NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17,5 x 24 cm, 405 stran + obr. přílohy.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zrcadlo víry a života klerikální osady české na počátku století XX., přidržené pro potěchu kněží cír..
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství VICTORIA PUBLISHING, Praha 1994. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, větší 4°, 543 stran.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
F. Šimáček, Praha, 1893. Měkká vazba, stran 670 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav horší, obálka je odřená, pomačkaná potrhaná a podlepovaná. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, první strana je natržená. Jnak jeuvnitř stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Převazba, stran 480, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu i deskách jsou nálepky
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Poznaň - Wroclaw 1959.
Dobrý stav, obálka odřená a lehce zašpiněná, kraje stránek lehce otřepené. Nerozřezáno.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydalo nakladatelství Kant - Karel Kerlický, Praha 2004. Stran 109. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Warszawa 1959.
Dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená. Podtrháno tužkou. Částečně nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství ČAS, Řitka 2016, edice Český ČAS, svazek XV. Stran 206. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
München: Trickster Wissenschaft 1991, pův. brož, 326 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poznaň 1949.
Dobrý stav, lehce odřené desky. Mírně zažloutlé stránky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Wroclaw - Warszawa - Krakow, 1962.
Dobrý stav, podtrháno tužkou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1967, pův. brož, sloupky 210-375, gr.-4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wroclaw - Krakow 1958-1959.
Dobrý stav. Neautorské věnování.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1963, pův. brož, 126 sloupků, velké 4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Warszawa 1956.
Dobrý stav, nepatrně vyšisovaný hřbet.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zobrazeny položky 1505 až 1520 z 1849 (116 stránek)
Zákazníci sk


![Černá Ves. Zrcadlo víry a života klerikální osady české na počátku století XX., přidržené pro potěchu kněží církve římsko-katolické v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (Knihovna "Havlíčka") [náboženství, kritika - katolická církev] Černá Ves. Zrcadlo víry a života klerikální osady české na počátku století XX., přidržené pro potěchu kněží církve římsko-katolické v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (Knihovna "Havlíčka") [náboženství, kritika - katolická církev]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_193828_1-1024x1024.jpg)

![Dějiny kroje v zemích českých, díl I. [Dějiny oděvů, odívání, módy, středověk] - Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt Dějiny kroje v zemích českých, díl I. [Dějiny oděvů, odívání, módy, středověk] - Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/660312-dejiny-kroje-v-zemich-ces-16505213961-1024x1024.jpg)





![Kontinuität und Wandel. Die staatliche Integration der indischen Stämme [= Rites de Passage; Band 5] [sociologie, etnografie, Indie] Kontinuität und Wandel. Die staatliche Integration der indischen Stämme [= Rites de Passage; Band 5] [sociologie, etnografie, Indie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/710883-kontinuitat-und-wandel-di-17091301971-1024x1024.jpg)
![Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 8/2 (1967) [časopis, etnografie, folkloristika] Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 8/2 (1967) [časopis, etnografie, folkloristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711418-demos-internationale-ethn-17096439821-1024x1024.jpg)
![Demos. Ethnographische und folkloristische Informationen; 4/1 (1963) [časopis, etnografie, folkloristika] Demos. Ethnographische und folkloristische Informationen; 4/1 (1963) [časopis, etnografie, folkloristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711429-demos-ethnographische-und-17096452861-1024x1024.jpg)