TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stroje a lidé v dějinách
Samuel Lilley
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1973. Vydání první, stran 548, 20 stran příloh. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tabellenbuch für Elektrotechnik ... [eletrotechnika, příručka]
Friedrich, Wilhelm
Magdeburg: Creutz'sche Verlagsbuchhandlung 1938, pův. brož, [IV]+296 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky silněji ušpiněné, prorezlé svorky, odřený hřbet, stránky zahnědlé a s otisky prstů, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die grosse kleine Welt von Märklin HO (Märklin Jahrbuch 2005) (modelářství, železnice, vlaky, lokomotivy, vagony)
Paul Adams - Stephan Unser
Göppingen, Märklin 2004, s. 456.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Technisches Denken und Schaffen. Eine gemeinverständliche Einführung in die Technik. Dritte, durchgesehene Auflage. Mit 153 Textabbildungen	[technika, úvod]
Hanffstengel, Georg von
Berlin: Verlag von Julius Springer 1922, pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 212 stran s ilustracemi, 4° (16 x 24 cm)
desky odřené a poněkud ušpiněné, natržené kapitálky, zahnědlé stránky, občas hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
American Machinist, Vol. 13 (1890), No. 1-52 ["Americký mechanik"; strojírenství; stroje; časopis; strojní inženýrství]
New York: American Machinist Publishing Company 1890, váz., cca 1000 s., 2° (28,5 x 39 cm)
Velmi dobrý stav; kůže trochu odřená, ořízka trochu zažloutlá, jeden list natržený (zjevně už při vazbě), stránky čisté, beze stop stáří či opotřebování.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Karren, Kutsche, Karosse (Vozíky, kočáry; historie, doprava, vojenství)
László Tarr
Budapest, Corvina Verlag 1970, s. 349.
V dobrém stavu. Obálka je po okrajích lehce odřená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Architektur und Komfort [= Werk-Buch; 2] [architektura; technika; dějiny architektury; výtahy; osvětlení; kanalizace; vytápění]
Frateili, Enzo
Winterthur: Verlag WERK 1967, brož., 63 s., 8° (10 x 25 cm)
Bývalý knihovní exemplář; obálka opotřebovaná a zašlá, se signaturou, slepým razítkem a papírovými štítky; na jedné stránce perem vepsána signatura, na patitulu další slepé razítko knihovny; dobrý sta
390Kč
Bez daně: 390Kč
Archéologie de la fabrique: La diffusion des moulins a soie „alla bolognese“ dans les Etats Vénitiens du XVIeme au XVIIIeme siecles [hospodářské dějiny, industrializace, přádelny hedvábí a jejich rozvoj v novověku, Benátsko]
Poni, Carlo
Bologna: „Monograf“ 1971.
Desky dole u hřbetu nepatrně natržené, horní roh desek i stránek trochu ohnutý, jinak v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Darstellung der vorzüglichsten landwirtschaftlichen Verhältnisse [zemědělství; ekonomie; Čechy; 18., 19. století]
André, Rudolph
Prag: Friedrich Tempsky, Firma: J. G. Calve 1819, váz., XXXII+264 s., 2 tabule, 12° (11 x 17,5 cm)
Desky opotřebované, vybledlé, rohy desek trochu naražené, na cca 15 listech jsou patrné stopy po vlhkosti (viz foto titulní strany; text nezasažen), dva listy s drobnými ztrátami (text nezasažen), str
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Samoloty mysliwskie wrzesnia 1939 [= seria Aerohobby] [stíhací letouny, polská a německá letadla v září 1939, druhá světová válka, vojenská letadla, vojenská technika, letectví]
Cieslak, Krzysztof – Gawrych, Wojciech – Glass, Andrzej
Warszawa: Wydawnictwo Czasopism i Ksiazek Technicznych NOT-SIGMA 1987.
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, nahoře na hřbetu nepatrně natržené, stopy letadla na předsádkách, uvnitř zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Electrical World, Vol. 89 (1927), No. 1-26 [elektrotechnický, energetický průmysl; energetika; elektrárny; USA]
W. H. Onken, Jr. (ed.)
New York: McGraw-Hill Publishing Company 1924, váz., XX+1414 s., 4° (24,5 x 30,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, pár stránek zažloutlých a trochu opotřebovaných, velká většina stránek má na okraji menší skvrnu od vody, na přední předsádce a vícero stránkách jsou razítka k
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Präzisionswerkzeuge und Lehren [Škoda Plzeň, měřící přístroje, nástroje, katalog]
Aktiengesellschaft vormals Skodawerke in Pilsen, Kommerziel
Prag: Aktiengesellschaft vormals Skodawerke in Pilsen, Kommerzielle Direktion in Prag, pův. brož, 191 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
desky odřené a ušpiněné, první stránky s razítkem firmy, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Civilní letadla 1 (letadla, letectví)
Václav Němeček
Vydalo nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1981. Vydání první, stran 392, 364 fotografií. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sauna Studies [1974; finská sauna; stavba sauny; zdraví; medicína; sport; lékařství; Finsko]
Teir, Harald - Collan, Yrjö - Valtakari, Pirkko (eds.)
Helsinki: The Finnish Sauna Society 1976, brož., 301 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na hřbetu mírně vybledlá, hřbet mírně nalomený běžným užíváním (knižní blok drží dobře pohromadě).
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Polish Art Review, č. 4, 1973 [Polsko; polské umění; umělecké řemeslo; design]
Kaczmarski, Janusz (ed.)
Warsaw: Authors' Agency 1973, brož., 64 s., 4° (21 x 27,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Umrisse einer Geschichte der böhmischen Bergwerke, sv. 1 [reprint; dějiny, historie hornictví; těžba; Čechy]
Kaspar Sternberg [Kaspar Maria Graf von Sternberg; Kašpar Št
Praha: Národní technické muzeum 1981, brož., XVI+491 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, knižní blok mírně naražený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021