OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Interkonfesijní škola v Rakousku (edice: Knihovnička Času, č. 40) (školství, Rakousko)
K disciplinování učitele Lva Pelikána. Nákladem Času, Praha 1907. Knihovnice Času, číslo 40. Původní..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Skartační rejstřík
Brožovaná, stran 147. Rozměry: 15 x 21 cm. Druhé vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archiv Československé akademie. Průvodce po archivních fondech
Jiří Beran (usp., podpis)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 125.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná, autorské věnování a podpis Jiří Beran.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 28.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1940.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kalendář pokrokových socialistů na rok 1920
Pevná vazba, stran 71 + dobová reklama. V zadní části jsou volné listy na poznámky, téměř všechny popsané a některé vytrhané, rozměry: 11 x 14 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, stránky zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Člověk bestie. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Renoir, hrají Jean Gabin, Simone Simon)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Člověk za volantem (kreslené vtipy)
Vladimír Jiránek
Gallery, 2009.
Stav velmi dobrý. Neautorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Smrt v zádech. O lidech nebezpečných povolání (edice: Knihy osudů a práce, svazek XXXIV.) [beletrie; obálka fotokoláž]
Lowell Thomas
O lidech nebezpečných povolání. Orbis, Praha 1941. Knihy osudů a práce, sv. XXXIV. Původní brož, 8°,..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Umělecká celokožená vazba - cca 1920 (kniha může sloužit jako kronika ,zbývá popsat cca 100 listů ručního papíru.)
Umělecká celokožená vazba. Rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav výborný, v přední části je popsáno pouze 15 stran,
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Všeobecné Dějiny stenografie
Karel Bláha
Původní brož, zcela volný hřbet, obálka mírně potrhaná a zašpiněná, 113 stran s 3 vyobrazeními. Prah..
Nepříliš dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vlakem na Dobříš s vlakem na Dobříš. 19. května 2007
Sešit, rozměry: 21 x 15cm, stran cca 24 - včetně vyobrazení..
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 39.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1940.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kontraband. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie M. Powell, hrají K. Veidt, V. Hobson)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Něco pro zahřátí duše
Václav Větvička
Jan Vašut, Praha 2005. 1. vyd.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně osobní věnování a podpis autora propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lev,osel HOL
Lada, Josef
cislo L/3 Josef Lada/Lev,osel Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery (v mm.napred vyska a ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021