und Außenhandels mit Schriftverkehr für berufliche Schulen und Lehrgänge [velkoobchod, ekonomika, učebnice] Der Großhandelskaufmann. Betriebswirtschaftslehre des Groß- und Außenhandels mit Schriftverkehr für berufliche Schulen und Lehrgänge [velkoobchod, ekonomika, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733245-der-grosshandelskaufmann--17364295261-1024x1024.jpg)
![Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 13. Juli 1933. Nr. 28 [týdeník] Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 13. Juli 1933. Nr. 28 [týdeník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/721374-die-neue-weltbuhne-wochen-17214103291-1024x1024.jpg)
![Národní listy 1907, roč. 47 (leden-březen) (noviny, deník, Rakousko-Uhersko, mj. Rakousko-uherské vyrovnání, K. B. Mádl - Lannův dar [Lanna], Říšské volby v Německu, Bulharsko, Kramář v Pardubicích) Národní listy 1907, roč. 47 (leden-březen) (noviny, deník, Rakousko-Uhersko, mj. Rakousko-uherské vyrovnání, K. B. Mádl - Lannův dar [Lanna], Říšské volby v Německu, Bulharsko, Kramář v Pardubicích)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/766876-narodni-listy-1907-roc-47-17778976191-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1933, roč. 41 (listopad-prosinec) (deník, první republika, mj. Mezi Varšavou a Moskvou, Nejslavnější vyzvědač - Lawrence [Lawrence z Arábie], Celé Německo za Hitlerem, Za velkým státníkem - A. Švehla úmrtí, Povstání ve Španělsku) Lidové noviny 1933, roč. 41 (listopad-prosinec) (deník, první republika, mj. Mezi Varšavou a Moskvou, Nejslavnější vyzvědač - Lawrence [Lawrence z Arábie], Celé Německo za Hitlerem, Za velkým státníkem - A. Švehla úmrtí, Povstání ve Španělsku)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/762026-lidove-noviny-1933-roc-41-17720170901-1024x1024.jpg)
![Sowjetwirtschaft und Aussenhandel; 11. Jahrgang, Nr. 20/20, 1932 [zahraniční obchod SSSR] Sowjetwirtschaft und Aussenhandel; 11. Jahrgang, Nr. 20/20, 1932 [zahraniční obchod SSSR]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/749408-sowjetwirtschaft-und-auss-17549247411-1024x1024.jpg)
![Labor Confronts the Transnationals [odbory, světové odborové organizace - kongres, odbory versus nadnárodní korporace, komunismus] Labor Confronts the Transnationals [odbory, světové odborové organizace - kongres, odbory versus nadnárodní korporace, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739026-labor-confronts-the-trans-17417701941-1024x1024.jpg)