NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soziologische Grundbegriffe (Základní sociologické pojmy, sociologie)
Alfred Bellebaum
Verlag W. Kohlhammer, 1994. Brožovaná, 191 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dům na Moravě a ve Slezsku. Německá a rakouská architektura v letech 1890-1938
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 65 - množství vyobrazení, rozměry: 20,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, horní roh nese stopu po přehnutí.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Geschichte der Psychologie
Wilhelm Hehlmann
Kröner Verlag, Stuttgart 1967.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Reifezeit
Miloslav Vlk
Verlag Neue Stadt, 1994.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hitlers Geld
Wulf C. Schwarzwäller
Pevná vazba s přebalem, stran 248. Rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav. Na první straně je razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zwiegespräch: Deutschsprachige Schriftsteller als Maler und Zeichner (němečtí malíři)
Kurt Böttcher, Johannes Mittenzwei
Edition Leipzig 1980.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stalin - Triumph und Tragödie
Dimitri Wolkogonow
Pevná vazba s přebalem, druhé vydání, stran 831, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das Bild in mir
Helga Gotschlich
Brožovaná, stran 439, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Umriss einer geographisch-statistischen Schilderung des Königreichs Böhmen nach seinem gegenwärtigen Zustande (1822) - Zeměpisně-statistický popis Království českého
Liechtenstern, Josef Max von
Popis Čech z roku 1822. Kniha formátu 8°, 409 stran, bez desek vazby (pouze knižní blok), text ..
 
3 240Kč
Bez daně: 3 240Kč
Jugendliche Opposition im "Dritten Reich"
Arno Klönne
Brožovaná, stran 88, rozměry: 16 x 24 cm..
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Max Švabinský (text německy)
Jan Květ
Celoplátěná vazba s obálkou, stran textu 32 + hohatá obr. příloha, rozměry: 24 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Ketzer, Hexen, Inquisitoren I. (čarodějnice)
J.R.Grigulevič
Akademie-Verlag, Berlin 1976.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Češi a Němci cestou dialogu / Deutsche und Tschechen Weg des Dialogs
Pro Nadaci Bernarda Bolzana vydalo nakl. Prago Media v Praze 1996. Brožovaná, 259 stran, vydání první, rozměry: 15 × 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Nationalsozialistische Euthanasieverbrechen
Brožovaná, stran 208, rozměry: 17 x 23 cm, vydání první.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Stadtverkehr von morgen (Městská doprava budoucnosti)
Brian Richards
München 1970.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021