ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, 336 stran, první vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pallas, Bratislava 1976.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná vazba, 222 stran, 24 x 28 cm; kniha je nová, v ochranném igelitovém obalu. Text současně v..
895Kč
Bez daně: 895Kč
Bez daně: 895Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 205 stran s obr. přílohami, první vydání.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a ušpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, strany 233-463 - množství vyobrazená.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlá obálka, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2014. Vydání první, stran 128. Původní brož, měkká vazba, 26x22 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rudolf Arnold Verlag, Leipzig. Nedatováno.
Dobrý stav, nepatrně odřené a zašpiněné desky.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Melantrich, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 323 stran. Přebal na záložce zřejm..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, každý 4 strany.
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Uměleckoprůmyslové muzeum Praha. Sešit, stran cca 65. Rozměry: 21 x 30,5 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
neuvedeno
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Design multi : všední den desingu : Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, leden-duben 1980 / výstavu a ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 2004. Původní brož, 8°, 240 stran s barevnými obrázky, druhé vydání.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, každý 4 strany.
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 18 cm, 105 stran + obr. příloha.
Knižní blok je uvolněný z obálka, obálka je odřená. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 90 obrázků, 175 stran.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 273 až 288 z 1300 (82 stránek)
Zákazníci sk



![Vladimíra Krumpar - Work in Glass [Krumparová ,sklo ,sklářství ,sklářka ] Vladimíra Krumpar - Work in Glass [Krumparová ,sklo ,sklářství ,sklářka ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_420344_1-1024x1024.jpg)
![Svět z hlíny [keramika, její historie a postupy výroby] Vyprávění o minulosti a současnosti keramiky. Svět z hlíny [keramika, její historie a postupy výroby] Vyprávění o minulosti a současnosti keramiky.](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726989-svet-z-hliny-keramika-jej-17284576601-1024x1024.jpg)





![Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.] Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_386255_1-1024x1024.jpg)



