PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pracovní právo, ročník XIII./1934 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]
Jaromír Hlaváček
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 187
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákon o služebních, odpočivných a zaopatřovacích požitcích (edice: Sbírka občanských příruček, č. 1.) [právo, první republika]
J. Poledne
Vydal L. Kohout, Praha, 1923. Původní brož, lehce odřená, 55 stran. Dobrý stav (viz obr.). ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dodatky k příruční sbírce justičních zákonů
Alexander Bedo, Karel Gerlich
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 16 cm, stránkováno průběžně 1378-1544
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nástin soukromé ekonomiky obchodní průmyslové a zemědělské IV. díl (účetnictví, daně, první republika)
Josef Fuksa
..., průmyslové a zemědělské. Soubor organisačních zásad pro obchodně-technické a právní vedení podn..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha všeobecných zákonů městských, díl I.-III./1812 (komplet + rejstřík)
Jan Petržilka; Rudolf Wunš
Převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 88 + 324 + 48 + rejstřík, stran 163
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet , hřbet je v dolní části se ztrátou.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Pozemková reforma, ročník VIII., číslo 12/1927 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 170-200
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno, lehce zažloutlé
120Kč
Bez daně: 120Kč
Právo, zákonodárství a svoboda
F. A. Hayek
Vydal Prostor, Praha 2011. Pevná vazba s obálkou. Stran 560. Rozměry: 16, x 24 cm
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Obchodní sborník, část V. - VIII. Dopravnictví (pošta, telegraf, telefon aj. - Rakousko Uhersko)
Josef Gruber, Jan Kaloušek, Fr. Plíhal
Konvolut obsahující čtyři části Obchodního sborníku. Část V.: Dopravnictví (Praha, 1900, 10. číslo O..
Dobrý stav (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Veřejná správa, číslo 4., ročník 4/1934. Časopis pro správní právo a správní vědu (právo)
Václav Joachim (red.)
Brožovaná, stran 113-160, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. V horní části je otvor po děrovačce
90Kč
Bez daně: 90Kč
Právo, zákonodárství a svoboda 1. Pravidla a řád
F. A. Hayek
Vydala Academia, Praha 1991. Stran 131. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou zažloutlé se skvrnami. Hřbet je odřený, spodní roh obálky přehnutý. Uvnitř je stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Reservní kapitál ve společenských útvarech podnikatelských (podnikání, bankovnictví, první republika)
Oskar Ferdinand Heyd
Praha, Zpravodajský ústav obchodního školství 1937, s. 80.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Justiční vražda aneb Smrt Milady Horákové (Milada Horáková, proces)
Miroslav Ivanov
Nakl. XYZ, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 338 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Statistická příloha k Věstníku ministerstva...
..financí 1934. Praha 1934. 60 stran. Původní poloplátěná vazba. Stav dobrý (viz obr.). ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sbírka vzorců podání ve věcech práva správního (právo)
V. Joachim, A. Štafl
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 1000
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, mírně zažloutlé okraje stránek. Razítka advokátní kanceláře
600Kč
Bez daně: 600Kč
Banka zločinců. Padělání peněz a revoluce v Maďarsku (biografie, padělatelství, Maďarsko)
Max Faragó
Brno, Nákladem vlastním 1931, s. 133.
Nerozřezáno, obálka lehce zašpiněná a potrhaná ve hřbetu a na okrajích (viz foto). Dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis pro právní a státní vědu, roč. XXV./1942
Karel Gerlich
Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 308.
Velmi dobrý stav, odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Část původní vevázané obálky je ustřižena.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021