TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 36.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, 99 stran + obr. příloha
Stav dobrý, obálka je utržena od hřbetu, hřbet zcela chybí. Knižní blok je uvolněný z obálky a je rozvolněný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Jednota přátel Masarykovy akademie práce, Praha 1927. Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 398 stran s čb. fotografiemi a rozkládacími nákresy.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
STO LET PRÁCE I-III
VŠEOBECNÁ ZEMSKÁ VÝSTAVA V PRAZE 1891
komplet tří dílů ve dvou svazcích
..
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1961. Vydání 4., přepracované. Poloplátěná vazba, 8°, stran 280, 135 obrázků.
Desky zašpiněny a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Libri, Praha 2005. Původní pevná vazba, 207 stran, 8°.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a mírně otřepené
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, stran 88 + br. přílohy.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydání čtvrté - doplněné. Původní poloplátěná vazba, 183 stran textu + samostatná kniha obrazových příloh. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou odřené a lehce ušpiněné se skvrnkou.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
vydal Dům filatelie Profil, Praha 1996, 1. vydání, ISBN 10: 8090010296.
Výborný stav / Perfekter Zustand.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
BB art, 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 254
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SNTL, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 436 stran, 300 obr., 20 tab. a 4 přílohy.
Stav velmi dobrý. Lehce odřený přebal
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 1857 až 1872 z 2540 (159 stránek)
Zákazníci sk











![O letectví [Z obsahu: letectvo civilní i vojenské, letadla, spolupráce letce s pozemním vojskem] O letectví [Z obsahu: letectvo civilní i vojenské, letadla, spolupráce letce s pozemním vojskem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757939-o-letectvi-z-obsahu-letec-17660434471-1024x1024.jpg)


