2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Můj život letce (letectví)
Ernst Udet
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1993. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letecká služba (letectví, druhá světová válka, RAF, fotografie Ladislav Sitenský)
Miroslav Liškutín
Cheb, nakl. Svět Křídel, s. 165.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Od hordy k řádu
Igino Giordani
Brožovaná, 16 x 22 cm, stran 218
Stav dobrý, lehce odření obálka i hřbet, hřbet je v dolní části natržený s lehkou ztrátou. Věnování a podpis překladatele - Jana Brechensbauera. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slavní vojevůdci a jejich tažení OBSAHUJE NAPOLEON VALDŠTEJN TITO ČINGISCHÁN ATD.
Jeremy Black (ed.)
Mladá fronta, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Hitlerovy elitní jednotky
Lucas Cooper
Vydalo nakladatelství Knižní klub, Praha 1999. Pevná vazba, 176 stran, první vydání, rozměry: 14,5 x..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přes krvavé řeky (Československý východní odboj bez cenzury a legend)
Karel Richter
Nakl. Ostrov, Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 319.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Já, stíhač (druhá světová válka, SSSR, letectví, Rudá armáda)
Georgij Zacharov
Praha, Naše vojsko 2008, s. 330.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hitler odkud a kam?
Wickham Steed
Vesmír, Praha 1936. Přeložil K.Hájek. Stran 136. Původní brož, rozměr 15x22 cm.
stav dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pod bičem hákového kříže - Stručný přehled nacistických válečných zločinů [nacistické Německo, nacismus, druhá světová válka, holocaust, koncentrační a vyhlazovací tábory]
Edward Frederick Langley Russell
Naše vosjko, Praha 1957. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 218.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a potrhaná. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ardeny 1944 [druhá světová válka, bitva v Ardenách]
Peter H. Gryner
Vydalo nakladatelství Magnet-Press, Praha 1994. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 111 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hitlerovy obdivovatelky a Marlene [Adolf Hitler, nacismus, druhá světová válka, mj. i Eva Braunová, Magda Goebbelsová, Marlene Dietrich]
Guido Knopp
Praha, Ikar - Euromedia group 2002, s. 461.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sexualität unter dem Hakenkreuz
S.Mainwald / G.Mischler
VMA-Verlag, Wiesbaden 2002.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Adolf Hitler. Životopis Führera (biografie, politika, nacionalismus, Německo, druhá světová válka, Třetí říše)
Karol Gründberg
Dialog, Praha 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 19 cm, 352 stran textu a 16 stran obr. příloh..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Rudé právo - Karikatury [politické karikatury, kresby Antonín Pelc, Lev Haas]
Holobrádek (Sedloň, Michal)
Kresby Ant. Pelc, Lev Haas; verše Holobrádek. Vydala redakce Rudého práva, Praha 1947. Původní brož,..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Sbohem moře, sbohem oceány! (2. sv. válka)
Gerard Fraineau
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1975. Obálku a vazbu navrhl Teodor Rotrekl. Vydání první, stran 262. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený, zažloutlý, po okrajích otřepený a potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Apoštolové soudného dne [letadla RAF, letectví, bombardování Německa, druhá světová válka, nálety, bombardéry Lancaster]
Philip Gray
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Pilot sv. 57. Plzeň 1997. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 141.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021