PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Spořitelna jako veřejný podnik (banka, bankovnictví; strojopis a podpis Josef Zicha)
Josef Zicha - podpis
Hodonín 1945, s. 90.
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Právo, zákonodárství a svoboda
F. A. Hayek
Vydala Academia, Praha 1998. Stran 415. Vyd. druhé. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Základné pravdy náboženství katolického (1784)
Jan Hubálek
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 18 cm, 358 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Rakouské účetnictví státní
Josef Drachovský
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, 352 stran, rozměry: 16 x 24 cm, 3. doplněné vydání.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Sbírka příkladů knihovních žádostí a usnesení (právo)
V. Bohuslav, A. Hartmann
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 632
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Razítka advokátní kanceláře
499Kč
Bez daně: 499Kč
Písemnosti a listy jednací (edice: Bibliotéka řemeslnická, sv. 4) [živnosti, příručka, vzory, obchodní dopisy, oznámení]
Karel Bulíř
Původní celoplátěná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 18 cm. Třetí vydání.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Stránky mírně zažloutlé. Zadní desky jsou počmárané tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis pro právní a státní vědu, roč. IX./1926
František Weyr
Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 163.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Lehce zažloutlé stránky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pagina versa (bibliofilie, poezie, mj. Nevěrný president, Trestní romance, Balada o klíči domovním)
[J. Přibyl]
Pagina versa, V Českých Budějovicích : nákladem auskultantů krajského soudu, 1937, 58 stran, 8°, bro..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovanské právo v Čechách a na Moravě (1863)
Hermenegild Jireček
Převazba, stran 237, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář, část titulního listu je vystřižená. Uvnitř je stav pěkný.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Problém nacistické právní filosofie
Viktor Knapp
Právní knihkupectví a nakladatelství V. Linhart, Praha 1947. Knihovna právní prakse, sv. 4. 225 stran, původní brož, 8°.
Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Přežili jsme zkázu Titaniku (Titanik)
Tom Kuntz
Vydala Euromedia Group, Praha 1998. Stran 560, 16 stran obrazové přílohy. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 14x20 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poplatková příručka pro školy a ústavy podřízené ministerstvu školství a národní osvěty (poplatky, vysoké školy)
Jan Mrázek (ed.)
... podřízené ministerstvu školství a národní osvěty. Nákladem vlastním, Praha 1934. Původní brož, 8..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákony školské: Požitkový zákon (edice: Zákony školské. Celé sbírky sešit 17) (právo, první republika)
kolektiv autorů
Zákony školské, oddíl I: Zákony. Sešit 5.: Požitkový zákon, tj. Zákon o nemocenském pojištění veřejn..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vollständiger Auszug aller im Königreiche Böheim am Ende des achtzehnten Jahrhunderts bestehenden Gesetze... Zweiter Theil: Ber bis Erb
Roth, Johann
Prag, in der k. k. Normaschul-Buchdruckerei 1800, pův. kartonová vazba, 484, malé 8°, jazyk: německy
desky odřené, vazba uvolněná, několik razítek a signatur, trochu prožrané červy
780Kč
Bez daně: 780Kč
Pozemková reforma, ročník XIII., číslo 1-10/1932. Úřední věstník státního pozemkového úřadu (staré noviny)
Ant. Pavel (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 192
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vollständiger Auszug aller im Königreiche Böheim am Ende des achtzehnten Jahrhunderts bestehenden Gesetze, Ste-Tau., 8.Teil, 1801 (právo, zákony, království České)
Roth, Johann
Vollständiger Auszug aller im Königreiche Böheim am Ende des achtzehnten Jahrhunderts bestehenden Ge..
 
780Kč
Bez daně: 780Kč
 
Valentinská © 2021