VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala nakl. Jota, Edice Military, Brno 1996. Původní pevná vazba, 320 stran včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Fortuna Print, Bratislava 1992.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 396
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje obálky a hřbet, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Rebo Production , Praha 2005. Vydání 1., dotisk.
Stav pěkný (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 272 stran.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Skoro holá pravda o životě a konání Františka Josefa I., jak ji vídal jeho osobní komorník. Poloplát..
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, 296 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
...záležitost: odposlouchávací centrály Třetí říše. O dvou zpravodajských službách. Pracovali bez hl..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2008. Přeložil Leonid Křížek. Vydání první, stran 328. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 10,5 x 20 cm, 21 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Legionářská epopej. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1980. Původní brož, malá 8°, 551 stran.
Hřbet desek mírně odřený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Verlag Josef Knecht, 1995.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Naše vojsko, 1992. Sešit, rozměry:20,5 x 29,5 cm, stran 77
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Dobrý stav, hřbet mírně odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 13 x 19 cm, stran 134..
Stav dobrý, hřbet a desky mírně odřené, desky ušpiněné. Autorské věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Korejská válka 1950-1953 [Korea] Korejská válka 1950-1953 [Korea]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753293-korejska-valka-1950-1953--17597329851-1024x1024.jpg)



![Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. [Císař František Josef I.] Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. [Císař František Josef I.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699427-pameti-komornika-cisare-f-16964287451-1024x1024.jpg)

![A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo] A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_217345_1-1024x1024.jpg)


![Mohutný sen [Legionářská epopej, Československé legie v Rusku; vyd. Konfrontace, exilové vydání] Mohutný sen [Legionářská epopej, Československé legie v Rusku; vyd. Konfrontace, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742194-mohutny-sen-legionarska-e-17452586891-1024x1024.jpg)



