VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
VI. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 15 x 21 cm, 253 stran.
Stav velmi dobrý, míst y jsou hnědé skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: Air League of the British Empire.
Hřbet odřený a natržený, ale jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba, 233 stran, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož, 8°, 53 stran.
Velmi dobrý stav, částečně nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Merkur, Praha, 1991. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
...v osvobozeném státě. Polokožená vazba se zlacením na hřbetu. Upravil Ladislav Sutnar, fotografie ..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 1989. Celoplátěná vazba s přebalem, 260 stran, vydání v NV první, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal po okrajích otřepený. Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Eurounion, 2003. Pevná vazba, vyd. první, rozměry: 14,5 x 21 cm. Stran 390
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora. Nalepena vizitka autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 347 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Jota, Brno 1996. Pevná vazba s přebalem, stran 262, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Penguin Books, 1997.
Dobrý stav, hřbet odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Původní pevná vazba, stran 266 včetně bohatého obr. materiálu, rozměry: 27 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London: Air League of the British Empire.
Na přední straně obálky nápis propiskou, mírně odřený hřbet, jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Šulc a spol., Praha 1994. Pevná vazba, stran 488 a 16 stran obr. přílohy, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edice Archiv, sv. 72. Mladá fronta, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 181 stran, fotografická příloha.
Velmi dobrý stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 189.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk




![Legie cti 1916-1918 [ruská legie na francouzské frontě, Francie] Legie cti 1916-1918 [ruská legie na francouzské frontě, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/459261-legie-cti-1916-1918-14563091831-1024x1024.jpg)
![Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci] Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697667-zpravodajove-generala-pik-16945170271-1024x1024.jpg)
![Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika; graf. úprava Ladislav Sutnar] Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika; graf. úprava Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_133248_1-1024x1024.jpg)
![Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze] Tažení Alexandra Velikého [Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Anábasis Anabáze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677301-tazeni-alexandra-velikeho-16689768191-1024x1024.jpg)

![Tažení Alexandra Velikého (Antická knihovna sv. 14)[Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Arrianos, Anábasis Alexandrou] Tažení Alexandra Velikého (Antická knihovna sv. 14)[Alexandr Veliký Makedonský, vládce starověkého Řecka a jeho válka proti Perské říši - Arrianos, Anábasis Alexandrou]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/616742-tazeni-alexandra-velikeho-16406021971-1024x1024.jpg)



![Atomoví špioni [Počátky vědecké špionáže a kontrašpionáže. Špionáž a kontrašpionáž jaderných velmocí v oblasti atomového výzkumu a konstrukce atomové bomby] Atomoví špioni [Počátky vědecké špionáže a kontrašpionáže. Špionáž a kontrašpionáž jaderných velmocí v oblasti atomového výzkumu a konstrukce atomové bomby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/710290-atomovi-spioni-pocatky-ve-17086338961-1024x1024.jpg)
 Tokijský proces [Mezinárodní vojenský tribunál, Japonsko, válečné zločiny, druhá světová válka](edice Archiv)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368522_1-1024x1024.jpg)
