PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované, stran celkem 293, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, obálka I. čísla je ušpiněná a otřepená. Na všech obálkách je razítko. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvolněné se skvrnkami - vše suché, č
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nákladem vlastním v komisi knihkupectví F. Topiče, Praha 1896. Polokožená vazba, stran 640. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vydal Masarykův ústav a Archiv AV ČR, Praha 2011. Brožovaná vazba, 8°, 351 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožované, stran celkem 292, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené. Na obálce I. čísla je nálepka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Melantrich, Praha.
Dobrý stav, obálky lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakl. Auditorium, Praha 2010. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr 14x23 cm, 432 stran.
Stav pěkný, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 21cm.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Pevná vazba, druhé vyd., stran 440, rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
V. Linhart, Praha 1938. Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 1091.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítka
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
KANT, Praha 2014.
Výborný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hesperion 2021. Brožovaná, rozměry:15 x 21 cm, stran 175, vyd. první
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce přehnutá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Československý kompas, Praha 1934. Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, druhé doplněné vyd., rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 1858.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou odřené. Knižní blok je uvolněný z desek, Na titulním listu je signaturní razítko, na první straně j vystřižený obdélník cca 5 x 2,5 cm. Lehce zažloutlé okraje stránek, j
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Linde Praha, 2007.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 19 x 27 cm, 175 stran + přílohy.
Velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, stran 1160.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je téměř utržený. Místy jsou v textu vpisky tužkou i pastelkou a lepen ústřižek psaný perem. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Signaturní razítka i p
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, stran 208.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, na titulním listu je poznímka psaná perem, v textu je zhusta podtrháváno a vpisky tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk















