NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wildpark-Postdam: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1929, [4]+268 s., 4° (23 x 29 cm)
Dobrý stav; pouzdro je opotřebované, zašlé, přebal opotřebovaný, na hřbetu zažloutlý a se ztrátou, dvě ilustrace na tabulích chybějí.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: Buchdruckerei A. Fehr-Tschudi 1934, pův. brož, [XVI]+194 stran+3 tabule v příloze, 8° (16 x 23 cm)
desky poněkud ušpiněné, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nürnberg: C. Riessner & Co. 1900.
Desky mírně odřené a na rozích otlačené, vazba mezi stranami 16/17, 34/35 a 66/67 naprasklá, str. 76/77 (jedna z barevných příloh) uvolněná z vazby, jinak v pořádku. Vzhledem ke stáří dobrý stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Prag: J. G. Calve'schen Buchhandlung 1837, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, [2]+XXXIV+286+[2] stran, 8° (14 x 21,5 cm), jazyk: německy
zevně poněkud odřená a ušpiněná, exlibris na přídeští, průběžně silnější hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dostatečný stav.
4 080Kč
Bez daně: 4 080Kč
Bez daně: 4 080Kč
Berlin: Henschelverlag Kunst und Gesellschaft 1979.
Hřbet přebalu zažloutlý, na prvních 58 stranách podtrháváno barevnými zvýrazňovači, dále už čistá, jinak bez poškození a ve velmi dobrém stavu.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde 1957, pův. brož, 191 stran+14 tabulí, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud zaprášené, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: 1925, váz., 28+1400 s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka zažloutlá, na několika stránkách je razítko knihovny.
3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Wien: In der F. Haasischen Buchhandlung 1813, pův. vydavatelská kartonová vazba se štítky na hřbetu, žlutá ořízka, 374 stran s frontispisem, 8° (12,5 x 18 cm), jazyk: německy
staré knihovnické štítky a signatura na hřbetu, okraje desek odřené, předsádka, frontispis a titul s lehkými hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig: Baumgärtner's Buchhandlung 1827, váz., VIII+245+[1] s., 12° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, přední předsádkový list chybí (odstřižen), horní ořízka ztmavlá, pár listů má bledou skvrnku od vody, pár stránek nevýraznou šmouhu/otisk, jinak je na stránkác
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Berlin: Dietz Verlag 1976, váz., 31+1047 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1809, váz., [2]+578 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
München - Eßlingen: Verlag von J. F. Schreiber 1906, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, [IV]+150 stran s četnými i barevnými ilustracemi,
zevně nepatrně ušpiněná a odřená, vazba částečně uvolněná, některé stránky s otisky prstů, občas natržené, celkově ale dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Augspurg [Augsburg]: In Verlag Jerem. Wolffs Seel. Erben 1727, váz., [4]+32 s., 95 tabulí, 4° (24 x 39 cm)
Dobrý stav; vazba poškozená (desky jsou z menší části odděleny od knižního bloku), kůže odřená a silně opotřebovaná, na hřbetu s většími ztrátami, rohy desek naražené, předsádky zaprášené, pomačkané a
90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Berlin: Verlag von Griebens Reiseführern (Albert Goldschmidt) 1922, pův. brož., 238+XXXVI stran+4 skládané mapy, 12° (10,5 x 15 cm)
kapitálky se ztrátami potrhané, razítko majitele na přední desce, titulu a obsahu, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Berlin: Erich Reiss-Verlag 1911, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky a předsádky, portrét na frontispisu, 465 stran, 8° (16,5 x 18,5 cm)
patitul se starým věnováním, průhledný papír před frontispisem s hnědými skvrnami, občas podtrhaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bremen: Im Selbstverlag des Museums 1956, pův. brož, stránky 125-162 s ilustracemi, 8° (17 x 24 cm)
zevně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1217 až 1232 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Strassenkosten und Motorfahrzeug in der Schweiz. Dissertation der rechts- und staatswissenschaftlichen Fakultät der Universität Zürich zur Erlangung der Würde eine Doktors der Volkswirtschaft [provoz, doprava, hospodářství] Strassenkosten und Motorfahrzeug in der Schweiz. Dissertation der rechts- und staatswissenschaftlichen Fakultät der Universität Zürich zur Erlangung der Würde eine Doktors der Volkswirtschaft [provoz, doprava, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722628-strassenkosten-und-motorf-17228612561-1024x1024.jpg)
![Böhmen. Chrudimer Kreis [= Das Königreich Böhmen; statistisch-topographisch dargestellt; 5. Band] CHRUDIM Böhmen. Chrudimer Kreis [= Das Königreich Böhmen; statistisch-topographisch dargestellt; 5. Band] CHRUDIM](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/555529-bohmen-chrudimer-kreis-da-15604370831-1024x1024.jpg)
![Der Graphiksammler: Ein Buch für Sammler und alle, die es werden wollen [Příručka pro sběratele grafiky a pro všechny, kteří se jimi chtějí stát; grafika, grafické techniky, sběratelství] Der Graphiksammler: Ein Buch für Sammler und alle, die es werden wollen [Příručka pro sběratele grafiky a pro všechny, kteří se jimi chtějí stát; grafika, grafické techniky, sběratelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/677573-der-graphiksammler-ein-bu-16691973101-1024x1024.jpg)
![Tribus; Neu Folge: Band 6, 1956 [časopis, etnografie] Tribus; Neu Folge: Band 6, 1956 [časopis, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716734-tribus-neu-folge-band-6-1-17158679541-1024x1024.jpg)
![Seele und Gott [= Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke. Zur Philosophie und Geschichte; Achter Theil] [filozofie, náboženství] Seele und Gott [= Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke. Zur Philosophie und Geschichte; Achter Theil] [filozofie, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662157-seele-und-gott-johann-got-16524496101-1024x1024.jpg)
![Meggendorfer-Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst; Band 64, Nr. 784-795. XVII. Jahrgang. I. Quartal [časopis, humor, vtipy] Meggendorfer-Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst; Band 64, Nr. 784-795. XVII. Jahrgang. I. Quartal [časopis, humor, vtipy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/701296-meggendorfer-blatter-zeit-16983223141-1024x1024.jpg)
![Lucidum prospectivae speculum, Das ist: Ein heller Spiegel der Perspective [1726; malířství; perspektiva; architektura; umění; rytiny; mědiryty] Lucidum prospectivae speculum, Das ist: Ein heller Spiegel der Perspective [1726; malířství; perspektiva; architektura; umění; rytiny; mědiryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741755-lucidum-prospectivae-spec-17446220571-1024x1024.jpg)
![Süd-Deutschland (mit Rhein bis Frankfurt a. M.). Zwanzigste Auflage. Mit 22 Karten und Plänen [= Griebens Reiseführer; Band 89] [průvodce, bedekr, Jižní Německo] Süd-Deutschland (mit Rhein bis Frankfurt a. M.). Zwanzigste Auflage. Mit 22 Karten und Plänen [= Griebens Reiseführer; Band 89] [průvodce, bedekr, Jižní Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768211-sud-deutschland-mit-rhein-17797149241-1024x1024.jpg)
![Köpfe. Einunddreißigste Auflage [beletrie, němčina] Köpfe. Einunddreißigste Auflage [beletrie, němčina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692296-kopfe-einunddreissigste-a-16860636671-1024x1024.jpg)
![Veröffentlichungen aus dem Übersee-Museum in Bremen. Museum für Natur-, Völker- und Handeskunde, Reihe B; Band 1, Heft 2 [etnografie, časopis] Veröffentlichungen aus dem Übersee-Museum in Bremen. Museum für Natur-, Völker- und Handeskunde, Reihe B; Band 1, Heft 2 [etnografie, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729857-veroffentlichungen-aus-de-17316774131-1024x1024.jpg)