NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
L'Art populaire du textile dans les pays de Bohême
Václavík, Antonín - Orel, Jaroslav
Prague: Artia 1956, pův. celoplátěná vazba s modrou a červenou ražbou na přední desce a modře raženým titulem na hřbetu, pův. laminovaná obálka, pův. kartonová krabice, 53 stran+300 částečně barevných
krabice odřená a natržená, obálka mírně ušpiněná, zejména u hřbetu trochu odřená, kniha nedotknutá, celkově ještě velmi dobrý stav
810Kč
Bez daně: 810Kč
Masarykův lid, ročník IV. 1928 (časopis, noviny, národní socialisté, první republika, mj. Masaryk, Svatopluk Čech)
Oktáv Mikan (red.)
Praha, Melantrich 1928
Velmi dobrý stav, některé stránky - články jsou podtrhané modrou tužkou.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Vděčnému národu. 	Historie českého národa v obrazech (České dějiny, historie, malířství, reprodukce mj. V. Brožík, V. Černý, V. H. Brunner, A. Liebscher)
kolektiv autorů
Terezín, nákladem V. Kováříka [1930]
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Reprodukce pohlednicového formátu nalepené na kartonových listech, v pevných deskách svázaných šňůrkou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Paćerki a Křinje. Drohoćinki serbskeho ludoweho wumělstwa
Domowina-Verlag, Budyšin 1995.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis
Baran, Ludvík - Plicka, Karel
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Složka mírně zašpiněná, velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
200 miast wraca do Polski (Historický průvodce Polska)
Władysław Jan Grabski
Poznań 1947.
Dobrý stav. Stránky zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Collegium Maius-Stammsitz der Jagiellonischen Universität Krakau
Karol Estreicher
Verlag Interpress, Warszawa 1974.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Les ruines d'Angkor [Angkor Vat; Angkor Thom; Bayon; Kambodža; buddhismus]
Fournereau, Lucien - Porcher, Jacques
Paris: Ernest Leroux, Éditeur 1890, VIII+206+[2] s., 100 tabulí, 4° (28 x 38 cm)
Plátno na deskách zašlé, opotřebované, zvláště na hřbetu a zadní desce se skvrnami, rohy desek naražené, hřbet mírně nalomený, předsádky zažloutlé, na titulní straně a několika dalších stranách bledé
38 000Kč
Bez daně: 38 000Kč
Veröffentlichungen aus dem Übersee-Museum in Bremen. Museum für Natur-, Völker- und Handeskunde, Reihe B; Band 1, Heft 2	[etnografie, časopis]
Wagner, Helmuth O. (ed.)
Bremen: Im Selbstverlag des Museums 1956, pův. brož, stránky 125-162 s ilustracemi, 8° (17 x 24 cm)
zevně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malopolskie studia historyczne, r.VIII/1965 (Polsko)
Krakow 1965.
Uvnitř dobrý stav, obálka zažloutlá a nepatrně odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die Erdkunde. XVI. Teil. Völkerkunde [geografie, XVI. díl etnografie]
Schurtz, Heinrich
Leipzig - Wien: Franz Deuticke 1903. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 178 stran s černobílými obr., 4° (16,5 x 24,5 cm)
Knihov. exemplář, desky lehce odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Polska w opiniach obcych X-XIII w.
A.F.Grabski
Warszawa 1964.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Regionalizm kaszubski (Polsko, Kašubsko)
A.Bukowski
Poznaň 1950.
Dobrý stav, hřbet desek vyšisovaný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021