SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Radomír Suchánek v nakladatelství Návrat, Brno 1995. Stran 194. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přeložil Aloys a Hana Skoumalovi. Vydal Albatros, Praha 1983. Ilustrovala Markéta Prachatická. Graficky upravil Oldřich Hlavsa. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, 161 stran.
Stav dobrý, odřené rohy.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dobová poloplátěná převazba, 185 stran, rozměry: 14 x 18 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet sjou lehce odřené a nálepkou. Vyžazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Stránky jsou zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dobrovský, 2015. Původní pevná vazba s přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, stran 959
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20,5 cm, 526 stran.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a mírně otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství And Classic, 1997. Stran 639, rozměr 17x10,5 cm. Původní brož, měkká vazba.
Přední roh obálky ohnutý. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Baronet, Praha 1995.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dobová převazba. Rozměry: 13 x 15,5 cm, stran 222.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Karel Červenka, Praha, 1943. Stran 229. Poloplátěná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky, hřbet je mírně natržený
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Baronet, Praha 1996. 1. vyd. Původní pevná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, 414 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2008. Původní pevná vazba, bez přebalu, malá 8°, 224 stran, druhé, pozměněné vydání.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Classic Books 1995.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Praha, Šolc a Šimáček, s. 194.
Velmi slušný stav (viz obr.)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 126
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, vyd. první, stran 64 - množství vyobrazení, rozměry: 22 x 28 cm
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1996. Stran 214. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1056 (66 stránek)
Zákazníci sk



![Millenium. Román o zkáze a zrození lidstva (edice: průlom, sv. III.) [sci-fi] Millenium. Román o zkáze a zrození lidstva (edice: průlom, sv. III.) [sci-fi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/88548-millenium-roman-o-zkaze-a--16102711101-1024x1024.jpg)






![Tvář toho druhého [japonský sci-fi román; Kóbó Abe] Tvář toho druhého [japonský sci-fi román; Kóbó Abe]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/685553-tvar-toho-druheho-16782669761-1024x1024.jpg)



