2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 199 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: nakl. Naše vojsko, Praha 2009.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1995. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 386 stran, text a příloha s čb fotografiemi.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Časopis Vpřed 1947, s. 92.
V dobrém stavu, nesvázané a bez obálky či desek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Svoboda, Praha, 1945. Kalendář v plátěných deskách, 29 x 21 cm, asi 60 stran.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Americká 101. vzdušná výsadková divize a gardová obrněná divize. Jota, Brno 2003. Původní pevná vazb..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 429 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Knižní klub a Baronet, Praha 1998. Pevná vazba s přebalem, 216 stran + včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Slovart 1995, s. 192.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta 1998. Vyd. první, stran 528, rozměry: 14,5 x 21 cm, pevná vazba s obálkou
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. edice Military sv. 28. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 211 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Naše vojsko 2005, s. 258.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Univerzita Palackého v Olomouci 2000. Brožovaná, stran 179, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran cca 16
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Albatros, Praha 2003. Edice Albatros Plus. Původní měkká vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 278 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 14. Plzeň 1994. Původní pevná vazba, vydání první, 164 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1330 (84 stránek)
Zákazníci sk

![Sundejte Hartmanna [Německo, válka, letectvo, Luftwaffe, pilot stíhač Hartmann] Svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války) Sundejte Hartmanna [Německo, válka, letectvo, Luftwaffe, pilot stíhač Hartmann] Svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753626-sundejte-hartmanna-nemeck-17599321601-1024x1024.jpg)




![Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945] Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/706586-dobyti-rise-2-svetova-val-17043975391-1024x1024.jpg)
![Zlomená křídla samurajů [letectvo, letadla, 2. světová válka, Kamikaze] Zlomená křídla samurajů [letectvo, letadla, 2. světová válka, Kamikaze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694915-zlomena-kridla-samuraju-l-16894584151-1024x1024.jpg)

![Agonie u Anzia [Obsah: druhá světová válka, vylodění Spojenců v Itálii, 1944] Agonie u Anzia [Obsah: druhá světová válka, vylodění Spojenců v Itálii, 1944]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737835-agonie-u-anzia-obsah-druh-17405141901-1024x1024.jpg)



![V poslední hodině [letectvo, letadla, 2. světová válka] V poslední hodině [letectvo, letadla, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/695290-v-posledni-hodine-letectv-16902308891-1024x1024.jpg)