VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Válka a evropské královské rody
Anthony Devere-Summers
Vydalo nakladatelství Jota, 1998. Military. Pevná vazba s přebalem, stran 232 + 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákeřné sestřely
Karel Bárta
Vydal Horizont, Praha 1992. Původní brož, 192 stran, vydání první, rozměr: 15 x 21 cm.
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Do boje (Winston S. Churchill, Století přerodu)
Winston S. Churchill
Vydal Fr. Borový, Praha 1946. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 434 stran: 14 x 21 cm.
Dobrý stav. Přebal lehce odřený a zašpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přísně tajné (edice: Archiv, sv. 31) [druhá světová válka, Itálie, mj. i Enigma]
F. W. Winterbotham
Praha, Mladá fronta 1981, s. 197.
V dobrém stavu, stránky jsou podtrhány tužkou a propisovací tužkou, obálka je lehce zvlněna.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Letectví, číslo 10., ročník XVII./1937. Měsíční ilustrovaná revue (letadla)
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 434-484. Rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav. Na obálce jsou skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Staročeské Alexandreidy rýmované
Frant. Xav. Prusík
Brožovaná - sešitá kovovou sponkou, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno průběžně 33-84.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou ušpiněné, otřepené a potrhané. Na obálce jsou razítka. Stráky jsou zažloutlé, nerozřezáno. Obálka a první strana je od hřbetu utržená. Uvnitř je stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jeden ze zapomenutých mužů Plukovník letectva Petr Uruba [pilot letadla RAF, letectví, odboj, druhá světová válka]
Ladislav Kudrna
Praha : Ústav pro studium totalitních režimů, 2008, 302 stran, ilustrace, portréty ; 29x24 cm, pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
El Americano. Muž, který bojoval po Castrově boku za svobodu Kuby (William Morgan, biografie, Kuba, Fidel Castro)
Aran Shetterly
Nakl. Jota, Brno 2008. Pevná vazba s přebalem, vydání první, 296 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Boje pod Bachmačem a ústup z Ukrajiny r. 1918 [legie, legionáři, čs. vojsko na Rusi]
Jiří Čermák
Brožovaná, stran 124 + příloha a rozkládací mapy. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Spodní roh obálky je s mírnou ztrátou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Farnborough International 2000
Farnborough International 2000. The Official Souvenir Programme. OHFt., 122 S., 4° mit zahlreichen I..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 520, 32 stran obrazových příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hitlerovi padělatelé [druhá světová válka - padělání peněz - jak nacisté napomáhali praní falešných peněz]
Shraga Elam
Vydalo: Cgvojkovo nakl., Praha 2000
Velmi dobrý stav, stopy po nálepce na hřbetu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Německé tajné zbraně druhé světové války [Německo, druhá světová válka]
Michael E. Haskew
Vydal J. Otto - Ottovo nakladatelství, Praha 2016. Stran 224. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Den D očima přímých účastníků
David Howarth
Vydala Jota, Brno 2004. Military. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran textu 240 + 16 stran obr. přílohy, vydání první. EAN: 9788072172726.
Desky po okrajích odřeny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021