2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Naše vojsko 2008. Vydání první, stran 327. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 43. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 136 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno, Jota 2005, s. 163.
velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 295, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jan Pohořelý, 1945, Praha, volné složky v papírovém přebalu, 37 stran. Edice Přátelství, svazek 20. Frontispic - autorův lept z r. 1937
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. XYZ, Praha 2015. Původní brož, měkká vazba, stran 265, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Levné knihy, Praha 2010. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 229 stran, vyd. první.
Velmi dobrý stav, desky jsou v horní části lehce ušpiněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Melantrich 1947, s. 286.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Jota, edice Military, Brno 2007. Pevná vazba s přebalem. Stran 210, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, stran 41 s řadou celostránkových foto, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství letecké literatury Svět křídel, Cheb 1992. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 480 stran, bohatý fotografický materiál.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Naše vojsko 2009, s. 151.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Ottovo nakl. Praha 2001. V divizi Cesty. Pevná vazba, stran 96, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Studijní ústav obchodního školství, Praha 1944.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1323 (83 stránek)
Zákazníci sk


![Malan – létající námořník [Z obsahu: pilot RAF, Spitfire, 2. světová válka] Malan – létající námořník [Z obsahu: pilot RAF, Spitfire, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/695769-malan-letajici-namornik-z-16910497271-1024x1024.jpg)


![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 8/1939 [kolaborace, Protektorát] Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 8/1939 [kolaborace, Protektorát]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738865-nastup-cervenobilych-list-17416753151-1024x1024.jpg)




![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738869-nastup-cervenobilych-list-17416765411-1024x1024.jpg)



