2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vichry války - díl I. - III., 2 svazky
Herman Wouk
Vydalo nakladatelství Magnet - Press, Praha 1996. Obálku navrhla a graficky upravila Eva Baumová. Vydání první, stran 452 a 668. Původní celoplátěné vazby s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nijmegen. Operace Market garden (edice: Military) [druhá světová válka, západní fronta, mj. Nizozemsko, Arnhem 1944]
Tim Saunders
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 2005. Vydání první, stran 168. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stalin - na vrcholu moci 1928 –1941
Robert C. Tucker
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2000. Vydání první, stran 751. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Válka v Evropě. I. díl: Blesková válka
Edwin P. Hoyt
Vydalo nakl. Slovanský dům, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sovětská zrada 1938
Ivan Pfaff
Vydalo nakl. BEA, Praha 1993. Vydání první. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 144 stran + 16 stran obr. příloh, vydání první.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Až nad oblaků lem (M. A. Liškutín, DFC, AFC, letadla)
Miroslav Liškutín
Vydal Svět křídel, Cheb 1995. Vydání první, stran 151. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Brázda, ročník II., číslo 24/1939. Revuální týdeník agrárního hnutí (propaganda, protektorát, II. světová válka)
Rostislav Korčák (red.)
Sešit, rozměry: 23 x 31 cm. Stránkováno průběžně 365-380
Strav velmi dobrý. V horní části obálky je nálepka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válka končí v Pacifiku II - Dobývání Okinawy
Miloš Hubáček
Nakl. Paseka, Praha - Litomyšl 2000. Vydání první. 384 stran textu, 40 stran obrazových příloh, původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tragický osud generála Heliodora Píky [Heliodor Píka]
Antonín Benčík - Karel Richter
Vydalo MO ČR, Praha, 2001. Původní brož, 288 stran, rozměr: 17 x 24 cm. Neprodejná publikace.
Pěkný stav (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
ČSR v nové Evropě (exilové vydání)
Hubert Ripka
Lincolns-Prager, London 1945. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 143 stran.
Přebal nepatrně natržený. Velmi dobrý stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Historie světové špionáže [agenti, systémy, akce, tajné služby, špionáž, špioni]
Janusz Piekalkiewicz
Agenti - systémy - akce . Vzhledem k tomu, že příslušníci tajných zpravodajských služeb jsou vázání ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Německá bombardovací esa [letectvo, letadla, piloti, 2. světová válka, německé bombardovací letectvo, mj. J. Helbig, M. Harlinghausen, E. Kühl, D. Peltz]
Georg Brütting
Vydalo nakladatelství Naše vojsko. Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, 148 stran + obr. příloha.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Noc kdy zemřel Hamburk [Z obsahu: spojenecký nálet 1943, bombardování, druhá světová válka]
Martin Caidin
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1995. Pevná vazba s obálkou, 142 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Za scvrk se nám cvrk a jiné povídky (exil Čechoslovák Londýn)
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Dobrý stav. Přebal je lehce odřený a po okrajích natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Židé v československé Svobodově armádě [druhá světová válka, Ludvík Svoboda, Rusko, odboj, 1. československý armádní sbor v SSSR, Sovětský svaz]
Erich Kulka
Naše vojsko, Praha 1990. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 390 stran. Dobrý stav (viz foto)...
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021