TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Antwerpen: De Sikkel 1967, váz., XVI+79 s., 40 tabulí, 4° (20 x 28,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, horní ořízka trochu zaprášená; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Berlin: VDI-Verlag 1926. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 301 stran s četnými černobílými obr., 8° (15,5 x 20,5 cm)
Knihov. exemplář, hřbet vybledlý, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Praha, Spolek architektů a inženýrů v království Českém 1907
Velmi dobrý stav. Na prvních dvou stranách jsou razítka z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Leipzig: Voigt & Günther 1857, váz., VI+336+60 s., 8° (14 x 20 cm)
Kůže na hřbetu a rozích trochu odřená, na hřbetu malý štítek s číslem, na předním přídeští drobné marginálie psané perem, na přední předsádce a titulní straně perem psaná signatura, na titulní straně
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Nákladem Československého kompasu, Praha 1926.
Velmi slušný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zürich - Leipzig: Rascher & Cie. 1911, polokožená vazba s mramorovanou ořízkou, VIII+372 stran s četnými ilustracemi, 2° (25 x 32 cm)
z knihovny, orazítkovaná, desky odřené, u hřbetu natržené, vazba uvolněná, rohy stránek s otisky prstů, celkově ale použitelný stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1966. Vydání první, stran 328, 254 obrázků, 96 tabulek. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1981. Vydání první, stran 360, 202 fotografií. Rozměry: 18 x 25 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený, hřbet mírně zkosený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berlin: Deutsche Landbuchhandlung 1940, pův. brož., 113 stran s ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně ohmataná, podpis majitele a razítko na titulu, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: H. Roedl 1930, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce, 400 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 23,5 cm), jazyk: německy
desky mírně vyšisované a poskvrněné, jinak čistá, celkově výborný stav
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Berlin, Militärverlag der DDR 1989, s. 308.
Velmi dobrý stav. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Wien: R. v. Waldheim - Jos. Eberle & Co. 1907, komplet 52 čísel s obsahem, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 25+832 stran s četnými ilustracemi a 77 tabulí, 2° (28
hrany desek a rohy nepatrně odřené, tabule 6 chybí, tab. 76 a 77 a S. 832 nepatrně poškozené a opravené lepenkou, celkově velmi dobrý stav
1 860Kč
Bez daně: 1 860Kč
Bez daně: 1 860Kč
Vydalo nakladatelství Rybka Publishers, Praha 2017, stran 377. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bern: Verlag von Stämpfli & Cie. 1947, pův. brož, VIII+75 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
stránky nepatrně zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Im Verlage des Kohlenrates in Prag 1929, brož., 282 s., 8° (14 x 19,5 cm)
Obálka vybledlá a mírně opotřebovaná, ořízka trochu zaprášená; dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Prague: ACADEMIA Éditions de lʾAcadémie Tchécoslovaque des Sciences 1968.
Dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, desky trochu odřené, horní roh předních desek a několika prvních stran ohnuté, předsádka mírně zažloutlá, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2225 až 2240 z 2543 (159 stránek)
Zákazníci sk

![Schepen op de Schelde ["Lodě na Šeldě"; čluny; rybářské lodě; říční plavidla; řeky; Šelda; Belgie; Nizozemí; kresby] Schepen op de Schelde ["Lodě na Šeldě"; čluny; rybářské lodě; říční plavidla; řeky; Šelda; Belgie; Nizozemí; kresby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/618874-schepen-op-de-schelde-quo-16430301521-1024x1024.jpg)
![Der Industriestaub. Wesen und Bekämpfung [technika, průmysl] Der Industriestaub. Wesen und Bekämpfung [technika, průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/725436-der-industriestaub-wesen--17264137861-1024x1024.jpg)

![Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. LVIII. Band, Juli bis Dezember 1911 [časopis, stavebnictví, historismus, švýcarsko] Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. LVIII. Band, Juli bis Dezember 1911 [časopis, stavebnictví, historismus, švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706627-revue-polytechnique-schwe-17044534181-1024x1024.jpg)


![Die Besiedlung der Zuidersee. 220 000 Hektar Neuland in Holland [= Schriften für neues Bauerntum; Heft 56] [Nizozemsko, hráze] Die Besiedlung der Zuidersee. 220 000 Hektar Neuland in Holland [= Schriften für neues Bauerntum; Heft 56] [Nizozemsko, hráze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763627-die-besiedlung-der-zuider-17744361491-1024x1024.jpg)
![Installations-Material für Wasser-, Gas- und Dampfleitungen sowie sanitäre Einrichtungen [sanita, firemní katalog, instalatérství, První republika] Installations-Material für Wasser-, Gas- und Dampfleitungen sowie sanitäre Einrichtungen [sanita, firemní katalog, instalatérství, První republika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/622991-installations-material-fu-16463076591-1024x1024.jpg)

![Österreichische Wochenschrift für den öffentlichen Baudienst. ... [stavitelství, architektura, inženýrství, Rakousko-Uhersko] Österreichische Wochenschrift für den öffentlichen Baudienst. ... [stavitelství, architektura, inženýrství, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763974-osterreichische-wochensch-17747917361-1024x1024.jpg)

![Zur Frage des internen schweizerischen Luftverkehrs [= Schweizerische Beiträge zur Verkehrswissenschaft; Heft 26] [letectví, letecká doprava, Švýcarsko] Zur Frage des internen schweizerischen Luftverkehrs [= Schweizerische Beiträge zur Verkehrswissenschaft; Heft 26] [letectví, letecká doprava, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727909-zur-frage-des-internen-sc-17295026011-1024x1024.jpg)
![Bergpolizeiliche Vorschriften der Bergbehörden der Tschechoslowakischen Republik, 7 [Teplitz-Schönau; Teplice; hornictví; uhelné revíry; uhelný revír; regulace; předpisy] Bergpolizeiliche Vorschriften der Bergbehörden der Tschechoslowakischen Republik, 7 [Teplitz-Schönau; Teplice; hornictví; uhelné revíry; uhelný revír; regulace; předpisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683554-bergpolizeiliche-vorschri-16762864251-1024x1024.jpg)