2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Exil. Druhé, opravené vydání. 1941. Původní brož, 32 stran, 8°. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nakladatelství Doplněk Brno, 1994. Ústav pro soudobé dějiny AV ČR Praha. Vydání první. 620 stran. Rozměr: 16x22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Věnování s podpisem autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 46.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Čs. spisovatel, Praha 1967
Velmi slušný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
II. díl , Jejich nejskvělejší hodina. Jak britský lid hájil pevnost sám, dokud ti, kteří až do té do..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2009. Edice Paměť, svazek 23. Vydání první, stran 558. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Projevy a dokumenty z r. 1938 - 1942. S úvodem dr. Huberta Ripky. Londýn, "Čechoslovák", [1942]. Pův..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Dita, Praha 1996, vyd. první. Brožovaná s přebalem, 237 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Svojtka a Co, Praha 2006. Původní brož, měkká vazba, stran 478 - včetně bohatého obr. materiálu, rozměry: 12 x 22 cm.
Stav pěkný (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydala: Agentura VPK, Praha 1993
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Polokožená vazba. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 228
Stav velmi dobrý, kniha je lehce prohnutá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hra o třech dějstvích. Londýn, 1942 - exilové vydání. Původní brož, malá 8°, 81 stran. Velmi dobrý s..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Naše vojsko 2006, s. 524.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Naše vojsko 2010, pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 241.
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Mustang, Plzeň 1994
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Allen Lane, Penguin Books, 2013.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1325 (83 stránek)
Zákazníci sk




![Génius průměrnosti. Nová fakta a pohledy na Hitlerův konec (edice: Život kolem nás, sv. 26) [Adolf HItler, nacionalismus, antisemitismus, druhá světová válka] Génius průměrnosti. Nová fakta a pohledy na Hitlerův konec (edice: Život kolem nás, sv. 26) [Adolf HItler, nacionalismus, antisemitismus, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-06-04-08-44-40-01-1024x1024.jpg)

![Parsifal [odbojová skupina v protektorátu a její činnost za druhé světové války; protinacistický odboj, Protektorát - edice Paměť - Academia] Parsifal [odbojová skupina v protektorátu a její činnost za druhé světové války; protinacistický odboj, Protektorát - edice Paměť - Academia]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697369-parsifal-16942044191-1024x1024.jpg)


![Bojová letadla druhé světové války [2. světová válka, letadla] Bojová letadla druhé světové války [2. světová válka, letadla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700964-bojova-letadla-druhe-svet-16979144371-1024x1024.jpg)



![Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich] Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-10-12-11-48-35-01-1024x1024.jpg)


