Problemy marksizma, 1931, č. 3 [časopis; marxismus; historie; politika; SSSR; Sovětský svaz; komunismus]
CN: A49417
Autor: Grigorij Zajdel (ed.)
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Titul a podtitul: "Проблемы марксизма. Ежемесячный философский и общественно-экономический журнал" (Problemy marksizma. Ežemesjačnyj filosofofskij i obščestvenno-ekonomičeskij žurnal)
Jedno číslo sovětského teoretického měsíčníku. Pod vedením odpovědného redaktora Zajdela časopis prosazoval důsledné zavádění ortodoxního marxismu-leninismu v historiografii a společensko-vědních oborech. Viz naskenovaný obsah.
Text rusky.
Pevná poloplátěná převazba; bývalý knihovní exemplář. Přední část původní obálky nalepena na desce.
Vydání: Moskva - Leningrad: Gosudarstvennoje socialno-ekonomičeskoje izdatělstvo 1931, váz., 175 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Stav knihy: Uspokojivý stav; desky opotřebované, na zadní desce a hřbetu je nalepen štítek, na horní ořízce jsou drobné žluté skvrnky od stáří, předsádky s razítky, signaturou a nalepenou papírovou kapsou, na několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura psaná perem.
Zákazníci sk

![Problemy marksizma, 1931, č. 3 [časopis; marxismus; historie; politika; SSSR; Sovětský svaz; komunismus] Problemy marksizma, 1931, č. 3 [časopis; marxismus; historie; politika; SSSR; Sovětský svaz; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/765539-problemy-marksizma-1931-c-17764286101-270x270.jpg)