SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dračí chrám. Tajuplné příběhy z jihovýchodní Asie
Jaroslav Mareš
Vydal Filip Trend Publishing Pardubice 2002. Počet stran 210. Původní pevná vazba, rozměry: 22 x 23 cm.
Stav výborný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Válka v ráji (Fantasy, historie, Anglie)
Stephen Lawhead
Praha, Návrat domů 1991, s. 362.
V dobrém stavu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kočkodlak a nomádi (edice: PoDíl SF/F, sv. 12) (fantasy, polský román)
Konrad T. Lewandowski
Xin se v tomto čtvrtém díle stává vládcem kočovníků v paralelním světě. Ale i zde je pronásledován m..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bohové byli astronauti!
Erich von Däniken
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002. Z německého originálu. Stran 160 + 8 stran přílohy. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 15 x 24 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Letopisy Narnie:  Kůň a jeho chlapec
C. S. Lewis
Vydalo nakladatelství Fragment, Havlíčkův Brod, 2007. Stran 230. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 × 20 cm.
Stav výborný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Tajná zpráva z Prahy (román, Sci-fi)
Josef Nesvadba
Praha, Československý spisovatel 1978, s. 255.
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Holčička, která měla ráda Toma Gordona
Stephen King
Vydalo nakladatelství Beta - Dobrovský a Ševčík, Praha-Plzeň 2000. Z anglického originálu. Vydání první. Stran 188. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Dvanáct hodin v pancéřové síni (povídka, secesní vazba)
Rudolf J. Kronbauer
Kniha formátu 8°, A5, 124 stran, vyd. Máj, Praha 1905. Originální celoplátěná vazba s ilustrací nale..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
1984 (George Orwell) - exil (pošk.)
George Orwell
Vydal Index, 1984. Brožovaná. Stran 324. Rozměry: 11 x 17 cm
Stav horší, obálka je lehce odřená, hřbet zkosený, knižní blok je rozlámaný - stránky uvolněné. Uvnitř je stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Tajemství pralesa (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 56)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, Brno 1999. Stran 302. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Žhavé brány ráje (Sci-fi)
Hynek Hlaváček
PERSEUS, Plzeň 1998.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hodina děsu
Stephen King
Nakl. Odeon, Praha, 1992. Původní brož, 124 stran, první vydání, rozměr 11 x 19 cm.
Hřbet mírně odřený. Dobrý stav (viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bitevník (edice: Trifid, sv. 446) (sci-fi, román)
Cherie Priestová
Mercy Lynchová pracuje ve vojenské nemocnici. Po smrti manžela v zajateckém táboře ji už ve Virginii..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Metropolis (sci-fi)
Thea Herbou
Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, 239 stran
Velmi dobrý stav, hřbet a desky u hřbetu jsou nepatrně vyšisované.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Království světla (edice: Klub čtenářů SF) (Rubínový trůn, fantasy)
Deborah Chester
Závěrečná kniha trilogie Rubínový trůn. Elandra Albain... ...její svět je v troskách - tisíce let cí..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dvanáctá planeta
Zecharia Sitchin
Britská královská astrologická společnost letos v říjnu oficiálně oznámila, že Sluneční soustava nes..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021