TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brno, [nakladatel není známý], 1913
V dobrém stavu. Svazek s textem má potrhanou a uvolněnou obálku.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Indianapolis: Wiley Publishing, Inc. 2009, brožovaná, XXIII+606 s., 8° (19 x 23,5 cm)
Na hřbetu knihy je nalepená samolepka; vynikající stav.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Praha, Grada 2002, s. 202.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1903, váz., [2]+XXVI+[956] s., 20 tabulí, 4 listy, 4° (25 x 31 cm),
Dobrý stav; kůže odřená, desky opotřebované a trochu odřené, na přední předsádce malý počet žlutých skvrnek od stáří, čtyři tabule mají na okraji malou skvrnku od vody, na titulní straně je razítko a
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Praha : Karel Synek 1937, s. 147.
V dobrém stavu. Obálka je potrhaná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Hamburg: Denkmalschutzamt 1992, brožovaná, 87 s., 4° (21 x 30 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Tielt: Lannoo 2010, váz., 128 s., 4° (25 x 25 cm)
Téměř jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1894, váz., 1550+[2]+XVII+XXX+XXX+XXVII+XXIII s., 4° (25,5 x 31 cm)
Dobrý stav; vazba mírně uvolněná, desky trochu opotřebované a odřené, na přídeští a dvou stranách je razítko (na přídeští a první straně přelepené štítkem), pár listů opotřebovaných a zažloutlých
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Berlin: Verlag von M. Krayn 1915, 1916, 1917, 1918. Poloplátěná vazba, 156+145+150+151 stran, 2° (20 x 27 cm)
desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Indianapolis: Wiley Publishing 2010, brožovaná, XXVII+329 s., 8° (19 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav; na hřbetu nalepen štítek s číslem.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig 1983, s. 219.
V dobrém stavu, obálka je lehce natržená, na titulní straně je napsáno věnování pův. majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York – London: Abbeville Press Publishers 2002. 5th Edition.
Velmi dobrý stav. Zadní strana desek trochu zašpiněná, ořízka lehce zažloutlá, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Aachen: Technische Hochschule 1982, brožovaná, 127 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Essen: Tiefbauamt der Stadt Essen [nach März 1973].
Desky na okrajích mírně zažloutlé, jinak zcela v pořádku, pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
David Bentley Ltd., pův. sešit s plátěným hřbetem a nalepeným obrázkem na přední desce, 35 stran s četnými ilustracemi, 4° (28 x 21 cm)
výborný stav
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Derby: County Borough of Derby Museum & Art Gallery 1967, brožovaná, 34 s., 8° (21,5 x 13,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2145 až 2160 z 2544 (159 stránek)
Zákazníci sk


![The Data Model Resource Book, sv. 3 [informatika, plánování, datová modelace] The Data Model Resource Book, sv. 3 [informatika, plánování, datová modelace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678623-the-data-model-resource-b-16703353971-1024x1024.jpg)


![Denkmalpflege Hamburg. Fabriken, Heft 10 / Juni 1992 [Památková péče Hamburk; továrny; průmysl; Německo] Denkmalpflege Hamburg. Fabriken, Heft 10 / Juni 1992 [Památková péče Hamburk; továrny; průmysl; Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678838-denkmalpflege-hamburg-fab-16705830761-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift des Verbandes Deutscher Diplom-Ingenieure; 6. Jahrg. 1915, 7. Jahrg. 1916, 8. Jahrg. 1917, 9. Jahrg. 1918 [Svaz německých inženýrů] Zeitschrift des Verbandes Deutscher Diplom-Ingenieure; 6. Jahrg. 1915, 7. Jahrg. 1916, 8. Jahrg. 1917, 9. Jahrg. 1918 [Svaz německých inženýrů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/760617-zeitschrift-des-verbandes-17697889381-1024x1024.jpg)
![Professional Cairngorm [informatika; počítače; programování] Professional Cairngorm [informatika; počítače; programování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679018-professional-cairngorm-in-16708529041-1024x1024.jpg)
![Traglastberechnung räumlichen Stabwerke unter Berücksichtigung verformbarer Anschlüsse [stavebnictví; výpočty; stavební konstrukce] Traglastberechnung räumlichen Stabwerke unter Berücksichtigung verformbarer Anschlüsse [stavebnictví; výpočty; stavební konstrukce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679282-traglastberechnung-raumli-16711871241-1024x1024.jpg)
![U-Stadtbahn Essen, Baulos 16 a – Waldthausenpark [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství] U-Stadtbahn Essen, Baulos 16 a – Waldthausenpark [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741967-u-stadtbahn-essen-baulos--17448044841-1024x1024.jpg)
![Bentley calender bowls for paper and textiles [reklamní katalog, kalandr, válce] Bentley calender bowls for paper and textiles [reklamní katalog, kalandr, válce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/703146-bentley-calender-bowls-fo-17008297311-1024x1024.jpg)
![Derby China. A history of the manufacture of china in Derby from 1750 to the present day [porcelán v Anglii, rokoko] Derby China. A history of the manufacture of china in Derby from 1750 to the present day [porcelán v Anglii, rokoko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679876-derby-china-a-history-of--16717888581-1024x1024.jpg)