TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Paul Parey 1906, celoplátěná vazba se slepotiskem a černou ražbou na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, 286 stran s částečně barevnými ilustracemi, velké 8° (15 x 22,5 cm)
nepatrně ušpiněné desky, okraje desek poněkud odřené, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Tokyo: Japan Society of Applied Electromagnetics 1994, pevná vazba, XIII+442 s., 4° (19 x 26 cm)
Velmi dobrý stav, desky jsou opotřebované, místy trochu odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Warszawa: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1981, brož., 168+2 s., bohatě ilustrováno, 8° (14 x 20,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka a stránky mírně zažloutlé, jinak dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Quedlinburg - Leipzig: Verlag von Gottfr. Basse 1828, kartonová vazba s mramorovanými deskami, VII+204 stran, 8° (11,5 x 18 cm)
okraje desek odřené, zadní deska se starou vodní skvrnou, stránky zahnědlé, vyobrazení chybí, jinak dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Düsseldorf-Hafen - Magdeburg - Regensburg: Muskator-Werke 1933, pův. celoplátěná vazba, 63 stran s 179 nalepenými barevnými obrázky, 4° (21,5 x 29,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, předsádky zahnědlé, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1979. Vydání první, stran 176. Edice Knižnice letecké dopravy. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Spolek architektů a inženýrů v království Českém 1907
Velmi dobrý stav. Na prvních dvou stranách jsou razítka z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Budapest: Hungarian Geological Survey 1985, brožovaná, VI+656 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka je mírně opotřebená, dva listy vypadly z vazby (která jinak drží).
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Bytom: 1985
Velmi dobrý stav. Ořízka a zadní desky mírně zašpiněné, vlastnická poznámka na titulním listu a razítko knihovny na rubu předních desek, jinak uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ostrava, Anagram 2003, s. 647.
Velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn, Königliche Hofbuchhandlung 1910, pův. poloplátěná vazba, IX+214 stran s četnými ilustracemi, 12° (10,5 x 15,5 cm)
odřená, podpis majitele na titulním listu, vazba potrhaná, rezivé svorky, četné pozn. na okrajích, vlepené dodatky, celkově ještě použitelný stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1999. Vydání první, stran 316, 301 obrázků. Původní poloplátěná vazba.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Berlin: Deutsche Landbuchhandlung 1940, pův. brož., 113 stran s ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně ohmataná, podpis majitele a razítko na titulu, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
[Leipzig: Schäfer 1878], polokožená vazba s titulem na hřbetu LXXX+XX+I+I+I listů, 4° (20 x 28 cm), jazyk: německy
hřbet silněji odřený, listy XXVI-XXVII mírně natržené, některé llisty zažloutlé, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Vydalo Slovenské nakladatelství technické literatury, Bratislava 1967. Vydání první, stran 480, 364 obrázků, 27 tabulek. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Slovensky.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Chemnitz: Expedition des Gewerbeblattes für Sachsen 1839, váz., [2]+VIII+402 s., 24 tabulí, 8° (13,5 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek naražené, na titulní straně je podpis a razítko vlastníka, na cca 50 listech jsou drobné žluté skvrnky od stáří, také na některých tabulích, ty občas s nepat
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Zobrazeny položky 2225 až 2240 z 2543 (159 stránek)
Zákazníci sk

![Die Tierzuchtlehre. Achte, neubearbeitete Auflage. Mit 306 Abbildungen im Text und sechzehn Tafeln mit 47 farbigen Rassebildern [= Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage; Dritter Band] [pěstování a chov dobytka] Die Tierzuchtlehre. Achte, neubearbeitete Auflage. Mit 306 Abbildungen im Text und sechzehn Tafeln mit 47 farbigen Rassebildern [= Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage; Dritter Band] [pěstování a chov dobytka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762262-die-tierzuchtlehre-achte--17724385031-1024x1024.jpg)
![Samoloty bombowe i szturmowe w lotnictwie polskim [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 12] Samoloty bombowe i szturmowe w lotnictwie polskim [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 12]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/560082-samoloty-bombowe-i-szturm-15682041621-1024x1024.jpg)
![Beschreibung und Abbildung der neuesten, verbesserten Web-, Spinn-, Scher-, Doublir-, Zwirn-, Cattun- und Calicodruck-, so wie ähnlicher Maschinen,.. [stará vazba, spřádací stroje] Beschreibung und Abbildung der neuesten, verbesserten Web-, Spinn-, Scher-, Doublir-, Zwirn-, Cattun- und Calicodruck-, so wie ähnlicher Maschinen,.. [stará vazba, spřádací stroje]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693366-beschreibung-und-abbildun-16869312021-1024x1024.jpg)
![Der Kleintierzüchter [domácí zvěř, pěstování, chov] Der Kleintierzüchter [domácí zvěř, pěstování, chov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762613-der-kleintierzuchter-doma-17730514681-1024x1024.jpg)


![Neogene Mineral Resources in the Carpathian Basin [geologie; Maďarsko; Uhry; historie; hutnictví, těžba] Neogene Mineral Resources in the Carpathian Basin [geologie; Maďarsko; Uhry; historie; hutnictví, těžba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683022-neogene-mineral-resources-16917602191-1024x1024.jpg)
![Historia gornictwa kruszcowego w rejonie Bytomia [historie těžby rud v bytomské oblasti, dějiny hornictví, dějiny techniky, Slezsko, Bytom] Historia gornictwa kruszcowego w rejonie Bytomia [historie těžby rud v bytomské oblasti, dějiny hornictví, dějiny techniky, Slezsko, Bytom]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744522-historia-gornictwa-kruszc-17482548811-1024x1024.jpg)
![Pontonier-Vorschrift (Pt. B.) vom 17. Mai 1910 [= D. V. E.; Nr. 202] [pontony, pontonéři, ženisté] Pontonier-Vorschrift (Pt. B.) vom 17. Mai 1910 [= D. V. E.; Nr. 202] [pontony, pontonéři, ženisté]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693659-pontonier-vorschrift-pt-b-16875211921-1024x1024.jpg)

![Die Besiedlung der Zuidersee. 220 000 Hektar Neuland in Holland [= Schriften für neues Bauerntum; Heft 56] [Nizozemsko, hráze] Die Besiedlung der Zuidersee. 220 000 Hektar Neuland in Holland [= Schriften für neues Bauerntum; Heft 56] [Nizozemsko, hráze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763627-die-besiedlung-der-zuider-17744361491-1024x1024.jpg)
![Unterrichtshefte für den gesammten Maschinenbau und die ihm verwandten Zweige des technischen Wissens. [7]. [pouze obrazová příloha, strojírenství] Unterrichtshefte für den gesammten Maschinenbau und die ihm verwandten Zweige des technischen Wissens. [7]. [pouze obrazová příloha, strojírenství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/622984-unterrichtshefte-fur-den--16463057711-1024x1024.jpg)
