NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Julius Hoffmann Verlag 1909, pův. kartonová vazba s ražbou na hřbetu, zelená ořízka, XII+344 stran, 8° (14 x 20 cm), jazyk: německy
hřbet ohmataný, jinak perfektní stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1921, brož., 29+[3] s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s nalepeným papírovým štítkem, na dvou stranách jsou razítka přelepena kousky papíru.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1932, neváz., 24 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, vpředu s pár malými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Dresden: Sibyllen-Verlag 1920, pův. kartonová vazba, 142 stran, 18 x 11,5 cm, jazyk: německy
desky poskvrněné, poslední strana a zadní předsáka vytržené, uvnitř zahnědlé, celkově ještě přijatelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: E. Schweizerbart'sche Verlagshandlung 1841, váz., [2]+320 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené a odřené, na několika stranách jsou vlastnická razítka, na předsádce a titulním listu jsou signatury, jinak stránky čisté.
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Berlin: Dietz Verlag 1979, váz., 53+1209 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny papírové štítky, ořízky trochu zaprášené, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura přelepen
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
München: Verlag Josef Kösel & Friedrich Pustet 1927, pův. polopergamenová vazba, zlacená horní ořízka, dekorativní předsádky, XXVII+318 stran, 8° (13 x 19,5 cm), jazyk: německy
skosený hřbet, zadní deska skvrnitá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Halle im Magdeburgischen: Carl Hermann Hemmerde 1774, váz., [8]+[420] s., 8° (11 x 17,5 cm)
Horší stav; chybějí strany, desky zašlé, opotřebované, s odřenými rohy, zadní předsádka nahrazena novou, jen malá část stránek má žluté skvrnky od stáří.
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
M. Gladbach: Volksvereins-Verlag, Gesellschaft mit beschr. Haftung 1920-21, pův. poloplátěná vazba, 96 stran s obsahem, 2° (23 x 31,5 cm)
desky ušpiněné, odřené, vyšisované, podpis majitele na předsádce, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn: im Verlagsgewölbe des k. k. Schulbücher-Verschleißes in der Normal-Hauptschule 1813, polokožená vazba se zdobenými deskami, [12]+365 stran, 8° (11,5 x 19 cm)
desky silněji odřené, vytržené listy předsádek, poznámky na předsádkách a titulu, občas uvolněné složky, občas fleky na stránkách, celkově dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Moskau – Petrograd: Kreml – Smolny 1920.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, obálky zašpiněné, u čísel 9, 10 a 12 natržené a podlepené papírovou lepicí páskou, ilustrace k č. 11 (Eugen Leviné-Nissen) uvolněná z vazby, jinak uvnitř pě
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Berlin: Verlag von R. Jacobsthal 1886; 1885, váz., [2]+126+94 s., 8° (11,5 x 17,5 cm)
Desky opotřebované, ořízka a stránky zažloutlé, pár listů je mírně natržených; dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Stuttgart: C. E. Poeschel Verlag 1942, pův. brož, VIII+85 stran s částečně skládanými vzory formulářů, 4° (15,5 x 23 cm)
knihovní exemplář, desky natržené, signatury a razítka, okraje stránek vyšisované, občas podtrhané, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien - Pest - Leipzig: A. Hartleben's Verlag 1892, váz., XIII+415 s., 25 tabulí, 8° (17 x 23 cm)
Dobrý stav; pokryv desek opotřebovaný, horní ořízka ztmavlá, na předsádkách jsou žluté skvrnky od staří, příp. drobné šmouhy od prachu, jinak jen ojediněle na stránkách drobná či nepatrná šmouha, příp
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Prag: Heinr. Mercy 1869, pův. interimní brož, [4]+ strany 5-31, 8° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně trochu zaprášená, okraje stránek trochu vyšisované, celkově ale velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zobrazeny položky 3313 až 3328 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Größe und Niedergang Roms. Dritter Band: Das Ende des alten Freistaats [apart, dějiny, Řím] Größe und Niedergang Roms. Dritter Band: Das Ende des alten Freistaats [apart, dějiny, Řím]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/675197-grosse-und-niedergang-rom-16657574951-1024x1024.jpg)
![Amsterdam - Moskau - London [1921; odbory; odborové hnutí; bolševismus; komunismus; levicová literatura] Amsterdam - Moskau - London [1921; odbory; odborové hnutí; bolševismus; komunismus; levicová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715391-amsterdam-moskau-london-1-17144850561-1024x1024.jpg)
![Der Wert des Zwecklosen [román] Der Wert des Zwecklosen [román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/657631-der-wert-des-zwecklosen-r-16480507901-1024x1024.jpg)
![Ausgewählte Schriften der armenischen Kirchenväter. I. Band: Eznik, Koriun, Hatschachapatum [patristika, církevní otcové, vazba] Ausgewählte Schriften der armenischen Kirchenväter. I. Band: Eznik, Koriun, Hatschachapatum [patristika, církevní otcové, vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/606805-ausgewahlte-schriften-der-16298071851-1024x1024.jpg)
![Jung Land. Halbmonatsschrift für das junge Landvolk; 13. Jahrgang 1920/21 [časopis, katolictví, mládež] Jung Land. Halbmonatsschrift für das junge Landvolk; 13. Jahrgang 1920/21 [časopis, katolictví, mládež]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738277-jung-land-halbmonatsschri-17410107131-1024x1024.jpg)
![Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [počty, matematika, účetnictví] Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [počty, matematika, účetnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767407-theoretisch-praktische-re-17787539241-1024x1024.jpg)
![Russische Hofgeschichten. Historische Novellen. Erster Band [historické novely, povídky; Rusko] Russische Hofgeschichten. Historische Novellen. Erster Band [historické novely, povídky; Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681693-russische-hofgeschichten--16739486241-1024x1024.jpg)
![Exportförderung im Handwerk [= Beiträge zur Wirtschaftslehre des Handwerks; Heft 25] [ekonomika, hospodářství] Exportförderung im Handwerk [= Beiträge zur Wirtschaftslehre des Handwerks; Heft 25] [ekonomika, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722165-exportforderung-im-handwe-17223469521-1024x1024.jpg)
![Gesetz über Armenpflege … [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; Nr. 27] Gesetz über Armenpflege … [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; Nr. 27]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/551729-gesetz-uber-armenpflege-t-15544630981-1024x1024.jpg)