TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo SNTL, Praha 1973. Dotisk prvního vydání, stran 382 + 48 str. bar. přílohy. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 18 x 24 cm.
Přebal nepatrně odřený. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Česká grafická unie 1945, váz., 18 + 172 [fotografie] s., 4° (25 x 34 cm)
Přebal chybí, desky mírně opotřebované a zašlé, hřbet velmi mírně nalomený, předsádky a stránky zažloutlé, dvě stránky mírně natržené, jinak velmi dobrý stav.
3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
Bez daně: 3 870Kč
Lulu 2003, brožovaná, V+201 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav, na hřbetě je nalepena samolepka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bruxelles: Dereume 1970, váz., 250 s., 4° (24 x 30 cm)
Desky jen mírně opotřebované, horní ořízka trochu zažloutlá; vynikající stav.
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Nelson Thornes Ltd 1979, s. 224.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin: Julius Springer 1913.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky zaprášené a zašpiněné, vzadu a na hřbetu natržené, dole hřbet zpevněný lepicí páskou, titulní strana trochu ohmataná, uvnitř bez poškození, strá
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
München: Albert Langen, 1920, 6. bis 8. Tausend.
Slušný stav. Desky odřené, plátno na hřbetu natržené, vazba vpředu i vzadu v ohybu mezi přídeštím a předsádkou naprasklá, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1875, pevná polokožená vazba, XVIII+1061 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy odřené, zlacený titul na hřbetu trochu setřený, na stránkách je dole menší skvrna od vlhkosti (viz foto).
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
London: The Labour Party 1932. Poloplátěná vazba, 20 stran, 4° (13,5 x 24 cm)
Knihov. exemplář s četnými razítky, listy opravené lepicí páskou, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1973. První vydání, 252 stran, 191 obrázků, 41 tab., 16 stran obr. přílohy. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Habana: Editorial Cientifico-Téchnica 1997, brožovaná, XI+395 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka na hřbetě vybledlá.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Praha, Družstvo horních a hutních inženýrů, 1901-1903
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. První dvě strany jsou uvolněné. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
The Morgan Kaufmann Series in Multimedia Information and Systems. San Francisco – San Diego: Morgan Kaufmann Publishers – Academic Press, 2000, 2. edition.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wroclaw - Warszawa - Kraków: Zaklad Narodowy Imienia Ossolinskich, Wydawnictwo Polskiej Akademii Nauk 1965, pův. sešit, 97 stran, 17,5 x 25,5 cm, jazyk: polsky
zevně ušpiněná, průběžně zahnědlé stránky, uvnitř jinak čistá, celkově ještě přijatelný stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. XXXV. Band. 1900 [časopis, stavebnictví, Švýcarsko]
Zürich: Ed. Rascher, Meyer & Zeller's Nachfolger 1900, polokožená vazba s mramorovanými deskami a ořízkou, VIII+288 stran s četnými ilustracemi, 2° (25 x 32 cm)
z knihovny se štítky a razítky, desky poněkud odřené, vazba uvolněná, rohy stránek občas s otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Wien: Selbstverlag des Vereines 1895, polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, marmorované desky a ořízka, X+634 stran s ilustracemi i na tabulích+131 stran Bericht des Gewölbe-Ausschusses+40 s
okraje desek a hřbet odřený, předsádky se signaturami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Zobrazeny položky 2225 až 2240 z 2545 (160 stránek)
Zákazníci sk

![Praktická fotografie (edice: Oborové encyklopedie) [Fotografování, historie fotografie, mj. i Taras Kuščynskyj, Václav Jírů, Fred Kramer] Praktická fotografie (edice: Oborové encyklopedie) [Fotografování, historie fotografie, mj. i Taras Kuščynskyj, Václav Jírů, Fred Kramer]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/680889-prakticka-fotografie-ency-16731288531-1024x1024.jpg)
![Building Custom PHP Extensions ["Vytváření vlastních rozšíření PHP"; programování, databáze, informatika] Building Custom PHP Extensions ["Vytváření vlastních rozšíření PHP"; programování, databáze, informatika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681143-building-custom-php-exten-16862294881-1024x1024.jpg)

![Wissenschaftliche Grundlagen der Erdölbearbeitung [Vědecké principy zpracování ropy; chemie, fyzika, ropa, nafta, petrochemický průmysl] Wissenschaftliche Grundlagen der Erdölbearbeitung [Vědecké principy zpracování ropy; chemie, fyzika, ropa, nafta, petrochemický průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693241-wissenschaftliche-grundla-16868242581-1024x1024.jpg)
![National Planning of Transport [doprava, Velká Británie] National Planning of Transport [doprava, Velká Británie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/724451-national-planning-of-tran-17256080021-1024x1024.jpg)

![Una luz que llegó para quedarse ["Světlo, které zůstalo"; elektrifikace; osvětlení; dějiny techniky, vědy, Kuby; Kuba] Una luz que llegó para quedarse ["Světlo, které zůstalo"; elektrifikace; osvětlení; dějiny techniky, vědy, Kuby; Kuba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682934-una-luz-que-llego-para-qu-16916607681-1024x1024.jpg)
![Hornické a hutnické listy 1901-1903, roč. II.-III.-IV. (časopis, měsíčník, hutnictví, mj. G. Kroupa - Hutnictví kovů v Rakousku; Nerosty v rašelinách českých; Nouze uhelná; Magnetovec v Čechách; Světelná kouzla Tesly [Nikola Tesla]; Stříbro) Hornické a hutnické listy 1901-1903, roč. II.-III.-IV. (časopis, měsíčník, hutnictví, mj. G. Kroupa - Hutnictví kovů v Rakousku; Nerosty v rašelinách českých; Nouze uhelná; Magnetovec v Čechách; Světelná kouzla Tesly [Nikola Tesla]; Stříbro)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744323-hornicke-a-hutnicke-listy-17479168021-1024x1024.jpg)
![Introduction to Data Compression [matematická informatika, teorie kódování, komprese / komprimace dat, zdrojové kódování, elektrotechnika] Introduction to Data Compression [matematická informatika, teorie kódování, komprese / komprimace dat, zdrojové kódování, elektrotechnika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706142-introduction-to-data-comp-17037700731-1024x1024.jpg)
![Saliny ziemi krakowskiej do końca XIII wieku [= Studia i materialy z histrii kultury materialnej, tom XXIII = Studia z dziejów górnictwa i hutnictwa, tom X] Saliny ziemi krakowskiej do końca XIII wieku [= Studia i materialy z histrii kultury materialnej, tom XXIII = Studia z dziejów górnictwa i hutnictwa, tom X]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/527271-saliny-ziemi-krakowskiej--15227575401-1024x1024.jpg)
![Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. XXXV. Band. 1900 [časopis, stavebnictví, Švýcarsko] Revue polytechnique = Schweizerische Bauzeitung. XXXV. Band. 1900 [časopis, stavebnictví, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706628-revue-polytechnique-schwe-17044535821-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereines; Siebenundvierzigster [47.] Jahrgang. Mit 29 Tafeln und 46 Seiten Literaturblatt [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko] Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereines; Siebenundvierzigster [47.] Jahrgang. Mit 29 Tafeln und 46 Seiten Literaturblatt [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763543-zeitschrift-des-osterreic-17743596921-1024x1024.jpg)