VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sutton: Reed Business Publishing.
Dobrý stav, obálka mírně natržená v přehybu.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 189.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko, Praha 1994. Celoplátěná vazba - přebal chybí, 392 stran - včetně obr. materiálu, vydání první. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha, 1958. II. doplněné vydání. Poloplátěná vazba, 433 stran, velké množství obrázků, rozměr: A5.
Desky mírně odřené. Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Petrklíč, 2014. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 254
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Libri, Praha 2007. Brožovaná, 365 stran, 8°, výborný stav, nová kniha.
Kniha se zabývá ..
315Kč
Bez daně: 315Kč
Bez daně: 315Kč
Plzeň, nakl. Mustang 1996, s. 433.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství RIOPRESS Praha 1993. Stran 205. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 196.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1999. Stran 312. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Svět křídel, Cheb, 2003. Původní pevná vazba, 274 stran, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 29, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a popsaná obálka. Vyřazený knihovní exemplář.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 33. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, stran 209 + obr. přílohy a rozkládací obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Melantrich, Praha 1948. Pevná vazba s obálkou. 259 stran. Rozměry: 15,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Naše vojsko 1954, s. 215.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![Rozpoznávání letadel [letadlo, letectvo, letadla, letectví] Rozpoznávání letadel [letadlo, letectvo, letadla, letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/702139-rozpoznavani-letadel-16993715221-1024x1024.jpg)

![Napoleon Bonaparte a jeho soupeři [napoleonské války ,Kateřina Veliká,Kutuzov ad ,] Napoleon Bonaparte a jeho soupeři [napoleonské války ,Kateřina Veliká,Kutuzov ad ,]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/362748-napoleon-bonaparte-a-jeho-14744638891-1024x1024.jpg)



![100 nejvlivnějších vojevůdců světa [Napoleon, Caesar, Petain, Eisenhower, Žukov, Jana z Arku, Ataturk, Castro ad.] 100 nejvlivnějších vojevůdců světa [Napoleon, Caesar, Petain, Eisenhower, Žukov, Jana z Arku, Ataturk, Castro ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/499728-100-nejvlivnejsich-vojevu-14939237131-1024x1024.jpg)


![Hornet [letadlová loď, druhá světová válka v Tichomoří, nálet USA na Japonsko] Hornet [letadlová loď, druhá světová válka v Tichomoří, nálet USA na Japonsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_364157_1-1024x1024.jpg)

![Parašutistický sport. Pomůcka pro vedoucí parašutistických kroužků (edice: Knižnice letectví, sv. 10) [letectví, parašutismus, příručka] Parašutistický sport. Pomůcka pro vedoucí parašutistických kroužků (edice: Knižnice letectví, sv. 10) [letectví, parašutismus, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-10-14-33-37-01-1024x1024.jpg)