OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skauting, komplet č. 1-12/1969 a Junácký činovník č.1-8/1970
Mladá fronta, Praha.
Dobrý stav, hřbet desek vyšisovaný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Výlet do Němec. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie B.Dewrden a W. Hay, hrají W. Hay, A. Terth)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Staré vysvědčení (1906)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 21 x 34 cm
Stav velmi dobrý - přehnuto
120Kč
Bez daně: 120Kč
Paragliding [Obsah: sport, létání, plachtění vzduchem]
Richard Plos
Svět křídel, Cheb 1999.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Děti velkoměsta. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina.(režie J. Benoit Lévy-M. Epsteinová, hrají M. Renaudová, H. Debain)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zpěvná Labut  - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/34 Josef Lada/Zpěvná labut Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm Lada ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bílé noci (POUZE OBÁLKA - Toyen)
Kristmann Gudmundsson
Plzákovo nakl., rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části natržená. Hřbet je v horní části s nepatrnou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
PF 1929. Pěkně Vás vítám
Složky spojené provázkem, rozměry: 12 x 16 cm, stran 20.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vkladní knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a první tři strany. Knižní blok se lehce uvolňuje z desek. První dvě strany jsou v dolní části ušpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kalendář Svobody a Rudého práva 1948
Jarmila Fromková (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stran 151, rozměry: 20 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, na titulním listu je nesouvisející věnování. Okraje stránek jsou mírně zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Velká obrazová encyklopedie přírody (příroda, zvířata, ptáci)
David Burnie
Svojtka &Co., Praha 2004. Původní pevná vazba, rozměry: 29 x 23 cm, 320 stran - množství vyobrazení.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
špaček se stěhuje  - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/42 Josef Lada/špaček se stěhuje Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pohlednice
Joska Skalník
32 pohlednic je vloženo do původní obálky, rozměry: 15 x 10,5 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Program kina Vesna. Filmová reklama z kina.
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vkladní knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021