2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Druhá světová válka 1939-1945 na vlastní oči  HOL
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Původní pevná vazba, stran 266 včetně bohatého obr. materiálu, rozměry: 27 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Klub Stříbrné peruti (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
Miroslav Hrádecký
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Válečný deník
George Orwell
Nakl. KMa, Praha 2007. Původní pevná vazba, vydání první, 161 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Pražská zima
Nikolaus Martin
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský, Praha 2011. Vydání první, stran 326. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Sláva a pád Maginotovy linie a Verdunu (propaganda)
Libor Vítěz
Vydal Orbis, Praha 1941. Měkká vazba, 143 stran - 81 obrázků. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Češi a Němci historická tabu. Tschechen und Deutsche : Historische Tabus
Malířová, Eva (red.)
Pro Nadaci Bernarda Bolzana vydalo nakl. Prago Media v Praze 1995, 1. vydání, ISBN 8090153321.
Pěkný, očteno, uhnué rohy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Apokalypsa – Hitler (text slovensky)
D. Costelle, I. Clarke
Svojtka a Co, 2012. Původní pevná vazba, 168 stran. Rozměr 26,5 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Partyzánské hnutí na Havlíčkobrodsku (Havlíčkův Brod)
Karel Kvaš (zpracoval)
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran cca 70 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý. Titulní list je z boku lehce natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Paulus: Trauma od Stalingradu
Torsten Diedrich
Grada, Praha 2014. první vydání. Pevná vazba, stran 624, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav pěkný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Dr. E. Beneš v boji o československou samostatnost (exil; Londýn, 1950) (Edvard Beneš, politika, druhá světová válka, přednáška, exilové vydání)
Lev Sychrava
Vydal Ústav Dr. E.Beneše, Londýn, 1950. Původní sešítek, 36 stran, rozměr: 12 x 18 cm. Dobrý stav ( ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Moskva volá armádní skupinu Střed (druhá světová válka, Německo, Wehrmacht)
Günther W. Gellermann
Vydal: Bonus A, Brno 1995. Pevná vazba - obálka chybí, rozměry: 15 x 21 cm, stran 232 + příloha
Stav dobrým, hřbet je mírně zkosený, desky a hřbet jsou odřené, uvnitř je stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Heydrichiáda (Dokumenty, svazek 136.) Heydrich
Čestmír Amort
Vydalo Naše vojsko, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 319 stran s obrazovou přílohou (černobílé fotografie).
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Šest let exilu a druhé světové války (vazba kůže - polokožená) HOL
Edvard Beneš
Polokožená vazba, stran 486, rozměry: 13,5 x 21 cm. Páté doplněné vydání.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Nacistická kněžna. Ve službách hákového kříže
Jim Wilson
Ikar, 2014. Pevná vazba s obálkou. Stran 264. Rozměry: 13,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zbabělci (Josef Škvorecký)
Josef Škvorecký
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1966, Klíč - Knihovna lidové četby. Obálku a vazbu navrhl a typo Zdenek Seydl. Vydání třetí. Stran 380. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 11 x
Stav dobrý, ušpiněný, odřený a potrhaný přebal, razítko původního majitele.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021