EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Národní politika 1913.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brno, Lidové noviny 1923
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Wien: Linde Verlag Ges.m.b.H. 2019. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 300 stran, 4° (17 x 24 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prestel Pub; Copyright 2002.
Perfektní stav, nová kniha v ochranné igelitové folii.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Národní politika 1932.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1915.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny. První strana je podlepena a některé další strany mají vyřezané inzerce.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
St. Gallen: Ostschweizerische Bürgschafts- und Treuhandgenossenschaft für Handwerk und Detailhandel [1946], pův. brož, 162 stran, 8° (15 x 21 cm)
vyšisované desky, částečně oddělené od knižního bloku, poněkud zahnědlé stránky, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva: Gosudarstvennoje socialno-ekonomičeskoje izdatělstvo 1935, váz., 269 s., 8° (16,5 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky vybledlé, s razítky, signaturou a nalepenou kapsou, na několika stránkách jsou další razítka knihoven či poznámka/signatura
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Heidelberg: Springer-Verlag 2012. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 388 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Národní politika 1910.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1926.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Troppau: Handelsschule in Troppau 1913, pův. sešit, 32 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
desky poněkud ušpiněné, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno, Lidové noviny 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
München: Pearson Deutschland GmbH 2013. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 922 stran, 4° (17,5 x 24,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Národní politika 1906
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1906.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zobrazeny položky 1761 až 1776 z 2464 (154 stránek)
Zákazníci sk

![Národní politika 1913, roč. XXXI (červenec, srpen) (noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Balkáně [Balkánské války], Václav Jansa, Válka či dohoda? Český sněm rozpuštěn, Poměry Čechů kladských [Kladsko]) Národní politika 1913, roč. XXXI (červenec, srpen) (noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Balkáně [Balkánské války], Václav Jansa, Válka či dohoda? Český sněm rozpuštěn, Poměry Čechů kladských [Kladsko])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736825-narodni-politika-1913-roc-17394366781-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1923, roč. 31 (červenec-září) (deník, první republika, mj. Zločin Josefa Šoupala [Atentát Rašín], Husův svátek, Spojenci a Německo, Brněnské výstavní trhy, Říšská banka znehodnocuje sama marku, Mussolini- Rijeka, K. Čapek - Chvějící se svět) Lidové noviny 1923, roč. 31 (červenec-září) (deník, první republika, mj. Zločin Josefa Šoupala [Atentát Rašín], Husův svátek, Spojenci a Německo, Brněnské výstavní trhy, Říšská banka znehodnocuje sama marku, Mussolini- Rijeka, K. Čapek - Chvějící se svět)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764798-lidove-noviny-1923-roc-31-17757189761-1024x1024.jpg)
![Praxis der Bilanziegung 2019/2020. Mit zahlreichen Fallbeispielen und Lösungen [účetnictví] Praxis der Bilanziegung 2019/2020. Mit zahlreichen Fallbeispielen und Lösungen [účetnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754546-praxis-der-bilanziegung-2-17609742241-1024x1024.jpg)


![Die Bürgschaftsgenossenschaften des schweizerischen Gewerbs [= Schriften für gewerbliches Kredit-, Bürgschafts- und Treuhandwesen; Heft 6] [družstva, záruční sdružení, ekonomika, hospodářství, Švýcarsko] Die Bürgschaftsgenossenschaften des schweizerischen Gewerbs [= Schriften für gewerbliches Kredit-, Bürgschafts- und Treuhandwesen; Heft 6] [družstva, záruční sdružení, ekonomika, hospodářství, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727302-die-burgschaftsgenossensc-17286568591-1024x1024.jpg)
