2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.]
John Mosier
Nakl. BB/art, Praha 2008. Počet stran 446, původní brož, rozměr 11x18 cm, stav velmi pěkný(viz obr.).
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bouře nad Atlantikem 3 (druhá světová válka, Atlantský oceán, ponorková válka, lodě, námořnictvo)
Andrzej Perepeczko
Publikace bezprostředně navazuje na úspěšné dvě části, které již nakladatelství Naše vojsko vydalo. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Diplomatické vztahy Československa a USA 1918–1968, I. díl – 1. svazek.Ministerstva, legace a diplomaté
Milada Polišenská
V prvním svazku studie o diplomatických vztazích Československa a USA se seznámíme se strukturou, fu..
 
460Kč
Bez daně: 460Kč
Svět žaluje v Norimberku (Norimberský proces)
Rostislav Kocourek
Vydalo nakl. Fr .Borový, Praha 1946. Knihovna dneška. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 391 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené, hřbet je v horní i dolní části natržený, některé složky jsou uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Osvobození 1945 [druhá světová válka, květnová revoluce]
Jiří Fidler
Vydalo Ottovo nakladatelství - J. Otto, Praha 2015. Stran 192. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Můj život letce (letadla, letectví)
Ernst Udet
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1993. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hitlerovy horské jednotky (Adolf Hitler, druhá světová válka, nacionalismus)
James Lucas
Vydalo nakladatelství Naše vojsko. Edice Malé dějiny válek, sv. 3. Praha 1994. Brož, vydání první, 233 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
11 důvodů proč Adolf Hitler nevyhrál válku
Václav Junek
Petrklíč, 2014. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 254
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hornet [letadlová loď, druhá světová válka v Tichomoří, nálet USA na Japonsko]
Lisle A. Rose
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 33. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, stran 209 + obr. přílohy a rozkládací obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hitler (Adolf Hitler)
Harald Steffahn
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1996. Edice Malá monografie, svazek 12. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rommel. Rommel byl Afrika Korps. Afrika Korps byl Rommel. Fakta a svědectví (druhá světová válka, Tobruk)
Desmond Young
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 247.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kollektivschuld und Vertreibung
Franz Scholz
Verlag Josef Knecht, 1995.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Klidně mi říkej paní Hitlerová !-- Život ve třetí říši - Hitler
Volker Elis Pilgrim
Vydal Ivo Železný, Praha 1996. Z německého originálu. Vydání první. Stran 316 . Rozměr 13x20 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Obálka lehce odřená, uvnitř stav dobrý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021