Pohrobci zla

Druh zboží: kniha
CN: B/08072
Autor: Nicolas d´Estienne D´Orves
Stav: Použitá
ISBN-13: 978-80-242-2349-0
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 100Kč
Množství:
 

V týž květnový den roku 1995 jsou na různých místech v Německu objeveni čtyři mrtví muži, nazí, s rozdrcenou ampulkou kyanidu v ústech a s chybějící pravou rukou. Spojuje je jediná věc: narodili se v Lebensbornu, nejutajovanější organizaci nacistů, lidské chovné stanici, kde měli přicházet na svět noví lidé, výhradně árijci, určení k naplnění snu o čisté, dokonalé rase. Německé úřady však nález ututlají.
O deset let později v Paříži osloví mladou novinářku Anais podivný člověk, bohatý norský sběratel Vidkun Venner. Ten obdržel zásilku od neznámého odesilatele, která obsahuje čtyři mumifikované pravačky. Chce, aby mu novinářka pomohla zjistit, kdo mu je poslal a co za tím vším vězí. Jak postupuje pátrání, přibývá mrtvol, výhrůžek, znepokojujících signálů, ukradených spisů a policejních případů zametených pod koberec. A Anais začne pochybovat - opravdu to všechno přestalo s koncem války?
Šokující námětem, poutavý příběhem a působivý jeho zpracováním - takový je román mladého francouzského prozaika, kniha, jíž se po zásluze dostalo zájmu široké čtenářské obce po celé Evropě.

Vydání: Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2009. Vydání první, stran 568. Původní pevná vazba s přebalem.

Stav knihy: Desky po okrajích mírně odřeny. Stav jinak pěkný.

Valentinská © 2020