2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prokleté moře [Z obsahu: historie německého námořnictva, 2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]
Cajus Bekker
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 2. Plzeň 1995. Původní brož, měkká vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrdina z Upholderu [druhá světová válka, Wanklyn - nejúspěšnější britský ponorkový velitel; ponorky]
Jim Allaway
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Military sv. 23. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hudba terezínského ghetta [Jazzpetit č. 8; Terezín, židovské ghetto holocaust; druhá světová válka; mj. Ančerl]
Ludmila Vrkočová
Vydala Jazzová sekce, 1981. Grafická úprava Joska Skalník. Původní brož, 8°, 93 stran (včetně obr. přílohy).
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ocelová pěst. Historie britských commandos [SAS zvláštní vojenské jednotky speciáního nasazení, britská armáda, Velká Británie]
Rupert Butler
Vydalo nakladatelství Columbus, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, 230 stran + obr. příloha, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pearl Harbor [Pearl Harbor, 2. světová válka]
Ivan Brož
Vydalo J. Otto - Ottovo nakladatelství, Praha 2011. Stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tito v boji za svobodu (exilové vydání!)
Původní brož, 8°, 39 stran, čb. obr. přílohy.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hitler (Adolf Hitler)
Harald Steffahn
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1996. Edice Malá monografie, svazek 12. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Monty. Polní maršál Bernard Montgomery [jeho životopis - britský vojevůdce, generál, polní maršál - druhá světová válka, armáda]
Nigel Hamilton
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 1998. Vydání první, stran 597. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Úřední dokumenty o vzniku války proti SSSR (propaganda)
Brožovaná, 103 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]
Len Deighton
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zmařené naděje – antifašistický nekomunistický odboj
Václav Vrabec
Vydala Masarykova dělnická akademie, 1992. Původní brož, 88 stran, rozměr: A5.
Obálka nepatrně zašpiněná. Velmi dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vojenské omyly druhé světové války (druhá světová válka, mj. i Bitva o Anglii, Rusko, Afrikakorps, Japonsko)
Kenneth Macksey
Vydalo Naše vojsko, Praha 1995. Původní pevná vazba, 224 stran + 8 stran příloh, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Utajená Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, Hitler]
Zbyněk Válka
Vydalo nakl. Jan Piszkiewicz ve Věrovanech 2006. Pevná vazba, stran 215, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Na západní frontě  Historie čs. vojenských jednotek na Západě v letech druhé světové války [druhá světová válka, odboj; Anglie, letectví, RAF, Afrika - Tobrúk; edice Dokumenty, sv. 71]
Toman Brod, Eduard Čejka
Vydalo Naše vojsko, Praha 1963, edice Svazu protifašistických bojovníků, svazek 71. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 14 x 20,5 cm, 464 stran.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021