NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hamburg 1809, dobová kartonová vazba se štítkem na hřbetu, str. 323-638+VI s mědirytem na frontispisu, 8° (12,5 x 20,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, uvnitř lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Wien: Gedruckt und verlegt von Ignaz Alberti, k. k. priv. Buchdrucker 1794, váz., 648 s., 8° (17 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované a zažloutlé, rohy desek naražené, na hřbetu je nalepen novější štítek, na předsádkách a několika stránkách jsou drobné šmouhy (stopy prachu, otisky), na dvou strán
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Prag: Staatliche Verlagsanstalt 1930, žlutá celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 337 stran s několika ilustracemi, 8° (14,5 x 20,5 cm)
zevně poněkud ohmataná a ušpiněná, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Verlag von Artaria & Co. 1903, polokožená vazba s titulem na hřbetu, X+543 stran s četnými ilustracemi, 2° (27,5 x 35 cm)
okraje desek odřené, desky zohýbané a ušpiněné, přední list předsádky chybí, první stránky se starými signaturami a razítky, okraje desek s otisky prstů, u některých obrázku vytržený hedvábný papíir,
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brünn: Joh. Sylv. Siedler 1788, dobová kartonová vazba s červeným štítkem na hřbetu, 384 stran s rytým frontispisem, 12° (10 x 17 cm)
desky poněkud ušpiněné, podpis majitele na titulu, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Berlin: Verlag Ernst Wasmuth AG 1929, celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, LV+320 stran s četnými ilustracemi, 2° (25,5 x 32 cm)
desky poněkud ušpiněné a na okrajích odřené, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sofia Press 1980.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený. Vazba mírně uvolněná.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Paderborn: Verlag von Adolf Höllerl 1897, váz., VI+197 s., 12° (13 x 17 cm)
Desky jen mírně opotřebované, horní ořízka zažloutlá; velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Verlag von Reimar Hobbing 1918, pův. brož, 64 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, u hřbetu natržená, stránky zahnědlé, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Düsseldorf: ECON Verlag 1997. Herausgegben und kommentiert von Manfred Krug.
Pěkný stav. Horní roh předních desek jen zcela nepatrně otlačený, jinak v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stuttgart: Kath. Bibel-Werk 1938, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, VII+474 stran+[20] tabulí, 4° (19 x 27 cm)
desky poněkud ohmatané, podpis majitele na titulní straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Basel - Boston - Berlin: Birkhäuser Verlag 1989, váz., 200 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; přebal vybledlý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig - Wien: Otto Harrassowitz 1945, pův. brož., X+203 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München - Leipzig: Georg Müller, polokožené vazby s titulem na hřbetu, [VI]+574; [VI]+579; [VI]+698; [VI]+487 stran, velké 8° (14 x 22,5 cm), jazyk: německy
desky odřené a zaprášené, sv. 4 silně naražen zespodu, uvnitř čisté, celkově ještě dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zürich: Zürcher Forum 1991.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 145-168 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Zobrazeny položky 2401 až 2416 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Geschichte von England. Zweyten Bandes zweyte Abtheilung [dějiny, Anglie, apart] Geschichte von England. Zweyten Bandes zweyte Abtheilung [dějiny, Anglie, apart]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700354-geschichte-von-england-zw-16971886511-1024x1024.jpg)
![Masaryk. 2. Auflage [TGM, Ladislav Sutnar] Masaryk. 2. Auflage [TGM, Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767500-masaryk-2-auflage-tgm-lad-17788486691-1024x1024.jpg)
![Kunst und Kunsthandwerk. Monatsschrift des k. k. österr. Museums für Kunst und Industrie. VI. Jahrg. 1903 [secese, fin du siecle, umění] Kunst und Kunsthandwerk. Monatsschrift des k. k. österr. Museums für Kunst und Industrie. VI. Jahrg. 1903 [secese, fin du siecle, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/690822-kunst-und-kunsthandwerk-m-16844183361-1024x1024.jpg)
![Sammlungen zur Sittenlehre für alle Menschen. Geschrieben von dem Hofrath von Ekartshausen [mravouka, pravy, filozofie] Sammlungen zur Sittenlehre für alle Menschen. Geschrieben von dem Hofrath von Ekartshausen [mravouka, pravy, filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/728972-sammlungen-zur-sittenlehr-17308189651-1024x1024.jpg)
![Oesterreichische Geschichtslügen [Rakousko; dějiny, historie Rakouska] Oesterreichische Geschichtslügen [Rakousko; dějiny, historie Rakouska]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682229-oesterreichische-geschich-16744797651-1024x1024.jpg)
![Der Großhandel in Kolonialwaren [= Der Großhandel und die deutsche Volkswirtschaft; Heft 13-14] [velkoobchod, smíšené zboží] Der Großhandel in Kolonialwaren [= Der Großhandel und die deutsche Volkswirtschaft; Heft 13-14] [velkoobchod, smíšené zboží]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722257-der-grosshandel-in-koloni-17224227301-1024x1024.jpg)
![Jurek Beckers Neuigkeiten an Manfred Krug & Otti [německá literatura 2. poloviny 20. století, NDR / DDR - disent, Jurek Becker - korespondence] Jurek Beckers Neuigkeiten an Manfred Krug & Otti [německá literatura 2. poloviny 20. století, NDR / DDR - disent, Jurek Becker - korespondence]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757138-jurek-beckers-neuigkeiten-17645820151-1024x1024.jpg)
![Praktisches Bibelhandbuch [bible, příručka, rejstřík] Praktisches Bibelhandbuch [bible, příručka, rejstřík]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/676048-praktisches-bibelhandbuch-16672292711-1024x1024.jpg)
![George Berkeley, 1685-1753 [matematika; filozofie; filosofie; biografie] George Berkeley, 1685-1753 [matematika; filozofie; filosofie; biografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716116-george-berkeley-1685-1753-17152485571-1024x1024.jpg)
![Lehrbuch der Hindustani-Sprache [= Otto Harrassowitz Sprachbücher] [učebnice, hindustánština] Lehrbuch der Hindustani-Sprache [= Otto Harrassowitz Sprachbücher] [učebnice, hindustánština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/753051-lehrbuch-der-hindustani-s-17594863441-1024x1024.jpg)
![Die heiligen Schrifen des Alten und Neuen Bundes deutsch von Martin Luther [4 svazky, Bible, Starý a Nový zákon, vazba kůže] Die heiligen Schrifen des Alten und Neuen Bundes deutsch von Martin Luther [4 svazky, Bible, Starý a Nový zákon, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/659508-die-heiligen-schrifen-des-16494181521-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1936 [fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1936 [fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746567-phototechnik-nr-1-februar-17508421561-1024x1024.jpg)