2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, vyd. první, rozměry: 15 x 21 cm, 171 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, v dolní části je nálepka. První strana je svisle přehnutá.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sborník žalářní a koncentrační poesie. Vydalo Nakl. Svazu osvobozených politických vězňů, Praha 1945..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1983. Stopy, fakta, svědectví. Stran textu 320, 32 stran obr. příloh, vydání čtvrté. Rozměry: 14 x 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Obálka na přední straně mírně pomačkaná. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Naše vojsko, Praha 1990. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první, stran 441.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paseka, Praha – Litomyšl 1998. 1. vyd.
Dobrý stav, lehce zašpiněný přebal (viz náhled).
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Odeon, Praha 1975.
Dobrý stav, přebal místy natržený a podlepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Odeon, Praha 1991. Původní brož, měkká vazba. 219 stran, vydání druhé, v Odeonu první, rozměr: 11 x 19 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 1997. Původní pevná vazba - přebal chybí, 367 stran , rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Victoria Publishing, Praha 1995. Vydání první, stran 247. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Naše vojsko, Praha 2008.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Rebo Productions, Praha 2012. Původní pevná vazba, stran 600, šesté vydání, rozměry: 30 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 23 x 31 cm. Strany 21-36
Strav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Oldag, 1997. 400 stran. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 23 x 31 cm. Strany 117-132
Strav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Levné knihy. Praha 2006. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 162 stran. EAN: 9788073092191.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Přebal nepatrně zašpiněný. Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1330 (84 stránek)
Zákazníci sk



![Moře v plamenech [válka v Atlantiku] Moře v plamenech [válka v Atlantiku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678180-more-v-plamenech-valka-v--16697526321-1024x1024.jpg)


![Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.] Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485939-fotografovali-valku-14815590311-1024x1024.jpg)

![Smrt boha smrti [Heydrich - Atentát - Legendy a skutečnost kolem atentátu na Heydricha] Smrt boha smrti [Heydrich - Atentát - Legendy a skutečnost kolem atentátu na Heydricha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678655-smrt-boha-smrti-atentat-h-16703950761-1024x1024.jpg)




![Pád Třetí říše: ode Dne D po Den vítězství [porážka nacistického Německa ve druhé světové válce - od vylodění v Normandii po dobytí Berlína] Pád Třetí říše: ode Dne D po Den vítězství [porážka nacistického Německa ve druhé světové válce - od vylodění v Normandii po dobytí Berlína]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448420_1-1024x1024.jpg)


![Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941] Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/680069-krev-slzy-a-posetilost-v--16722568671-1024x1024.jpg)