SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brána vyhnanství (4. kniha série Morgain) (Fantasy)
C. J. Cherryh
AMOS, Břeclav 1995.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
V říši obrazotvornosti. Děti a fantastická literatura (dětská kniha, rozvoj osobnosti, imaginace)
Jacqueline Heldová
Praha, Albatros 1985, s. 190.
Stav pěkný, na první straně je napsáno věnování pův. majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dobrodružství tří Rusů a tří Angličanů v Jižní Africe (Jules Verne, nakladatelství Návrat) - pošk.
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1994. Stran 212. Původní celoplátěná vazba se zdobením. Rozměry: 17 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav, lehce naražené oba horní rohy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cesta do Francie (Jules Verne, nakladatelství Návrat) HOL
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1996. Stran 195. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Ocelová krysa (Sci-fi) - Zrození ocelové krysy (6. díl série)
Harry Harrison
MUSTANG, Plzeň 1997.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Země červánků (edice: Knižnice Dětský svět, sv. 2) [dětská literatura; ilustrace Bohuš Čížek]
Jan Holub
Vydal Miroslav a Josef Stejskal, Praha - Brno 1946. Obrázky a obálka Bohuše Čížka. Knižnice "Dětský ..
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena, stránky uvolněny, s přebalem, ten potrhán a zašpiněn. Stav zachovalý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bratr vlk (série: Letopisy z hlubin věků)
Michelle Paver
Knižní klub 2005. Stran 246. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]
Edgar Allan Poe
Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník české literární fantastiky a science fiction [sci-fi, fantasy, vědeckofantastická literatura]
Ivan Adamovič
Vydalo Vydavatelství a nakladatelství R3, Praha 1995. Původní pevná vazba, 350 stran, první vydání. Rozměry: 16 x 22 cm.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
První kniha mečů - Knihy mečů (Fantasy)
Fred Sberhagen
Forma, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Fairyland (edice: Science fiction) [román, sci-fi]
Paul J. MacAuley
Laser, Plzeň, (c)2001. Původní brož, malá 8°, 433 stran. Lehce očteno, pěkný stav (viz foto). ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pavučina snů
Stephen King
Nakl. Pavel Dobrovský - BETA, Praha, 2002. Vydání první. Původní pevná vazba - přebal chybí, 609 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Achranův prorok. Prorokova růže 3 [fantasy, sci-fi]
M. Weis; Tracy Hickamn
Brno 1999
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Janičáři (Sci-fi)
Jerry Pournelle
United Fans, Praha 1997.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Elektropolis. Román budoucnosti (román, ilustrace Jiří Wowk)
Otfrid Hanstein
Román budoucnosti. Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Ilustroval Jiří Wowk. Přeložil Oldřich ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Megapolis (Miroslav Žamboch)
Miroslav Žamboch
Triton - EF, Praha 2010, brožovaná, vyd. v Tritonu první, stran 2136, rozměry: 13 x 18,5 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021