VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Grada, Praha 2014. první vydání. Pevná vazba, stran 624, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav pěkný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydalo Ministerstvo obrany ČR, Praha 2011. Původní brož, rozměr 15x21 cm, 282 stran. Pěkný stav (viz..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 2008
Stav dobrý viz foto.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Praha, nakl. Vojtěch Šeba, s. 135.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2003. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 48 stran.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, zažloutlá, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Kniha je v horní části se ztrátou - chybí i několik posledních písmen z pos. části vět.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Naše vojsko, Praha 2001. Pevná vazba, stran 120, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 41.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Grada, Praha 2014. První vydání. Pevná vazba, stran 480, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
The Eagle Edition. F-15 Strike Eagle – Photo Feature * NF-15B S/MTD – Photo Feature * The Robins Eag..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakladatelství Dialog, 1992. Vydání první. Stran 296. Původní pevná vazba. Rozměr 12x20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Changi Museum, 2001.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství HART, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 384 stran.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 2448 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Operace Hemingway (edice Polnice, druhá světová válka, Afrikakorps, Rommel, obálka Zdeněk Burian] Operace Hemingway (edice Polnice, druhá světová válka, Afrikakorps, Rommel, obálka Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705226-operace-hemingway-edice-p-17026411681-1024x1024.jpg)






![Cestování za zbraněmi [střelné zbraně] Cestování za zbraněmi [střelné zbraně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/526305-cestovani-za-zbranemi-15217252971-1024x1024.jpg)



![Deníky 1938 [Joseph Goebbels - nacistické Německo, nacismus, propaganda] Deníky 1938 [Joseph Goebbels - nacistické Německo, nacismus, propaganda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/756417-deniky-1938-joseph-goebbe-17634940331-1024x1024.jpg)

![Atentát na Reinharda Heydricha [Reinhard Heydrich, druhá světová válka, protektorát, protektor] Atentát na Reinharda Heydricha [Reinhard Heydrich, druhá světová válka, protektorát, protektor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736082-atentat-na-reinharda-heyd-17388444701-1024x1024.jpg)
