VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2004. Vydání první, stran 239. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše vojsko, Praha 1990. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 390 stran. Dobrý stav (viz foto)...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1990. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením s přebalem, 326 stran, rozměr: 14 x 20 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 143 stran
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Petrklíč, Praha 1994. Původní pevná vazba, 8°, 187 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha historických fotografií z doby německé okupace a osvobození americkou armádou.
Popisk..
349Kč
Bez daně: 349Kč
Bez daně: 349Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, stran 80.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části mírně natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 256, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, některé složky jsou uvolněné. Stránky jsou mírně zažloutlé.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Roosevelt, Truman a zničení Hitlerova Německa 1941-1945. Nakl. BETA, Praha - Plzeň 2005. Původní pev..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 281. Rozměry: 14 x 22 cm
Velmi dobrý stav, nesouvisející věnování
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství EarthSave, Praha 2008. Původní pevná vazba, 8°, 325 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto)
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Ústav mezinárodních vztahů, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1985. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání první, stran 496, 24 stran přílohy. Brožovaná.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevné vazby - obálky chybí, stran 268 a 301, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 2444 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Židé v československé Svobodově armádě [druhá světová válka, Ludvík Svoboda, Rusko, odboj, 1. československý armádní sbor v SSSR, Sovětský svaz] Židé v československé Svobodově armádě [druhá světová válka, Ludvík Svoboda, Rusko, odboj, 1. československý armádní sbor v SSSR, Sovětský svaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_449305_1-1024x1024.jpg)
![Poslední indiánské války [Indiáni, dobývání Západu, USA Amerika Spojené státy americké, konflikti prérijních indiánů s bělochy] Poslední indiánské války [Indiáni, dobývání Západu, USA Amerika Spojené státy americké, konflikti prérijních indiánů s bělochy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/696692-posledni-indianske-valky-16931639001-1024x1024.jpg)


![Sušice 1938-1945, Hrádek a Tedražice 1945 - Léta okupace a dny osvobození, [Americká armáda, 2. světová válka] Sušice 1938-1945, Hrádek a Tedražice 1945 - Léta okupace a dny osvobození, [Americká armáda, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/608902-susice-1938-1945-hradek-a-16699705521-1024x1024.jpg)








![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697036-vitezstvi-v-pacifiku-bitv-16938936871-1024x1024.jpg)
