2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Deníky 1942—1945 (série: Chci vydat svědectví, sv. II) - Židé, holocaust
Victor Klemperer
Paseka, Praha - Litomyšl 2004. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, vydání první. 664 stran.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kamarádi
Arnošt Lustig
Vydalo nakladatelství Victoria Publishing, Praha 1995. Vydání první, stran 247. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tajné příběhy II. světové války  (špionáž, 2. světová válka)
William B. Breuer
Vydalo nakladatelství Aradan 2002. Stran 344, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem. EAN: 9788086469294.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nacistické tajné služby (druhá světová válka, nacionalismus, Německo, mj. Abwehr, Gestapo, Sicherheitsdienst, Heydrichova smrt)
Edmund L. Blandford
Jan Vašut, Praha 2003. Původní vazba, 8°, 262 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Spalovač mrtvol
Ladislav Fuks
Pro edici Světová literatura Lidových novin vydalo nakl. Euromedia Group, Praha 2005. Vydání čtvrté, v EMG druhé, stran 128, rozměry: 13 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Do lví tlamy
Larry Loftis
Vydalo nakl. 65. pole, Praha 2018. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 16 x 23,5 cm. Stran 382.
Stav výborný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sebevražedné jednotky (druhá světová válka, letectví, kamikaze, Japonsko)
Richard O´Neill
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2003. Původní brož, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 284 stran včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozhodující bitvy 2. světové války - Vojenské střety, jež ovlivnily budoucnost [2. světová válka]
kolektiv autorů
Slovart, 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 240 - včetně vyobrazení, rozměry: 22,5 x 27,5 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozvrat. Mnichov a náš osud
Vilém Hejl
Brožovaná, vydání první, 242 stran, rozměry: 12 x 18 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ generála Vlasova (Vlasov, vlasovci ,druhá větová válka ,Pražské povstání )
Karel Richter
Nakl. Panorama. Edice Stopy, fakta, svědectví, Praha 1991. Původní brož, 392 stran textu, 32 stran čb. přílohy, rozměry: 14 x 20 cm, vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Těžké opevnění. Odra - Krkonoše. 4. díl, Tvrzové objekty - otočná kulometná věž "OR" (pevnosti, Československo, fotografie)
Jiří Novák
Vydal Jiří Novák. Jablonné nad Orlicí 2001. Vydání první. Stran 94 - včetně obr. materiálu. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pád Orlice - Poslední dny třetí říše [Porážka Německa - druhá světová válka 1945]
Robin Cross
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2003. Původní brož, rozměry: 16 x 23 cm, 333 stran + obr. přílohy. EAN: 9788020606464.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dokumentů
Jiří Šolc
​Nakl. Naše vojsko, Praha 2007. Původní pevná vazba, 415 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stalingrad 1942-1943: Pekelný kotel
Stephen Walsh
Vydal J. Otto - Ottovo nakladatelství, Praha 2002. Vydání první, stran 177. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021