VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Limmat Verlag, Zürich 1989.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Baronet, Praha 1999. Původní vazba s přebalem, 8°, 571 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba. Rozměry: 15 x 21 cm, 164 stran.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství EarthSave, Praha 2008. Původní pevná vazba, 8°, 325 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto)
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Orbis, Praha 1942. Původní brož, 8°, 78 stran.
..
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1985. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání první, stran 496, 24 stran přílohy. Brožovaná.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, třetí vydání, rozměry: 15 x 21 cm, 124 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce svisle přehnutá
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Titulní list mírně pomačkaný, rozměry: 22,5 x 15 cm. Kroužková vazba.
Stav velmi dobrý, titulní list je pomačkaný, chybí 1 list s prvním týdnem.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Nakl. Jota, Brno 1996. Pevná vazba s přebalem. 296 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, stran 205, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Knižní klub, Praha 2005.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství OPTYS, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 482 stran.
Stav velmi dobrý. Přebal mírně odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Paseka, Praha - Litomyšl 2000. Vydání první. 384 stran textu, 40 stran obrazových příloh, původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 2433 (153 stránek)
Zákazníci sk



![Dějiny americké armády [armáda USA, Spojené státy americké; Z obsahu: občanská válka, 1. a 2. světová válka, Vietnam, Vietnamská a Korejská válka] Dějiny americké armády [armáda USA, Spojené státy americké; Z obsahu: občanská válka, 1. a 2. světová válka, Vietnam, Vietnamská a Korejská válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_449620_1-1024x1024.jpg)



![Portugalsko [vydáno r. 1942 za Protektorátu - politická a hospodářská studie] Portugalsko [vydáno r. 1942 za Protektorátu - politická a hospodářská studie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/449922-co-dela-hollar-14442200141-1024x1024.jpg)
![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697036-vitezstvi-v-pacifiku-bitv-16938936871-1024x1024.jpg)


![Jak vítězí velcí vojevůdci [Napoleon,Manstein,Rommel,Scipio Africanus ,Mao CE-TUNG a další ] Jak vítězí velcí vojevůdci [Napoleon,Manstein,Rommel,Scipio Africanus ,Mao CE-TUNG a další ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/674929-jak-vitezi-velci-vojevudc-16654984101-1024x1024.jpg)

![Atentát na Reinharda Heydricha [Reinhard Heydrich, druhá světová válka, protektorát, protektor] Atentát na Reinharda Heydricha [Reinhard Heydrich, druhá světová válka, protektorát, protektor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727867-atentat-na-reinharda-heyd-17294933401-1024x1024.jpg)

