NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: 1930, neváz., 1000 s., 4° (20,5 x 28,5 cm)
Dobrý stav; některá čísla zažloutlá, několik čísel na přehybu se skvrnou a drobnými ztrátami (text nepoškozen), některá čísla s občasnou skvrnou či opotřebením na okraji.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Wiesbaden: Insel-Verlag 1952, váz., 78+[2] s., 8° (12 x 18 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, stránky zažloutlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Riga: N. Kymmel's Verlag 1923, poloplátěná vazba se zdobenými deskami, IV+140 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
stránky silněji zahnědlé, časté podtrhání a poznámky tužkou, celkově ještě použitelný stav
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Rumburk: Ing. Zdeněk Kříček 2008.
Pěkný stav, jen desky nepatrně poškrábané.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Stuttgart: Rieger'sche Verlagsbuchhandlung 1889, váz., 411 s., 8° (18 x 23 cm)
Plátno na deskách trochu vybledlé a opotřebované, jeden roh mírně naražený, ořízka, předsádky a některé stránky mírně zažloutlé, na rubu titulního listu je vepsáno pastelkou několik čísel; velmi dobrý
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
München: Braun & Schneider, pův. brož, 200 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
přední desky odřené a potrhané, zadní desky a hřbet chybí, vazba zpřetrhaná, okraje stránek ušpiněné, uvnitř jinak čistá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bonn: Eichholz Verlag 1973, pův. brož., XX+247 stran, (15,5 x 22,5 cm)
zevně poněkud ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von Frankenstein & Wagner 1897, celoplátěná vazba se slepotiskem a mramorovanou ořízkou, VIII+255 stran + reklamy s ilustracemi a barevným frontispisem, 12° (11 x 15,5 cm)
rohy desek a kapitálky odřené, štítek na hřbetu a ze začátku razítka staré knihovny, zahnědlé stránky, celkově ještě dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1957, váz., 79 s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, předsádky mírně zažloutlé; velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: F. E. Bilz Verlag 1922, poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, 344; 263; 28 stran + 20 barevných map jako příloha, 4° (19 x 27 cm)
okraje desek a hřbet natržený a odřený, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, několik listů vytržených z vazby, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Gallery 1999.
Velmi dobrý stav, pouze okraje přebalu otlačené a dole na hřbetu je přebal trochu natržený, kniha zcela v pořádku, nesouvisející věnování na předsádce.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Berlin: Erich Reiss Verlag 1927, pův. poloplátěná vazba se zdobenými deskami, titulem na přední desce a hřbetu, VI+314 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
hrany desek nepatrně odřené, u horního kapitálku malá vodní skvrna, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1910, pevná poloplátěná vazba, IV+505 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Jena: Urania-Verlag.
Dobrý stav. Hřbet v horní polovině potrhaný, jinak v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Casimir Katz Verlag, 1999.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 1201 až 1216 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Sternstunden der Menschheit. Fünf historische Miniaturen [Insel-Bücherei; 165] [Hvězdné hodiny lidstva] Sternstunden der Menschheit. Fünf historische Miniaturen [Insel-Bücherei; 165] [Hvězdné hodiny lidstva]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/666746-sternstunden-der-menschhe-16563388051-1024x1024.jpg)
![Leitfaden der allgemeinen Weltgeschichte für die unteren Klassen der baltischen Gymnasien. ... [pobaltské státy, dějepis, učebnice] Leitfaden der allgemeinen Weltgeschichte für die unteren Klassen der baltischen Gymnasien. ... [pobaltské státy, dějepis, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/710884-leitfaden-der-allgemeinen-17091304381-1024x1024.jpg)
![In der Sommerfrische. ... [vtipy, humor, dovolená] In der Sommerfrische. ... [vtipy, humor, dovolená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702094-in-der-sommerfrische-vtip-16993642371-1024x1024.jpg)
![Anpassung oder Integration? Zur gesellschaftlichen Situation älterer Menschen. Materialien zur politischen Bildung [= Konrad Adenauer Stiftung. Politische Akademie Eichholz; 13] [stáří, sociologie] Anpassung oder Integration? Zur gesellschaftlichen Situation älterer Menschen. Materialien zur politischen Bildung [= Konrad Adenauer Stiftung. Politische Akademie Eichholz; 13] [stáří, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/742272-anpassung-oder-integratio-17453288721-1024x1024.jpg)
![Entomologisches Jahrbuch; VII. Jahrgang. Kalender für alle Insekten-Sammler auf das Jahr 1898 [entomologie, ročenka] Entomologisches Jahrbuch; VII. Jahrgang. Kalender für alle Insekten-Sammler auf das Jahr 1898 [entomologie, ročenka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768917-entomologisches-jahrbuch--17805754421-1024x1024.jpg)
![Lebenslauf des heiligen Wonnebald Pück. Eine Erzählung [= Insel-Bücherei; 58] [Seifenblasen; satira; humor] Lebenslauf des heiligen Wonnebald Pück. Eine Erzählung [= Insel-Bücherei; 58] [Seifenblasen; satira; humor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/594213-lebenslauf-des-heiligen-w-16182110811-1024x1024.jpg)
![Die Entwicklung der Kultur durch alle Zeite. Illustrierte Kultur- und Sittengeschichte der Menschheit … [kulturní dějiny, dějiny mravů] Die Entwicklung der Kultur durch alle Zeite. Illustrierte Kultur- und Sittengeschichte der Menschheit … [kulturní dějiny, dějiny mravů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693099-die-entwicklung-der-kultu-16867452301-1024x1024.jpg)
![Zaren, Popen, Bolschewiken [první vydání, Caři, popi, bolševici] Zaren, Popen, Bolschewiken [první vydání, Caři, popi, bolševici]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764050-zaren-popen-bolschewiken--17748761521-1024x1024.jpg)
![Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 27 [exil; Rakousko; sociální demokracie] Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 27 [exil; Rakousko; sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724488-arbeiter-zeitung-organ-de-17256129641-1024x1024.jpg)
![Unsere Heilpflanzen, Mekrblatt 33-64 [léčivé rostliny, bylinky, bylinkaření, sběr a příprava bylin, fytoterapie] Unsere Heilpflanzen, Mekrblatt 33-64 [léčivé rostliny, bylinky, bylinkaření, sběr a příprava bylin, fytoterapie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/759007-unsere-heilpflanzen-mekrb-17682167671-1024x1024.jpg)
