ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Salzburg Festspiele 1988.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Leipzig: Ferdinand Hirt & Sohn 1888, váz., 316+[4] s., 16 tabulí, 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, předsádky zažloutlé, na přední předsádce jsou nalepeny dva štítky (se jménem majitele a věnováním), část jedné tabule vyst
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Berlin: Verlagsbuchhandlung Paul Parey 1901, pův. zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, VI+366 stran s kresbami, velké 4° (22 x 28 cm)
desky poněkud odřené a zahnědlé, prasklé předsádky, některé složky vytržené z vazby, stránky zahnědlé, občas fleky, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Leipzig [30. léta 20. stol.], polokožená vazba, zdobené desky, nekonzistentní paginace, velké 4° (22,5 x 30,5 cm), jazyk: německy
stránky zahnědlé, na jednom místě čmáranice pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha, Kentaur/Polygrafia, a. s., 1994, s. 172.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Berlin - Frankfurt am Main: Volk und Reich Verlag - H. Bechhold Verlagsbuchhandlung 1937, váz., 32+200 s., 4° (23,5 x 27,5 cm),
Bez obálky, desky opotřebované, mírně zašpiněné a na hřbetě prasklé (část téměř oddělená), vazba prasklá, stránky s textem mírně zažloutlé, na stránkách a tabulích občas nevýrazné otisky prstů.
1 780Kč
Bez daně: 1 780Kč
Bez daně: 1 780Kč
= Brdská edice, svazek 11. Hostivice: Petr Prášil - BARON 2021, 1. vydání.
Kniha je nová.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná kniha, 187 stran, vydal Ústav dějin umění Akademie věd ČR, Praha 2020.
Nová kniha. Výborný stav, nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. Každé číslo 82 stran.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. Každé číslo 72 stran.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. Každé číslo cca 80 stran.
Stav velmi dobrý, obálka I. čísla je u hřbetu natržená, hřbet II. čísla je potrhaný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. Každé číslo cca 80 stran.
Stav pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 75 + obr. příloha
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka a hřbet
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Venezia: Semenzato Casa d'Aste 2002.
Pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydal Computer Press, Brno 2003. Vydání první, stran 40. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Prague: Artia 1957. Photographies et arrangement graphique par W. et B. Forman, texte par J. Blažková.
Velmi dobrý stav. Ochranné pouzdro na hraně hřbetu lehce otlačené, obálka na hřbetu natržená, kniha zcela bez poškození - velmi pěkně zachovalá, čistá, světlá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zákazníci sk

![Gartenbeete und Gruppen. 333 Entwürfe für einfache und reiche Ausführung mit mehrfachen und erprobten Bepflanzungen in verschiedenen Jahreszeiten nebst ziffermäßiger Angabe des Pflanzensbedarfs. Zweite Ausgabe [zahradnictví, zahradní architektura] Gartenbeete und Gruppen. 333 Entwürfe für einfache und reiche Ausführung mit mehrfachen und erprobten Bepflanzungen in verschiedenen Jahreszeiten nebst ziffermäßiger Angabe des Pflanzensbedarfs. Zweite Ausgabe [zahradnictví, zahradní architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749833-gartenbeete-und-gruppen-3-17558571371-1024x1024.jpg)
![Die Frau und ihr Kreis. 4. Jahrgang, č. 1-36 [domácí práce, příloha asi k "Ich bin Dein: illustrierte Romanzeitschrift"] Die Frau und ihr Kreis. 4. Jahrgang, č. 1-36 [domácí práce, příloha asi k "Ich bin Dein: illustrierte Romanzeitschrift"]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662711-die-frau-und-ihr-kreis-4--16529682981-1024x1024.jpg)

![Mlynář Martin Fiala jinak Kocour [paměti, Kocourovský mlýn, dějiny mlynářství v Čechách v 17.-18. století, mlýny, Příbram a Příbramsko, Podbrdsko] Mlynář Martin Fiala jinak Kocour [paměti, Kocourovský mlýn, dějiny mlynářství v Čechách v 17.-18. století, mlýny, Příbram a Příbramsko, Podbrdsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751575-mlynar-martin-fiala-jinak-17579276501-1024x1024.jpg)
![Umění a řemesla 1-4/1978 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-4/1978 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751775-umeni-a-remesla-1-4-1978--17581709291-1024x1024.jpeg)
![Umění a řemesla 1-4/1971 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-4/1971 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752228-umeni-a-remesla-1-4-1971--17586360771-1024x1024.jpeg)
![Umění a řemesla 1-4/1976 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-4/1976 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752235-umeni-a-remesla-1-4-1976--17586374721-1024x1024.jpeg)
![Umění a řemesla 1-4/1972 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-4/1972 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752272-umeni-a-remesla-1-4-1972--17586937781-1024x1024.jpeg)

