2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2010. Stran 401. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pátrání po tajemství Adolfa Hitlera. Netradiční studie o Adolfu Hitlerovi se snaží dokázat, že Hitle..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: nakl. Naše vojsko, Praha 2009
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Barrister a Principal, Brno 1995.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Odeon, Praha 1991. Brožovaná. 219 stran, vydání druhé, v Odeonu první, rozměr: 11 x 19 cm.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměr: 10,5 x 165 cm, 70 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Jota, Military. Brno 2004. Pevná vazba s přebalem, vydání první, stran 272 + 16 stran obr. přílohy, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Naše vojsko 1946.
Velmi dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Svět křídel, Cheb, 1996. Původní pevná vazba, vydání první, 245 stran, rozměry: 17 × 24 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
D-Consult, 2004. Pevná vazba, stran 475, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brno, nakl. Zdeněk Janoušek 1946, s. 118.
V dobrém stavu. Vazba je uvolněná. Desky jsou odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Academia, Praha, 2010. Původní vazba s obálkou, 728 stran, rozměr: 17 × 24,5 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, edice Historie a fakta, Praha 1995. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a přebalem. 216 stran, vydání první, množství fotografií. Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 243.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisovaný hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Melantrich, Praha 1992, stran 331, první vydání. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 13. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 284 stran včetně obr. materiálu.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1330 (84 stránek)
Zákazníci sk


![Démon z jiného světa [Adolf Hitler - ztělesnění ďábla - Pátrání po tajemství Adolfa Hitlera] Démon z jiného světa [Adolf Hitler - ztělesnění ďábla - Pátrání po tajemství Adolfa Hitlera]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694894-demon-z-jineho-sveta-adol-16894493791-1024x1024.jpg)







![Praha ve stínu hákového kříže [Protektorát, protektorátní Praha, nacismus, druhá světová válka, okupace] Pravda o německé okupaci 1939 - 1945 Praha ve stínu hákového kříže [Protektorát, protektorátní Praha, nacismus, druhá světová válka, okupace] Pravda o německé okupaci 1939 - 1945](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754556-praha-ve-stinu-hakoveho-k-17610234931-1024x1024.jpg)


![Sebevražedné jednotky [2. světová válka, Kamikaze] Sebevražedné jednotky [2. světová válka, Kamikaze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/695293-sebevrazedne-jednotky-2-s-16902319351-1024x1024.jpg)