ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München: Verlag Georg D. W. Callwey – Deutscher Bund Heimatschutz / Arbeitsgemeinschaft für Deutsche Hanwerkskultur 1928.
Desky trochu odřené a zašpiněné, původní desky odtržené, bývalý knihovní exemplář s razítky a inventárními čísly, průběžně parafy původního majitele zeleným inkoustem, zašpiněný patitul, několik listů
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prague: Sfinx 1949, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obálka, XX+38 stran+97 s částečně i barevnými ilustracemi, 8° (16 x 23,5 cm)
obálka se ztrátami potrhaná a odřená, vyšisované okraje stránek, čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha 1959. Vydání první. Edice Praha - město umění, svazek 4. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Formát 21 x 15 cm, počet stran 182, fotografický
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Schaffhausen: IWC 2010. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 255 stran s četnými částečně barevnými obr., 4° (15,5 x 21,5 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Plzeň, Západočeské muzeum 2015, s. 230
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Miluše Roubíčková, René Roubíček: Sklo = Glass [české umělecké sklářství, sklo, umělecký design] HOL
London: The Studio Glass Gallery 1999.
Velmi pěkný stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Nový Bor: Ivo Rozsypal 2009.
Přebal dole ve hřbetní části natržený, jinak v pořádku, kniha pěkně zachovalá. Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Budapest: Hungarian Academy of Science 1932.
Desky na okrajích vybledlé, ohnuté rohy, hřbet po obou stranách natržený, nesouvisející věnování na patitulu, horní roh stránek trochu ohnutý, poslední textová strana (11) se skvrnou od vody, jinak al
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Jablonec nad Nisou: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou 2015
Velmi pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
London, Corgi 1971, s. 160.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Olomouc: Muzeum umění Olomouc 2004, brož., 79 s., 4° (21 x 29 cm)
Obálka opotřebována; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo nakladatelství Měsíc ve dne, 2020. Výborný stav, nová kniha.
Orig. pevná vazba s přeb..
Nová kniha.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožované, rozměry: 27 x 21 cm. Celkem 240 stran - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. Každé číslo cca 80 stran.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Krajské nakladatelství, Brno – Městský výbor, Žďár nad Sázavou 1964. 1. vyd. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm, 168 str. + 18 str. obrazových příloh.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wien: Artaria & Co. 1914.
Desky poničené - poškrábané, zašpiněné, plátno na rozích odřené a na hřbetu natržené, bývalý knihovní exemplář se štítky a razítkem, okraje stran vzhledem ke stáří trochu zahnědlé, jinak uvnitř bez po
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Zákazníci sk

![The Synagogue Treasures of Bohemia and Moravia [synagogy, židovství] The Synagogue Treasures of Bohemia and Moravia [synagogy, židovství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747363-the-synagogue-treasures-o-17524933901-1024x1024.jpg)
![Pražské zvony [Praha, kostely, výtvarná výzdoba zvonů, nápisy, přepisy nápisů, zvonaři, zvonařství, kovolijecké řemeslo, kampanologie, rejstřík dochovaných pražských zvonů] Pražské zvony [Praha, kostely, výtvarná výzdoba zvonů, nápisy, přepisy nápisů, zvonaři, zvonařství, kovolijecké řemeslo, kampanologie, rejstřík dochovaných pražských zvonů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/718768-prazske-zvony-praha-koste-17180478741-1024x1024.jpg)
![Watches from IWC 2010/11. Craftsmanship Made in Schaffhausen [švýcarské hodinky] Watches from IWC 2010/11. Craftsmanship Made in Schaffhausen [švýcarské hodinky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767094-watches-from-iwc-2010-11--17782512471-1024x1024.jpg)
![Pavel Herynek. Šperky, objekty, kresby 1974-2004 = Pavel Herynek. Jewellery, Objects, Drawings 1974-2004 [Muzeum umění Olomouc, 15. července - 26. září 2004] Pavel Herynek. Šperky, objekty, kresby 1974-2004 = Pavel Herynek. Jewellery, Objects, Drawings 1974-2004 [Muzeum umění Olomouc, 15. července - 26. září 2004]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/568441-pavel-herynek-sperky-obje-15810884061-1024x1024.jpg)

![Umění a řemesla 1-6/1962 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-6/1962 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751779-umeni-a-remesla-1-6-1962--17581712401-1024x1024.jpeg)
![Umění a řemesla 1-4/1977 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-4/1977 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752233-umeni-a-remesla-1-4-1977--17586373481-1024x1024.jpeg)
![Minulost a přítomnost knižní kultury ve Žďáře nad Sázavou [klášter Žďár nad Sázavou, dějiny klášterní knihovny - staré tisky, historické knihy, dějiny knih, muzeum knihy, sběratelství; opat Václav Vejmluva; cisterciáci] Minulost a přítomnost knižní kultury ve Žďáře nad Sázavou [klášter Žďár nad Sázavou, dějiny klášterní knihovny - staré tisky, historické knihy, dějiny knih, muzeum knihy, sběratelství; opat Václav Vejmluva; cisterciáci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727329-minulost-a-pritomnost-kni-17287158321-1024x1024.jpg)