VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. politické literatury, 1962. Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 104, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, uvnitř je stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Naše vojsko 2010, s. 403.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
A Plume Book, 1955.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
21 listů je volně vloženo do obálky. Rozměry: 11 x 24 cm
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem autora, Praha 1937. Brožovaná, stran 117. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran 376, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha 2003
Stav velmi dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Atlantis, Brno 1997. 1. vydání. 231 stran. Původní brož, rozměr: 14 x 20,5 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Svoboda, Praha 1969. Stran 335. Brožovaná. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav dobrý, lehce odřená obálka a hřbet. Knižní blok je v zadní části uvolněný z obálky, nesouvisející věnování. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, edice PILOT sv. 23. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 164 stran textu + rozsáhlá obr. příloha.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Ottovo nakl. 2005, s. 528.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěné vazby se zlacením. 214, 255 a 205. Rozměry: 13,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stran 52, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný. Na deskách malá polepka, na straně první razítko.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Československá obec legionářská a Sdružení válečných veteránů. Časopis, 68 stran - množství obr. mat..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk







![Rozhodující bitvy dějin [historie, válka, války] Rozhodující bitvy dějin [historie, válka, války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/700806-rozhodujici-bitvy-dejin-h-16977097201-1024x1024.jpg)


![Stíhací eskadra JG 54 [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe, zelené srdce] Stíhací eskadra JG 54 [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe, zelené srdce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753622-stihaci-eskadra-jg-54-let-17599318671-1024x1024.jpg)



