SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bratr vlk (série: Letopisy z hlubin věků)
Michelle Paver
Knižní klub 2005. Stran 246. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]
Edgar Allan Poe
Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník české literární fantastiky a science fiction [sci-fi, fantasy, vědeckofantastická literatura]
Ivan Adamovič
Vydalo Vydavatelství a nakladatelství R3, Praha 1995. Původní pevná vazba, 350 stran, první vydání. Rozměry: 16 x 22 cm.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hloubení - Les mytág (Fanatsy)
Robert Holdstock
POLARIS, Frenštát p. Radhoštěm 1995.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Net Force
Tom Clancy, Steve Pieczenik
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2000. Přeložil Tomáš Bicek. Stran 304. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Útočiště - Pericentrum (edice: Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4) [Sci-fi]
Rob Chilson * William F. Wu
Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4. Knižní klub, Praha, 1995. Původní vazba, 296 stran, rozměr: A5...
Dobrý stav (viz obr.)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pavučina snů
Stephen King
Nakl. Pavel Dobrovský - BETA, Praha, 2002. Vydání první. Původní pevná vazba - přebal chybí, 609 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Achranův prorok. Prorokova růže 3 [fantasy, sci-fi]
M. Weis; Tracy Hickamn
Brno 1999
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nástup mýtu aneb Prima dárek pro Aahze
Robert Asprin
Perseus, Plzeň 1995.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Magie, Madony a zázraky (edice: Největší záhady světa) [kultura, věda, mj. Alarichův hrob, Síla pyramidy, Žena z Nazaretu, Návštěva u kulatého stolu]
Rainer Holbe
Vydal Dialog, Liberec 1997. Největší záhady světa. V této knize se Reiner Holbe zaměřil na zmapování..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Megapolis (Miroslav Žamboch)
Miroslav Žamboch
Triton - EF, Praha 2010, brožovaná, vyd. v Tritonu první, stran 2136, rozměry: 13 x 18,5 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mimo prostor a čas: Setkání s nepochopitelným
Johannes v. Buttlar
Ikar, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, 197 stran, barevná obrazová příloha. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Syn řeky [fantasy, sci-fi]
Paul J. McAuley
Plzeň 2000
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Čas bratrství - DragonLance - Legendy (Fantasy)
Margaret Weis, Tracy Hickman
NÁVRAT, Brno 1996.
Dobrý stav, omšelá ořízka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Maják, mnich a mrtvý dědeček
Fredrik Brounéus
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 335.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Muži pod ochranou
Robert Merle
Nakl. Svoboda, Praha, 1985. Kresba na přebalu a vazbě Viktoria Ban - Jiránková. Typografie Milan Jaroš. Vydání první, stran 332, rozměr: 12,5 x 20 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal výrazně odřený a potrhaný. Velmi slušný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021