2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 1998. Vydání první, stran 597. Původní pevná vazba s přebalem.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Beta-Dobrovský a Ševčík, Praha a Plzeň 2008. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 371 stran. Vydání první.
Stav velmi pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 429 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 701.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
One Woman Press, Praha 2003. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 318 stran.
Stav velmi dobrý.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Grada, Praha 2012. První vydání. Pevná vazba, stran 720, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části mírně zkosený
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Dlouhé noci stíhačů, Otto Möhlenbeck, Manfred Leihse ; [z němčiny přeložil Martin Nový] pevná lamino..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1995. Military, sv. 15. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 189 stran + obr. příloha.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1995. Původní pevná vazba, 299 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko. Edice Malé dějiny válek, sv. 3. Praha 1994. Brožovaná, vydání první, 240 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl BB/art 2008. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 278 stran + obr. příloha, vydání první.
Pěkný stav (viz foto)! EAN: 9788073814090.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1995. Vydání první, stran 402. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Franze Kafky, 2013. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 20 cm, stran 158
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Argo, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 318 stran, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 47.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená. Kniha zřejmě vyjmuta z vazby - u hřbetu jsou malé zářezy, hřbet chybí a celá kniha je oříznutá. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1321 (83 stránek)
Zákazníci sk

![Monty. Polní maršál Bernard Montgomery [jeho životopis - britský vojevůdce, generál, polní maršál - druhá světová válka, armáda] Monty. Polní maršál Bernard Montgomery [jeho životopis - britský vojevůdce, generál, polní maršál - druhá světová válka, armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368935_1-1024x1024.jpg)

![Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945] Dobytí říše [2. světová válka, pád Německa, Německá říše, 1945]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/706586-dobyti-rise-2-svetova-val-17043975391-1024x1024.jpg)

![Aimée a Jaguár - příběh jedné lásky, Berlín 1943 [dokumentární kniha o lásce mezi Lilly, árijskou ženou a Felice, Židovkou ukrývající se před Gestapem, v době druhé světové války] Aimée a Jaguár - příběh jedné lásky, Berlín 1943 [dokumentární kniha o lásce mezi Lilly, árijskou ženou a Felice, Židovkou ukrývající se před Gestapem, v době druhé světové války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/579934-aimee-a-jaguar-15987979631-1024x1024.jpg)

![Dlouhé noci stíhačů [druhá světová válka - německá Luftwaffe, noční piloti, letectvo, letadla] Dlouhé noci stíhačů [druhá světová válka - německá Luftwaffe, noční piloti, letectvo, letadla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_373251_1-1024x1024.jpg)
![Válka ve Středomoří 1940-1943 [2. světová válka, války, boje, vojenství, armáda] Válka ve Středomoří 1940-1943 [2. světová válka, války, boje, vojenství, armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729764-valka-ve-stredomori-1940--17315921881-1024x1024.jpg)
![Boží samuraj [Micuo Fučida, japonský pilot, letec, který vedl útok na Pearl Harbor, druhá světová válka, Japonsko] Boží samuraj [Micuo Fučida, japonský pilot, letec, který vedl útok na Pearl Harbor, druhá světová válka, Japonsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707042-bozi-samuraj-micuo-fucida-17048960221-1024x1024.jpg)



![Výška útoku 4000 [druhá světová válka, letectví, Luftwaffe, letadla] (edice: Pilot, sv. 20) Výška útoku 4000 [druhá světová válka, letectví, Luftwaffe, letadla] (edice: Pilot, sv. 20)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/711253-vyska-utoku-4000-druha-sv-17093252411-1024x1024.jpg)

![Churchillova válečná laboratoř [jak kryptologové, vědci a vynálezci přispěli k vítězství spojenců - druhá světová válka, Británie, šifry, radar, Enigma atd.] Churchillova válečná laboratoř [jak kryptologové, vědci a vynálezci přispěli k vítězství spojenců - druhá světová válka, Británie, šifry, radar, Enigma atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707129-churchillova-valecna-labo-17049566391-1024x1024.jpg)
