VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dobyvatelé
Michael Beschloss
Roosevelt, Truman a zničení Hitlerova Německa 1941-1945. Nakl. BETA, Praha - Plzeň 2005. Původní pev..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
O špionáži
Jan Hajšman
Převazba, rozměry: 15 x 21,5 cm, 253 stran.
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Výstava dějin revolučních bojů (katalog výstavy)
Jan Loriš, Jiří Müller
Sešit, 16 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Základní příručka pro důstojníky v záloze
kolektiv autorů
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 22,5 cm, 455 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kořisti II. světové války [podíl příslušníků americké armády na rozkrádání evropských pokladů]
Kenneth D. Alford
Vydalo nakladatelství OLDAG, Ostrava 1995. Původní pevná vazba s přebalem. 395 stran. Rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Perspektivy středoevropské vojenské spolupráce
Khol Radek a kol.
Ústav mezinárodních vztahů, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jan Ferák a ti druzí - českoslovenští letci, interbrigadisté a letouny v občanské válce ve Španělsku 1936-1939 [letectvo, válka, letadla]
Jiří Rajlich, David Majtenyi
Svět křídel, Cheb 2012. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 742. Vydání první.
Pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Válka a vojáci, díl I.
Emanuel Moravec
Celoplátěná vazba, 269 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování s razítky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vítězství na Marně  [1. světová válka, zákopová, Marna 1914]
Madelin, Louis
...Dle XVII. francouzského vydání přeložil C. Žďárský. OBrož. Praha, Pražská akciová tiskárna, 1919,..
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Internacionála zrádců (obálka Zdeněk Rossmann, podpis Renauld De Jouvenel) - avantgarda
Renauld De Jouvenel (podpis)
Vydal Orbis, Praha 1950. Vydání první. Stran 158. Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 158.
Stav dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka je u hřbetu v horní i dolní části natržená, autorské věnování s podpisem.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bragožda a jiné válečné vzpomínky (obálka Karel Teige)
Stanislav K. Neumann
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 85 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a zažloutlé. Přední část obálky je od hřbetu utržená. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hlas národní obrany, ročník XII./1930. Vojenský list. Oficielní orgán Svazu československých rotmistrů
Alexandr Pišvejc (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, celkem 362 stran.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář. Okraje stránek jsou lehcezažloutlé
999Kč
Bez daně: 999Kč
Lajtnant Zlatíčko (podpis Jaromír John)
Jaromír John (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 22 cm, 29 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis autora, nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sborový generál Ing. Alois Vicherek
Zbyněk Miloš Duda (podpis)
Svět křídel, Cheb 2010. Pevná vazba, 534 stran - včetně vyobrazení, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Scale Aircraft Modelling 12/1979, Vol. 2, No. 3 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021