VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Frieden mit der Sowjetunion: Eine unerledigte Aufgabe
D.Goldschmidt
GTBSachbuch. Gütersloher Verlagshaus Gerd Mohn, 1989.
Velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prokleté moře [Z obsahu: historie německého námořnictva, 2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]
Cajus Bekker
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 2. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vlaky a války. Jak je železnice vyhrávaly a prohrávaly (železnice, první světová válka, občanská válka USA - Konfederace, Krymská válka)
Christian Wolmar
BB/art, Praha 2012. Vydání první. Pevná vazba s obálkou, 388 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Boží pěst (Forsyth,  Perský záliv, válka)
Frederick Forsyth
Vydal: Knižní klub, Praha, 1994. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 583 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Události v Pulji 1918 (I. světová válka)
J. Sládeček, St. D. Todt
Brožovaná, stran 174. Rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je v horní části lehce natržený, v dolní části s mírnou ztrátou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Zmařené naděje – antifašistický nekomunistický odboj
Václav Vrabec
Masarykova dělnická akademie, 1992. 2. vyd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krvavá předehra (1936–1939: občanská válka ve Španělsku a zahraniční intervence)
Roman Cílek
Vydalo nakladatelství Epocha, Praha 2004. Vydání první. Stran 431. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Sbírka rozmanitého čtení, sv. 3. Život, činy a smrt Napoleona I., slavného a mocného císaře francouzského
Fr. Norden
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, stran 80
Velmi dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Povstalec a emigrant (exil)
Otakar Odložilík
Kapitoly z dějin třicetileté války. Čechoslovák, Londýn 1944. Původní kartonová vazba s přebalem, 8°..
Dobrý stav (viz foto), přebal nepatrně pomačkaný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Atlas vojenské techniky - Vrtulníky [helikoptéra, vrtulník, vojenské letectvo, helikoptéry]
Michal Zdobinský
Vydal Magnet-Press, Praha 1994. Vydání první, stran 278. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Air International 9/1996, Vol. 51, No. 3 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rang-Liste der K. und K. Genie-Waffe. Mit 1. Jänner 1882
Wien: Aus der k. k. Hof- und Staatsdruckerei 1882, „mit dem Anhang "Rang-Liste der Offiziere des bestandenen k. k. Militär-Bau-Verwaltungs-Offiziers-Corps“
 
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Hitler. Vůdce a lid (Adolf Hitler, nacionalismus, propaganda, Třetí říše, druhá světová válka)
Josef Petr Stern
Vydaly Lidové noviny, Praha 1992. Knihovna Lidových novin, sv.15. Překlad z originálu. Vydání první...
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021