VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Aero speciál č. 46. Salmson 2A2 v Československu (letadla, letectví)
Petr Lukeš, Jan Kaše
Jakab Publishing 2018. Brožovaná, stran 34 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 21,5 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Noc kdy zemřel Hamburk [Z obsahu: spojenecký nálet 1943, bombardování, druhá světová válka]
Martin Caidin
Pevná vazba s obálkou, 142 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich]
Janusz Piekalkiewicz
Naše vojsko, Praha 2006. Pevná vazba, stran 524, vydání první, rozměry: 20 x 27 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mýtus Rommel
Maurice Philip Remy
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002. První vydání, 352 stran. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
28. říjen 1918 I. a II. (2 svazky) - podpis Frant. Soukup
Frant. Soukup (podpis)
Celoplátěné vazby se zlacením, rozměry: 15 x 22 cm, 1251 stran celkem.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisované hřbety se skvrnkami. Nesouvisející věnování
399Kč
Bez daně: 399Kč
Monty. Polní maršál Bernard Montgomery [jeho životopis - britský vojevůdce, generál, polní maršál - druhá světová válka, armáda]
Nigel Hamilton
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 1998. Vydání první, stran 597. Původní pevná vazba s přebalem.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Noční nálet (edice Polnice, sv. 11) [letectví, válka, obálka Zdeněk Burian]
Jaroslav Langr
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav dobrý, obálka je odřená a pomačkaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Paměti o výpravách Lisovčíků proti odbojným Čechům a jejich spojencům v letech 1619-1622 [polská účast ve třicetileté válce]
Antonín Kotík
Jan Kotík, Praha 1908. Brožovaná, stran 79, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav horší, obálka je lehce odřená, mírně otřepená a utržená od hřbetu. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Letectví, číslo 10., ročník XVIII./1938. Měsíční ilustrovaná revue (letadla)
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 378-404. Rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav. Na obálce jsou skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pout do Československa III. (legie, obálka fotomontáž)
Rudolf Medek
Pevná vazba se zlacením a původní obálkou, stran 316 + obr. příloha. Rozměry: 19 x 26 cm.
Stav pěkný, kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sesterstvo špionů. Ženy z OSS (tajná služba USA)
E. P. Mcintoshová
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 275 + obr. příloha, vydání první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válka v Evropě. I. díl: Blesková válka (druhá světová válka, mj. Luftwaffe, Hitler rozpoutává válku, Bitva o Narvik, Konec v Norsku, Blesková válka na Západě, Obsazené Holandsko)
Edwin P. Hoyt
Vydalo nakl. Slovanský dům, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021