NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Castillo
Borras, Maria Lluisa (ed.)
Bochum 1991,
Zadní strana desek trochu zašpiněná, uvnitř bez poškození, velmi pěkný stav. / Hinterdeckel gering vesrchmutzt, sonst tadellos, sehr schöner Zustand.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Alfons Mucha (text německy)
Renate Ulmer
Brožovaná, rozměry: 19 x 23 cm, stran 95 - množství vyobrazení.
Stav výborný.
2 201Kč
Bez daně: 2 201Kč
Kunstpreis Stadt Darmstadt: Peter Ackermann Band 1
Mathildenhöhe Darmstadt, 1980.
Stav velmi dobrý, nepatrně odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
"Gebt mir vier Jahre Zeit"
Heinz Höhne
Pevná vazba s přebalem, stran 576, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Solidarität und poetische Kraft in der Emigration (Solidarita a poetická síla v emigraci)
Jana Weinbergerová
Freiburg i. Br., Toleranz Verlag.
Velmi dobrý stav, věnování a podpis Irene Nielsen na předsádce knihy.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Geschichte des Nationalsozialismus
Michael Wildt
Brožovaná, stran 219, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Edvard Munch (text německy)
Wernwr Timm
Pevná vazba, rozměry: 24,5 x 27,5 cm; cca 70 stran s množstvím reprodukcí.
Velmi dobrý stav, pouze okraje desek jsou zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Klaviermusik A-Z (Klavírní hudba A-Z)
Ch.Rüger
Veb Deutscher Verlag für Musik, 1982.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Prag - Kultur/Kunst/Geschichte (Kultura/umění/historie)
Oskar Schürer
Verlag Rolf Passser, Wien-Prag-Leipzig.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, odřený a zašpiněný. Uvnitř dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Češi a Němci cestou dialogu / Deutsche und Tschechen Weg des Dialogs
Pro Nadaci Bernarda Bolzana vydalo nakl. Prago Media v Praze 1996. Brožovaná, 259 stran, vydání první, rozměry: 15 × 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Tscheche, Slowaken und Deutsche
kolektiv autorů
Brožovaná, 190 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Chancen und Strategien (matematika)
Jordi Deulofeu
Librero, 2016.
Velmi dobrý stav, zadní desky lehce zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Psychologie des Strassenverkehrs (psychologie)
Carl Graf Hoyos
Pevná vazba, rozměry: 11 x 18 cm, stran 302.
Stav dobrý, desky jsou v dolní části natržené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Halbmond, Kreuz und Davidstern
W. Günter Lerch
Pevná vazba s přebalem, stran 279, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kolumbus-Entdecker Neuer Welten (Krištof Kolumbus - v němčině)
Salvador de Madariaga
Wiesbaden, 1973.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, odřený a zašpiněný, jinak uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021