KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moje domácí kuchyně (kuchařka)
Zdeněk Pohlreich
Pevná vazba, rozměry: 21 x 26 cm, stran 174 -včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kuchařské suroviny a přísady. Praktická ilustrovaná příručka (kuchařka)
kolektiv autorů
Slovart, Praha 2007. Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 247 stran.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ryby v kuchyni (rybí kuchařka)
Milan Pohunek
Brožovaná, stran 266. Rozměry: 11,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Těstoviny pro labužníky [kuchařka]
Reader´s Digest Praha 2008
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Brambory
Hruška a kol.
Vydalo Státní zemědělské nakl., Praha 1974. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 8°, 416 stran, první vydání.
Stav pěkný (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vaříme s potěšením (kuchařka)
Annette Wolterová, Chrustian Teubner
Svojtka a Co, 2003. Pevná vazba, stran 231 - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 29 cm. Stran 45
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ovoce - Velká kniha plodů
Bob Flowerdew
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1995. Stran 256. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Praktická kniha domácnosti (pošk.)
Anna Koželuhová
Pevná vazba, páté vydání, 171 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi slušný, desky a hřbet jsou odřené a potrhané. Přední desky se uvolňují od vazby. Na přídeští a několika prvních stranách je v dolní části skvrna - vše suché a čitelné. Uvnitř je stav velmi
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světová encyklopedie vín. Unikátní průvodce víny celého světa [víno, vinařství]
T.Stevenson
Nakl. Gemini, Bratislava 1993. Česky.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Čerstvé šaláty a dresingy [kuchařka]
Reader´s Digest 2013
Stav velmi dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Suši
Nobuko Tsuda
Columbus, Praha 2002. První vydání. Pevná vazba, stran 166 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 22 cm.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Cesta ke štíhlé linii
Ian Marber
Nakl. Ikar, Praha 2005. Vydání první. Pevná vazba se zlacením. Stran 144, rozměry: 20 x 24 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Ovocné moučníky bez vážení (Hrníčková kuchařka)
Jaroslava Pechová
Laguna (Proxima) 1996. Pevná vazba, stran 138, vyd. první. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rezance a ďalšie cestoviny [kuchařka, slovensky]
Pevná vazba, formát 4°, 160 stran. Bohatý obrazový materiál. Text ve slovenském jazyce. ..
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Veg mňamky nejen pro vegan(k)y
Martina Čermáková
Nakl. Plot, 2011. Pevná vazba, stran 119 - včetně vyobrazení, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021