PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prováděcí nařízení k zákonu. Vydal L. Kohout, Praha, 1923. Původní brož, lehce odřená, 35 stran.&nbs..
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Anag, 2018. Brožovaná, 375 stran, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 15, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Spodní roh obálky nese stopu po přehnutí. Lehce vyšisované okraje obálky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 458.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, vyřazený knihovní exemplář
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 74-104
Stav velmi dobrý. Obálka je v horní části ušpiněná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stránkováno průběžně 1722-1808.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 304.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Orbis, Praha, 1970. Právnická edice - Učebnice. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 534 stran, vydání druhé, přepracované, rozměry: 16 x 21 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Všehrd 1931, s. 169.
Velmi slušný stav (viz foto), desky jsou lehce odřené, v knize často podtrháváno barevnou tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Orac, ve spolupráci s nakladatelstvím NUGA, Praha 1995. Vydání první, stran 269. Původní pevná vazba.
Hřbet desek mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Nakl. Bursík a Kohout 1938, s. 155.
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 592
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části mírně natržený. Razítka advokátní kanceláře
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 124, rozměry: 11,5 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce zažloutlý a v dolní části natržený. Spodní roh nese stopu po přehnutí.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 280.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Lehce zažloutlé stránky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
... zaměstnanců ve vyšších službách. Jednotný svaz soukromých zaměstnanců v ČSR, Praha 1929. Knihovn..
Desky lehce zašpiněné, dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Triáda, Praha 1999 - edice Delfín, 21. svazek. Původní brož, 8°, 126 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Prováděcí nařízení k zákonu (edice: Sbírka občanských příruček, část II.) [právo, státní úřad, první republika] Prováděcí nařízení k zákonu (edice: Sbírka občanských příruček, část II.) [právo, státní úřad, první republika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_122007_1-1024x1024.jpg)














![Triadické výnosy irské [irské středověké triády - myšlenky] Triadické výnosy irské [irské středověké triády - myšlenky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_252061_1-1024x1024.jpg)