![Tichij okean, 1935, č. 4 [časopis; Tichý oceán; východní Asie; Čína; Japonsko; Dálný východ; Sovětský svaz; komunismus] Tichij okean, 1935, č. 4 [časopis; Tichý oceán; východní Asie; Čína; Japonsko; Dálný východ; Sovětský svaz; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/764839-tichij-okean-1935-c-4-cas-17757367601-1024x1024.jpg)
![Produktion und Logistik [ekonomie] Produktion und Logistik [ekonomie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754627-produktion-und-logistik-e-17610625921-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1910 [2] ročník XXVIII (leden-červen) [noviny, odpolední vydání, Rakousko Uhersko, mj. Slovanské sjezdy v Sofii, Situace v Albanii, Částečné otevření Panamského průplavu, Sjezd slezských měst, Česká zahradnicko-ovocnická výstava) Národní politika 1910 [2] ročník XXVIII (leden-červen) [noviny, odpolední vydání, Rakousko Uhersko, mj. Slovanské sjezdy v Sofii, Situace v Albanii, Částečné otevření Panamského průplavu, Sjezd slezských měst, Česká zahradnicko-ovocnická výstava)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744516-narodni-politika-1910-2-r-17482479791-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1926 ročník XLIV (květen, červen) [noviny, deník, první republika, mj. Svátek práce, Jak oslavíme Palackého?, Monolit na cestě ke hradu [Pražský hrad], Vojenská revoluce ve Varšavě, Všesokolský slet) Národní politika 1926 ročník XLIV (květen, červen) [noviny, deník, první republika, mj. Svátek práce, Jak oslavíme Palackého?, Monolit na cestě ke hradu [Pražský hrad], Vojenská revoluce ve Varšavě, Všesokolský slet)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736839-narodni-politika-1926-roc-17394535281-1024x1024.jpg)
![Eine Sammlung der wichtigsten böhmischen Handelsbriefe. Sonderabdruck aus dem XIX. Jahresberichte der k. k. zweiklassigen Handelsschule in Troppau [obchodní korespondence, obchod] Eine Sammlung der wichtigsten böhmischen Handelsbriefe. Sonderabdruck aus dem XIX. Jahresberichte der k. k. zweiklassigen Handelsschule in Troppau [obchodní korespondence, obchod]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727505-eine-sammlung-der-wichtig-17289915631-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1925, roč. 33 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Nezdar ostravské stávky, Vládní krise ve Francii, Úprava Podskalí, Hindenburg president, Pardubice, Britský rozpočet [Churchill], Amundsenův návrat) Lidové noviny 1925, roč. 33 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Nezdar ostravské stávky, Vládní krise ve Francii, Úprava Podskalí, Hindenburg president, Pardubice, Britský rozpočet [Churchill], Amundsenův návrat)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764948-lidove-noviny-1925-roc-33-17758134791-1024x1024.jpg)
![Mathematik für Wirtschaftswissenschaftler. Basiswissen mit Praxisbezug [matematika] Mathematik für Wirtschaftswissenschaftler. Basiswissen mit Praxisbezug [matematika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754676-mathematik-fur-wirtschaft-17611468281-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1906 [1] ročník XXIV (leden-červen) [noviny, odpolední vydání, Rakousko Uhersko, mj. Král Eduard a císař Vilém, Celní spor se Srbskem, Zemětřesení v Kalifornii, Krise v Uhrách) Národní politika 1906 [1] ročník XXIV (leden-červen) [noviny, odpolední vydání, Rakousko Uhersko, mj. Král Eduard a císař Vilém, Celní spor se Srbskem, Zemětřesení v Kalifornii, Krise v Uhrách)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744676-narodni-politika-1906-1-r-17484413991-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1906 [1] ročník XXIV (leden, únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Rusi, Mezi Německem a Francií, Sensační proces ve Francii, Mír nebo válka?, Celní spor se Srbskem, Volební reforma) Národní politika 1906 [1] ročník XXIV (leden, únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Rusi, Mezi Německem a Francií, Sensační proces ve Francii, Mír nebo válka?, Celní spor se Srbskem, Volební reforma)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736877-narodni-politika-1906-1-r-17395236681-1024x1024.jpg)