NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sechs Tausend deutsche Sprüchwörter und Redensarten [= Bibliothek des Frohsinns; Viertes und fünftes Bändchen] [rčení]
Braun, J. M. (ed.)
Stuttgart: Franz Heinrich Köhler 1840, pův. brož, VIII+240 stran, 12° (11 x 15,5 cm)
zevně poněkud odřená a ušpiněná, ohnuté rohy stránek, ušpiněné okraje, občas podtrhaná a hnědé skvrny, jinak čistá
700Kč
Bez daně: 700Kč
Die Steuervergünstigungen für Wehrmachtangehörige, Kriegbeschädigte und Kriegshinterbliebene [= Beihefte zum Steuerrecht von A bis Z; Heft 3] [daně, právo, slevy na daních, válka]
Lenz, Walter
Berlin - Leipzig: Erich Schmidt Verlag 1943, pův. sešit, 43 stran, 8° (15 x 21 cm)
přední deska se signaturou a štítkem, některé stránky natržené, unvitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Volkshalle, roč. 1, 1879 [časopis; socialismus; dělnické hnutí; dělníci; politika; ekonomika; Rakousko-Uhersko]
Gerbers, Hugo - Höger, Karl - Dolleschal, E. T. (eds.)
Wien: 1879, váz., [4]+420 s., 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadní desce je nalepen štítek, na přední předsádce a titulní straně jsou razítka knihoven a signatury psané perem, několik listů je uvolněno z vazby, na předsádkách
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Der Sadhu. Christliche Mystik in einer indischen Seele [křesťanská mystika; Indie; náboženství; křesťanství]
Streeter, B. H. - Appasamy, A. J.
Stuttgart - Gotha: Verlag Friedrich Andreas Perthes 1923, vázaná, X+199 s., 8° (15,5 x 21 cm)
Desky opotřebované, trochu zašlé a zaprášené; dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Buchhaltung und Abschluß der Gesellschaften mit beschränkter Haftung nach den Anforderungen des österr. Gesetzes vom 6. März 1906 [účetnictví, hospodářství, Rakousko-Uhersko]
Wilhelm, Friedrich
Linz: Zentraldruckerei, vorm. E. Mareis [nach 1906], pův. sešit, 27 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
desky zřejmě chybí, razítko majitele na titulu, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Rathgeber bey den vorzüglichsten Geschäfts- und Handelsangelegenheiten ...  [ekonomika, učebnice, staré tisky]
Claudius, G. C.
Leipzig: Heinrich Gräff 1805, 1. (ze 3) dílů, pův. kart. vazba, VIII+374 stran, malé 8° (11,5 x 18 cm)
desky poněkud odřené, občas hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Programm der Deutschen christlichsozialen Volkspartei in der tschechoslowakischen Republik [= Tagesfragen; 1] [Sudety]
Hilgenreiner, Karl
Prag: Vita 1929, brož., 24 s., 12° (12,5 x 17,5 cm)
Obálka opotřebovaná, zaprášená a mírně zažloutlá, s jedním menším natržením, svorka zrezivělá, na několika stránkách velmi drobné stopy rzi, stránky mírně zažloutlé; dobrý stav.
510Kč
Bez daně: 510Kč
Schiller's sämmtliche Werke in zwölf Bänden, sv. 5-6 (Fünfter Band) [Marie Stuartovna; Panna Orleánská; hry; divadlo]
Friedrich Schiller
Leipzig - Wien - Brünn: Ernst Heitmann - Wallishaufer'sche Bunchhandlung - Carl Winiker 1867, 466+412 s., 16° (10 x 15 cm)
Velmi dobrý stav; jeden list oddělen od knižního bloku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Experimentelle Psychologie. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 12.-14. Tausend [= Philosophische Handbibliothek; Band V] [experimentální psychologie, úvod]
Lindworsky, Johannes
München: Verlag Josef Kösel & Friedrich Pustet 1931, celoplátěná vazba, žlutá horní ořízka, XVI+293 stran, 8° (16,5 x 23,5 cm)
desky poněkud ohmatané, starý podpis na titulu, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meier Helmbrecht
Friedrich Panzer
Max Niemeyer Verlag, 1941.
Velmi slušný stav, odřená obálka, hřbet natržený, mírně uvolněná vazba.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ueber Kunst und Alterthum. Vierten Bandes zweites Heft ["O umění a starověku"; eseje; antika]
Johann Wolfgang von Goethe
Stuttgart: Cottaischen Buchhandlung 1823, brož., 192 s., 12° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav, obálka opotřebená a zahnědlá, rohy stránek ohnuté.
625Kč
Bez daně: 625Kč
Jakob Engler [umění, sochařství]
Althaus, Peter F. - Christ, Dorothea - Schreiber, H. P.
Teufen: Verlag Arthur Niggli AG 1973, věnování Jakuba Englera na frontispisu; celoplátěná vazba s obálkou, 72 stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (22,5 x 20,5 cm)
okraje obálky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Shakespeares Werke. Neue illustrierte Ausgabe in zwei Bänden. Übersetzung von August Wilhelm von Schlegel und Ludwig Tieck. Mit Vorwort und Einleitung von Karl Macke. [pouze] II. Band. 6. Auflage [apart, překlad, divadlo]
Shakespeare, William
Berlin: Verlagsdruckerei Merkur, pův. celoplátěná vazba, [IV]+447 stran s ilustracemi, 4° (17,5 x 24 cm)
hřbet nahoře natržený, desky odřené, stránky zahnědlé, občas podtrhané tužkou, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Gewitter im Mai, Spielleitung: Hans Deppe [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1895] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Freund, Fritz (ed.)
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Capitaldeckung und Umlage bei der Arbeiter-Unfallversicherung in Österreich. Einige Worte der Aufklärung nebst Äußerungen von Fachmännern zu dieser Frage [úrazy, pojištění, Rakousko-Uhersko]
Vorstand der Arbeiter-Unfallversicherungsanstalt für Niederö
Wien: Manz'sche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1899, interimní brož, VIII+222 stran, 4° (16 x 24 cm)
desky ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 4 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis]
Münzenberg, Willi (ed.)
Berlin: Unsere Zeit 1933, brož., 64 s. [193-256], 8° (16,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, sponky mírně zrezivělé, na první straně je razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
 
Valentinská © 2021