VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prien proti Scapa Flow (2. světová válka, ponorková válka, ponorka)
Alexandre Korganoff
Vydalo nakladatelství Mustang. Plzeň 1994. Původní pevná vazba, stran 135 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Aeroplane Monthly 9/1974, Vol. 2, No. 9 (letectví, letadla)
London: IPC Business Press Ltd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zabraňte válce! (avantgardní obálka)
Romain Rolland
Brožovaná. Stran 29. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Musela jsem zabíjet. Místo panenky mi dali pušku (biografie, děti, válka, Uganda, Afrika; věnování a podpis China Keitetsi)
China Keitetsi (podpis)
Vydalo nakladatelství Motto, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 288 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal. Autorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Attila (Hunové, Řím, Evropa)
Milan Kameník
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, 206 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
S osmadvacátníky za světové války (I. světová válka)
Ferdinand Lirš
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 251
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je mírně zkosený a v horní i dolní části s lehkou ztrátou. Obálka je u hřbetu natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolně
399Kč
Bez daně: 399Kč
Napoleon byl zavražděn
Ben Weider, David Hapgood
Vydalo nakladatelství Papyrus a Jeva a Knižní klub, Praha 1995. Z anglického originálu. Vydání první. Stran 268. Rozměr 13 x 20 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý ( viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Napoleonská encyklopedie [Napoleon, napoleonské války]
Richard Blatný
Vydalo nakladatelství Aquarius, Praha 1995. Původní brož. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 346 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Československá SAMOSTATNOST 4 - 1918 - KOMPLET 1-32 - orgán politické emigrace (exil Paříž Francie) - L´Independance Tchéco-slovaque
Kompletní ročník novin Československá samostatnost.   Ročník 4. - 1918/1919, čísla 1-32,&..
 
6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. [Císař František Josef I.]
Milan Hodík
Vydalo nakl. Novinář, Praha 1970. Rozměry: 15 x 21 cm. Poloplátěná vazba, 128 str. textu a 24 Obr. příloha.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání)
A. Cekota
Nákladem The Macmillan Company of Canada Ltd. Toronto, Canada 1944. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 16 x 24 cm, 357 stran s čb. fotografiemi.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Přes krvavé řeky (Československý východní odboj bez cenzury a legend)
Karel Richter
Nakl. Ostrov, Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 319.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
11 důvodů proč Adolf Hitler nevyhrál válku
Václav Junek
Petrklíč, 2014. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 254
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Osvětové rozhledy, r. IV. (1925) (revue, ČSR armáda, mj. Náš president jako státník [Masaryk], Lipany, Vojenské soudnictví, Pražský hrad v minulosti a dnes)
Rudolf Dejmek (red.)
Osvětové rozhledy: Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v čsl. armádě. Ročník IV. (1..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021