SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knižní klub 2005. Stran 246. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Vydavatelství a nakladatelství R3, Praha 1995. Původní pevná vazba, 350 stran, první vydání. Rozměry: 16 x 22 cm.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
POLARIS, Frenštát p. Radhoštěm 1995.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2000. Přeložil Tomáš Bicek. Stran 304. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4. Knižní klub, Praha, 1995. Původní vazba, 296 stran, rozměr: A5...
Dobrý stav (viz obr.)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Pavel Dobrovský - BETA, Praha, 2002. Vydání první. Původní pevná vazba - přebal chybí, 609 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brno 1999
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Perseus, Plzeň 1995.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Dialog, Liberec 1997. Největší záhady světa. V této knize se Reiner Holbe zaměřil na zmapování..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Triton - EF, Praha 2010, brožovaná, vyd. v Tritonu první, stran 2136, rozměry: 13 x 18,5 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Ikar, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, 197 stran, barevná obrazová příloha. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Plzeň 2000
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
NÁVRAT, Brno 1996.
Dobrý stav, omšelá ořízka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 335.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Svoboda, Praha, 1985. Kresba na přebalu a vazbě Viktoria Ban - Jiránková. Typografie Milan Jaroš. Vydání první, stran 332, rozměr: 12,5 x 20 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal výrazně odřený a potrhaný. Velmi slušný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1058 (67 stránek)
Zákazníci sk


![Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour] Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729162-predcasny-pohreb-a-jine-p-17309871521-1024x1024.jpg)
![Slovník české literární fantastiky a science fiction [sci-fi, fantasy, vědeckofantastická literatura] Slovník české literární fantastiky a science fiction [sci-fi, fantasy, vědeckofantastická literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/688231-slovnik-ceske-literarni-f-16820825051-1024x1024.jpg)

![Útočiště - Pericentrum (edice: Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4) [Sci-fi] Útočiště - Pericentrum (edice: Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4) [Sci-fi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_196728_1-1024x1024.jpg)

![Magie, Madony a zázraky (edice: Největší záhady světa) [kultura, věda, mj. Alarichův hrob, Síla pyramidy, Žena z Nazaretu, Návštěva u kulatého stolu] Magie, Madony a zázraky (edice: Největší záhady světa) [kultura, věda, mj. Alarichův hrob, Síla pyramidy, Žena z Nazaretu, Návštěva u kulatého stolu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_241982_1-1024x1024.jpg)



