TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, stran 48 - včetně vyobrazení. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Naše vojsko, Praha 1968. Původní brož, 8°, 237 stran. Lehce zašpiněno a odřeno, dobrý stav (viz foto..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vědecko-technické nakl., Praha 1950. Sešit, stran 50, obr. 40, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stran 16, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, stran cca 12, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stran cca 16, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stran cca 22, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stran cca 22, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21,5 x 30 cm, strany 69-100
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 43 cm, stran 8
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné, mírně zažloutlé a vodorovně přehnuté
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehnuté složky, rozměry: 26,5 x 34 cm, každé číslo cca 8 stran
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydala Euromedia Group - edice Universum, Praha 2020. Vydání první, stran 160. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 28 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, strany 185-288
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
ROPID, 2021, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 255
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry:14 x 20 cm, 90 obrázků, 170 stran.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 1825 až 1840 z 2540 (159 stránek)
Zákazníci sk










![NA ZDAR! Ústřední orgán horníků a hutníků v Rakousku. Ročník XV., číslo 1/1909 [časopis, noviny, hornictví] NA ZDAR! Ústřední orgán horníků a hutníků v Rakousku. Ročník XV., číslo 1/1909 [časopis, noviny, hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751594-na-zdar-ustredni-organ-ho-17579427731-1024x1024.jpeg)
![NA ZDAR! Ročník II., čísla 25-35, 37, 40-45/1892. Odborný časopis horníků a hutníků Rakouska [časopis, hornictví] NA ZDAR! Ročník II., čísla 25-35, 37, 40-45/1892. Odborný časopis horníků a hutníků Rakouska [časopis, hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751931-na-zdar-rocnik-ii-cisla-2-17582577421-1024x1024.jpeg)




