VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 2001, 365 stran, vydání druhé, původní brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2009. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 462 stran, 32 stran příloh.
Na některých stránkách zažloutlé skvrny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, 296 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše Vojsko, Praha, 1994. Původní vazba, lehce zašpiněná, celé zadní přídeští popsané propiskou/fixk..
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Mladá fronta, Praha 2008. Vydání první, stran 3200. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 313 stran, vydání první, rozměr: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Legionářská epopej. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1980. Původní brož, malá 8°, 551 stran.
Hřbet desek mírně odřený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 35. Rozměry: 23,5 x 31 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Naše vojsko, 1992. Sešit, rozměry:20,5 x 29,5 cm, stran 77
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2001. Překlad z originálu. Vydání první. Stran 214. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15x21 cm.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 127, rozměry: 18 x 25 cm.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Rada svobodného Československa, Washington 1965. Vazbu upravil Ladislav Sutnar. Původní brož, 8°, 149 stran + obrazová příloha.
dobrý stav, místy podtrháno žlutou fixou (pastelkou)
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo: Naše vojsko, 1988
Slušný stav, rozjetá vazba
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Alfred Kröner Verlag, Stuttgart 1941.
Stav velmi slušný, odřené a zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Univerzum Praha 1990. Brožovaná, 120 stran, vydání první, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je v dolní části lehce prohnutá
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk


![Leni Riefenstahlová. Život a dílo "Hitlerovy filmařky" [Riefenstahl - německá filmová režisérka, film] Leni Riefenstahlová. Život a dílo "Hitlerovy filmařky" [Riefenstahl - německá filmová režisérka, film]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699810-leni-riefenstahlova-zivot-16967061501-1024x1024.jpg)




![Mohutný sen [Legionářská epopej, Československé legie v Rusku; vyd. Konfrontace, exilové vydání] Mohutný sen [Legionářská epopej, Československé legie v Rusku; vyd. Konfrontace, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742194-mohutny-sen-legionarska-e-17452586891-1024x1024.jpg)



![Zemřít za Jeruzalém: Rytíři, mniši, mohamedáni a první křížové tažení [Obsah: beletrie - křížové výpravy do Svaté země] Zemřít za Jeruzalém: Rytíři, mniši, mohamedáni a první křížové tažení [Obsah: beletrie - křížové výpravy do Svaté země]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712329-zemrit-za-jeruzalem-rytir-17104847511-1024x1024.jpg)




