2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ocelová pěst
Bryan Perrett
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2004. Vydání první, stran 239. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Boj o Filipíny [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1990. Stopy, fakta, svědectví. Stran textu 544, 32 stran obr. příloh, vydání první. Rozměry: 14 x 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny. Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hyeny [český odboj proti nacismu a komunismu v letech 1938-1948 na Zlínsku - střední Morava; příběhy odbojářů]
Jaroslav Pospíšil
Vydalo nakladatelství Lípa Vizovice v edici Otisky 1996, stran 441. Rozměr: 16,5 x 24 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jednotné kalkulační zásady. Směrnice pro tvoření a zjišťování cen při veřejných dodávkách (hospodářství, finance, protektorát)
Kniha formátu A5, měkká sešitová vazba, 60 stran textu a přílohy, česky a německy, je to korekturní ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vichry války - díl I. - III., 2 svazky
Herman Wouk
Vydalo nakladatelství Magnet - Press, Praha 1996. Obálku navrhla a graficky upravila Eva Baumová. Vydání první, stran 452 a 668. Původní celoplátěné vazby s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nijmegen. Operace Market garden (edice: Military) [druhá světová válka, západní fronta, mj. Nizozemsko, Arnhem 1944]
Tim Saunders
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 2005. Vydání první, stran 168. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Letci Královéhradecka v druhém čs. zahraničním odboji (1939-1945) - R.A.F. (Hradec Králové)
Josef Ptáček, Jan Rail
Vydala Expedice F. L. Věka, Dobruška 2000. Brožovaná, vyd. první, rozměry: 15 x 21 cm, 191 stran.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Válečná generace
Milič Jiráček
Vzpomínky inženýra Miliče Jiráčka představují další svazek z volné řady pamětí a vzpomínek tzv. „vál..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Až nad oblaků lem (M. A. Liškutín, DFC, AFC, letadla)
Miroslav Liškutín
Vydal Svět křídel, Cheb 1995. Vydání první, stran 151. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Brázda, ročník II., číslo 24/1939. Revuální týdeník agrárního hnutí (propaganda, protektorát, II. světová válka)
Rostislav Korčák (red.)
Sešit, rozměry: 23 x 31 cm. Stránkováno průběžně 365-380
Strav velmi dobrý. V horní části obálky je nálepka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válka končí v Pacifiku II - Dobývání Okinawy
Miloš Hubáček
Nakl. Paseka, Praha - Litomyšl 2000. Vydání první. 384 stran textu, 40 stran obrazových příloh, původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kříž proti hvězdě - letecká válka nad Ruskem 1941-1944 [Německo, letectví, letadla]
Franz Kurowski
Vydalo Naše vojsko, Olomouc 2001. Pevná vazba, formát 8°, 409 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Československá armáda druhého odboje (exil USA za války)
O. Španiel
Československá Národní Rada v Americe, bez datece, zřejmě 40. léta. Původní brož, 8°, 186 stran s obrazovou přílohou.
Obálka lehce odřená (viz foto), dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Terezín v "Konečném řešení židovské otázky" 1941-1945 (Muzeum, průvodce, druhá světová válka, holokaust, koncentrační tábor, židé)
V.Blodig
Terezín v "Konečném řešení židovské otázky" 1941-1945. Průvodce stálou expozicí Muzea ghetta v Terez..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Eisenhower
Paul Johnson
Vydalo nakl. Barrister a Principal, Brno 2015. Pevná vazba s přebalem, stran 182, vydání první. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021