2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poslední z transportu [koncentrační tábor Mauthausen v letech 1941-1945; vzpomínky vězně; druhá světová válka] (Jazzpetit, č. 16, Jazzová sekce)
Jaroslav Kladiva
Jazzpetit č. 16. Vydala Jazzová sekce, 1983. Grafická úprava Joska Skalník. Původní brož, 174 stran,..
Obálka odřená. Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
70 - 2. světová válka objektivem českých fotografů (fotografie) World War II. through the lenses of Czech Photographers
kolektiv autorů
Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR) 2015. Brožovaná, stran 89, rozměry: 21 x 21 cm, text česky a anglicky
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Molardovi piloti útočí (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
Václav Jakubec
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 40.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně otřepená a v dolní části podlepovaná.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Noc kdy zemřel Hamburk [Z obsahu: spojenecký nálet 1943, bombardování, druhá světová válka]
Martin Caidin
Pevná vazba s obálkou, 142 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Terezín . koncentrační tábor - holocaust, Židé, válka
Otakar Tyl, Táňa Kulišová
Praha, Naše Vojsko, 1955. Původní sešitová vazba, 32 stran, 4°, obsahuje mnoho hlubotiskových fotografií
Dobrý stav, hrany odřené a rohy ohnuté.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Historie německé armády 1939-1945
Philippe Masson
Historie wermachtu je krátká. A přesto zanechal z druhé světové války nesmazatelný otisk v dějinách ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrdina z Upholderu [druhá světová válka, Wanklyn - nejúspěšnější britský ponorkový velitel; ponorky]
Jim Allaway
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Military sv. 23. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ženy bojující v zahraničních jednotkách za druhé světové války
kolektiv autorů
Naše vojsko, 1992. Sešit, rozměry:20,5 x 29,5 cm, stran 77
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pod žlutou maskou (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
J. M. Vašák
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav horší, obálka je lehce odřená. Kniha zřejmě vyjmuta z vazby - u hřbetu jsou malé dírky, hřbet a zadní část obálky chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý. Na obálce je podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paměť naruby
Rudolf Roden
Vzpomínky lékaře z pražské židovské rodiny. Ohlédnutí za pohnutým a pestrým životem doplňují příběhy..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slavné záchranné akce druhé světové války
Thomas J.Craughwell
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2010. Vydání první. Rozměry: 19 x 24 cm. Původní brož, 320 stran s mnoha fotografiemi, křídový papír.
Velmi pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Blitzkrieg - Od Hitlerova nástupu po pád Dunkerque [blesková válka na západní frontě, Wehrmacht, německá armáda nacistického Německa; Hitler; druhá světová válka]
Len Deighton
Nakladatelství Argo, Praha 1994, vydání první. Pevná vazba s obálkou, 299 stran + obr. přílohy, rozměry: 14 x 21.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vertreibungsverbrechen an Deutschen (Německo, zločiny, válka)
Heinz Nawratil
Universitas Verlag Mnichov 1986
Velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Historie německé armády 1939-1945
Philippe Masson
Historie wermachtu je krátká. A přesto zanechal z druhé světové války nesmazatelný otisk v dějinách ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krvavé oceány  [námořní bitvy a války - Od plánu Barbarossa k bitvě u Midway]
Ivan Hrbek, Jaroslav Hrbek
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 2002. Původní pevná vazba, stran 289 - množství obr. materiálu, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021